Створення медичних сайтів

Створення медичних сайтів

Якщо ваша мета збільшити продажі та підвищити рівень бізнесу – тоді ми готові допомогти вам у створенні медичного сайту. Ми більше 13 років займаємося веб-розробкою у Києві, Україні та по всьому світу.
Ми реалізуємо

Анімаційні ефекти

Легка ненав'язлива анімація для створення WOW-ефекту у відвідувачів сайту

SEO-модуль

Повна готовність до ефективного SEO-просування проекту

Зручна CMS

Використовуємо кастомну чи стандартну CMS залежно від вимог проекту

Розробка тех.завдання

Будь-який проект починаємо з розробки зрозумілого ТЗ, що є запорукою якісного продукту на виході

Модулі зв'язку

Модулі та форми для зв'язку та звернень із сайту

Новини/Акції/Відгуки

Корисні модулі для взаємодії та інформування відвідувачів сайту

Блог

Повноцінний блог для підвищення інтересу з боку відвідувачів, а також для ефективного SEO

Адаптивна версія

Mobile first! Особливу увагу приділяємо опрацюванню мобільної версії проекту

Аналіз проекту

Проводимо аналіз бізнесу та аудиторії на підставі маркетингового дослідження перед початком усіх робіт

Преміум дизайн

Проектуємо інтерфейс та опрацьовуємо кожну дрібну деталь у дизайні проекту
Створення медичних сайтів

Наш підхід до розробки

01.
Декор Декор

Комунікація

Ваші цілі – наш досвід. Чітко визначаємо потреби та завдання Вашого бізнесу. Слухаємо, розуміємо та пропонуємо найкращі рішення. Ведемо комунікації на найвищому рівні
02.
Декор Декор

Аналіз

Аналіз вашої ніші – наша аксіома для виконання поставлених завдань. Поринаємо в бізнес, аналізуємо отримані дані, формуємо оптимальне рішення
03.
Декор Декор

Дизайн

Створюємо не просто прекрасний дизайн, а робимо так, щоб він "продавав" ваш продукт. Відвідувачі сайту просто не зможуть піти без замовлення
04.
Декор Декор

Результат

Завжди фокусуємось на результаті. Зростання бізнесу, охоплення нових ринків, збільшення продажів та підвищення іміджу компанії – це те, що ми даємо нашим клієнтам
05.
Декор Декор

Гарантія

Даємо гарантії ціни, термінів, рівня якості продукту. Підтверджуємо це нашим досвідом, портфоліо та репутацією
06.
Декор Декор

Розробка

Розробка проекту досвідченими фахівцями, відповідно до вашого бачення та завдань бізнесу. Уникаємо баги, вписуємось у дедлайни
Ми знаємо, як створювати інструменти для бізнесу .
Наші проекти підтвердять ці слова
Інтернет магазин
Інтернет-магазин взуття
Корпоративний сайт
Науково-проектна фірма
Корпоративний сайт
Виробник автомобільних товарів та автокосметики
Корпоративний сайт
Будівельна компанія

Досягнення

1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2022
3
місце
Рейтинг веб студій України 2022
1
місце
Конкурс WEB AWARDS 2023
3
місце
Рейтинг веб студій України 2021
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2021
Фон

7 кроків до ефективного створення медичного сайту

01.

Формування цілей та завдань

Визначаємо кінцеву мету та шлях до неї. Фіксуємо всі побажання у письмовій формі. Формуємо перелік завдань
02.

Аналіз ринку

Проводимо аналіз конкурентів та клієнтів компанії. Аналізуємо успішні рішення на ринку. Генеруємо робочу стратегію з урахуванням найкращих рішень для вашого бізнесу. Формуємо точне ТЗ
03.

Прототипи та Дизайн

Проектуємо інтерфейс сайту. Розробляємо дизайн, який не просто візуально вабить, а продає ваш продукт відвідувачам
04.

Розробка

Розробляємо проект із поділом на етапи: frontend та backend. Підключаємо кастомну чи популярну CMS.
05.

Тестування

Проводимо ретельне тестування сайту перед релізом. Перевіряємо відображення, функціонал, швидкість завантаження та інші важливі моменти.
06.

Готовий результат

Оптимізуємо сайт під пошукові системи та робимо реліз. Налаштовуємо сайт на сервері та підключаємо домен.
07.

Маркетинг

Підбираємо оптимальну маркетингову стратегію для подальшого просування та реклами сайту. Приступаємо до реалізації процесу із залучення відвідувачів на сайт
Статистика
90
днів безкоштовної підтримки
1-3
місяців займає проект
5-6
людей працює над проектом
до 3
надаємо до 3х варіантів дизайну
>600
годин чистого часу команди
від 3
років середній досвід спеціалістів
Відгуки
Компанія «Alvikbud»
Алексейчик В. А.
Компанія «Alvikbud»

Колектив компанії "Alvikbud" дякує студії "Мегасайт" за виконану роботу, прикладені старання та сили, але найголовніше - за відмінний результат!

Ваш колектив виконав усе саме так, як ми очікували, результат нас вразив та порадував. Не дивлячись на те, що ми не соромилися вносити корективи, роботу було виконано вчасно, що підкреслює професіоналізм команди та нестандартний підхід.

Протягом усього співробітництва наша команда Alvikbud відчувала відданість справі, творчий підхід та створення інноваційних розробок, що допомогло нам розкритися по-новому та вразити своїх клієнтів.

Особливу подяку хочемо висловити за Ваш моментальний зворотний зв'язок, оскільки своєчасний "фідбек" дуже впливає на якість подальшої роботи та взаєморозуміння.

Бажаємо відкривати нові горизонти та не зупинятися на досягнутому, а також успіхів у подальших проектах та поставлених завданнях, ну і звичайно ж творчих ідей та сил компанії "Мегасайт"!

Компанія «Херсон Проект»
Ходина В. О.
Компанія «Херсон Проект»

Компанія "ХЕРСОН ПРОЕКТ" дякує веб-студії "Мегасайт" за якісно виконану роботу та увагу до деталей, при створенні корпоративного сайту для нашої оранізації.

Розробляли сайт для нашої компанії вперше і нам був дуже важливим комплексний підхід та повне розуміння наших цілей та завдань для отримання бажаного результату.

Компанія "Мегасайт" повністю виправдала нашу довіру та виконала всі роботи вчасно.

Розробка сайту – це складний технічний процес з безліччю нюансів, але весь колектив компанії горить своєю справою та робить цей процес легким та комфортним!

Бажаємо компанії "Мегасайт" продовжувати розвиватися, досягати нових результатів та продовжувати радувати своїх клієнтів!

Фон
Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
Фон

Наша гордість

Розробка медичних сайтів

У суспільстві інтернет став основним джерелом інформації. Це можливість придбати необхідний товар та дізнатися про надання послуг, у тому числі медичних. Іноді людина соромиться своїх проблем і за допомогою інтернету дізнається про ускладнення захворювання. Частина людей продовжують обирати лікарі за рекомендаціями знайомих, а багато хто користується Web-ресурсом. Виходячи із цих причин, сьогодні практично всі приватні та державні заклади охорони здоров'я в Україні замовляють створення медичних сайтів під ключ.

Особливості Web-ресурсів медичної тематики

Створення медичних сайтів вигідне для бізнесу та користувачів. Сьогодні більша частина населення знаходить місце для лікування в інтернеті, тому професійний Web-ресурс, що грамотно просувається, допоможе підвищити конкурентоспроможність медустанови. Замовити розробку сайту можуть приватні та державні клініки, спеціалізовані медичні центри, фармкомпанії і т.д.

Структура та наповнення ресурсу залежать від поставлених завдань та мети його створення. При розробці проекту для продажу медичної продукції важливо правильно згрупувати товар за категоріями, скласти детальний опис кожної позиції, вказати вартість. Заклики до дії допомагають збільшити обсяги продажу.

Мета закладів охорони здоров'я – утримати своїх пацієнтів та залучити нових. Окрім загальної інформації про направлення центру на сайті мають бути дані про спеціалістів. При розробці сайту для медичної клініки можуть бути передбачені безкоштовні онлайн-консультації. Вичерпна відповідь провідного фахівця викликає довіру, і в разі потреби пацієнт звернеться саме до неї.

Медичний сайт реалізує послуги закладу охорони здоров'я та дає можливість записатися на прийом до лікаря на зручний час. Власний Web-ресурс необхідний будь-якій медустанові, тільки створення сайту для медичного центру відрізняється від проекту для клініки однієї методики. Багатопрофільним закладам охорони здоров'я буде потрібний великий проект з великою кількістю розділів, а невеликій клініці може підійти односторінковий лединг з описом методики.

Особливості структури Web-ресурсів

Над розробкою медичних сайтів під ключ працює команда спеціалістів:

  • програмісти;
  • дизайнери;
  • майстри та системні адміністратори.

Кожен спеціаліст Веб студії у Києві відповідає за виконання певної частини проекту. Учасники команди працюють паралельно, що пришвидшує процес. Ціна залежить від складності та обсягу проекту.

Успіх створення сайтів в Україні нашими фахівцями гарантує правильна внутрішня структура. Ми не копіюємо ресурси конкурентів, а проводимо їх ретельний аналіз та розробляємо власну стратегію.

Основні пункти Web-ресурсів медичної тематики:

  • головна сторінка – розміщена основна інформація про організацію та відеопрезентацію, що виділяють її переваги;
  • основне меню – зазначені напрямки та підкатегорії, детально розписані комплекси послуг, що надаються, захворювання з симптомами;
  • розділ «про нас» - презентація медичного центру та співробітників, історія організації та корисні факти;
  • відгуки – сторінка для коментарів клієнтів;
  • контактні дані, посилання на інші сторінки.

Для запису клієнта приймання має бути передбачена форма зворотний зв'язок. Кожен користувач може створити власний кабінет, що полегшить та прискорить пошук потрібного фахівця.

Розробка медичних сайтів – це складна та копітка робота, яку слід довірити фахівцю.

Онлайн прорахунок