Розробка сайту ресторану

Розробка сайту ресторану

Якщо ваша мета збільшити продажі та підвищити рівень бізнесу – тоді ми готові допомогти вам у створенні сайту для ресторану. Ми більше 13 років займаємося веб-розробкою у Києві, Україні та по всьому світу.
Ми реалізуємо

Анімаційні ефекти

Легка ненав'язлива анімація для створення WOW-ефекту у відвідувачів сайту

SEO-модуль

Повна готовність до ефективного SEO-просування проекту

Зручна CMS

Використовуємо кастомну чи стандартну CMS залежно від вимог проекту

Розробка тех.завдання

Будь-який проект починаємо з розробки зрозумілого ТЗ, що є запорукою якісного продукту на виході

Модулі зв'язку

Модулі та форми для зв'язку та звернень із сайту

Новини/Акції/Відгуки

Корисні модулі для взаємодії та інформування відвідувачів сайту

Блог

Повноцінний блог для підвищення інтересу з боку відвідувачів, а також для ефективного SEO

Адаптивна версія

Mobile first! Особливу увагу приділяємо опрацюванню мобільної версії проекту

Аналіз проекту

Проводимо аналіз бізнесу та аудиторії на підставі маркетингового дослідження перед початком усіх робіт

Преміум дизайн

Проектуємо інтерфейс та опрацьовуємо кожну дрібну деталь у дизайні проекту
Розробка сайту ресторану

Наш підхід до розробки

01.
Декор Декор

Комунікація

Ваші цілі – наш досвід. Чітко визначаємо потреби та завдання Вашого бізнесу. Слухаємо, розуміємо та пропонуємо найкращі рішення. Ведемо комунікації на найвищому рівні
02.
Декор Декор

Аналіз

Аналіз вашої ніші – наша аксіома для виконання поставлених завдань. Поринаємо в бізнес, аналізуємо отримані дані, формуємо оптимальне рішення
03.
Декор Декор

Дизайн

Створюємо не просто прекрасний дизайн, а робимо так, щоб він "продавав" ваш продукт. Відвідувачі сайту просто не зможуть піти без замовлення
04.
Декор Декор

Розробка

Розробка проекту досвідченими фахівцями, відповідно до вашого бачення та завдань бізнесу. Уникаємо баги, вписуємось у дедлайни
05.
Декор Декор

Результат

Завжди фокусуємось на результаті. Зростання бізнесу, охоплення нових ринків, збільшення продажів та підвищення іміджу компанії – це те, що ми даємо нашим клієнтам
06.
Декор Декор

Гарантія

Даємо гарантії ціни, термінів, рівня якості продукту. Підтверджуємо це нашим досвідом, портфоліо та репутацією
Ми знаємо, як створювати інструменти для бізнесу .
Наші проекти підтвердять ці слова
Інтернет магазин
Інтернет-магазин взуття
Корпоративний сайт
Науково-проектна фірма
Корпоративний сайт
Виробник автомобільних товарів та автокосметики
Корпоративний сайт
Будівельна компанія

Досягнення

1
місце
Рейтинг веб студій України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2022
1
місце
Конкурс WEB AWARDS 2023
1
місце
Вибір країни 2022
Фон

7 кроків до ефективному сайту ресторану

01.

Формування цілей та завдань

Визначаємо кінцеву мету та шлях до неї. Фіксуємо всі побажання у письмовій формі. Формуємо перелік завдань
02.

Аналіз ринку

Проводимо аналіз конкурентів та клієнтів компанії. Аналізуємо успішні рішення на ринку. Генеруємо робочу стратегію з урахуванням найкращих рішень для вашого бізнесу. Формуємо точне ТЗ
03.

Прототипи та Дизайн

Проектуємо інтерфейс сайту. Розробляємо дизайн, який не просто візуально вабить, а продає ваш продукт відвідувачам
04.

Розробка

Розробляємо проект із поділом на етапи: frontend та backend. Підключаємо кастомну чи популярну CMS.
05.

Тестування

Проводимо ретельне тестування сайту перед релізом. Перевіряємо відображення, функціонал, швидкість завантаження та інші важливі моменти.
06.

Готовий результат

Оптимізуємо сайт під пошукові системи та робимо реліз. Налаштовуємо сайт на сервері та підключаємо домен.
07.

Маркетинг

Підбираємо оптимальну маркетингову стратегію для подальшого просування та реклами сайту. Приступаємо до реалізації процесу із залучення відвідувачів на сайт
Статистика
90
днів безкоштовної підтримки
1-3
місяців займає проект
5-6
людей працює над проектом
до 3
надаємо до 3х варіантів дизайну
>600
годин чистого часу команди
від 3
років середній досвід спеціалістів
Відгуки
Компанія «Alvikbud»
Алексейчик В. А.
Компанія «Alvikbud»

Колектив компанії "Alvikbud" дякує студії "Мегасайт" за виконану роботу, прикладені старання та сили, але найголовніше - за відмінний результат!

Ваш колектив виконав усе саме так, як ми очікували, результат нас вразив та порадував. Не дивлячись на те, що ми не соромилися вносити корективи, роботу було виконано вчасно, що підкреслює професіоналізм команди та нестандартний підхід.

Протягом усього співробітництва наша команда Alvikbud відчувала відданість справі, творчий підхід та створення інноваційних розробок, що допомогло нам розкритися по-новому та вразити своїх клієнтів.

Особливу подяку хочемо висловити за Ваш моментальний зворотний зв'язок, оскільки своєчасний "фідбек" дуже впливає на якість подальшої роботи та взаєморозуміння.

Бажаємо відкривати нові горизонти та не зупинятися на досягнутому, а також успіхів у подальших проектах та поставлених завданнях, ну і звичайно ж творчих ідей та сил компанії "Мегасайт"!

Компанія «Херсон Проект»
Ходина В. О.
Компанія «Херсон Проект»

Компанія "ХЕРСОН ПРОЕКТ" дякує веб-студії "Мегасайт" за якісно виконану роботу та увагу до деталей, при створенні корпоративного сайту для нашої оранізації.

Розробляли сайт для нашої компанії вперше і нам був дуже важливим комплексний підхід та повне розуміння наших цілей та завдань для отримання бажаного результату.

Компанія "Мегасайт" повністю виправдала нашу довіру та виконала всі роботи вчасно.

Розробка сайту – це складний технічний процес з безліччю нюансів, але весь колектив компанії горить своєю справою та робить цей процес легким та комфортним!

Бажаємо компанії "Мегасайт" продовжувати розвиватися, досягати нових результатів та продовжувати радувати своїх клієнтів!

Фон
Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
Фон

Наша гордість

Створення сайту ресторану

У світі складно обійтися без інтернету. Це можливість знайти будь-яку інформацію та вибір ресторану не став винятком. Перед тим, як замовити столик або зал для проведення банкету, людина вивчає меню, фотографії, знайомиться з відгуками відвідувачів. Це зручний спосіб ознайомитися із закладом громадського харчування та не займає багато часу. Розробка сайту для ресторану – це можливість залучити гостей, які цінують комфорт.

Навіщо закладам громадського харчування власний Web-ресурс?

Конкуренція ресторанного бізнесу в Україні є дуже великою. У Києві та інших великих містах безліч закладів громадського харчування. Створення сайту кафе чи ресторану допоможе виділитися на тлі конкурентів та залучити відвідувачів. Успіх проекту залежить від якості Web-ресурс. Деякі власники закладів займаються розробкою сайтів самостійно, орієнтуючись на конструктори, розміщені в інтернеті. Виконати роботу без певних знань складно, і найчастіше такі представництва у мережі успіху немає. Незручне меню, слабка швидкість, фотографії низької якості відлякують користувачів, вони залишають сторінку та переходять до конкурентів.

Спеціалісти Веб-студії у Києві виконають проект будь-якої складності, ціна створення сайту для ресторану залежить від обсягу роботи. Скориставшись допомогою професіоналів, замовник отримає:

  • готовий проект, розроблений з урахуванням побажань клієнта;
  • якісні фотографії інтер'єру залів та страв;
  • Web-ресурс відповідатиме вимогам пошукової системи.

Наявність власного сайту допоможе вирішити такі завдання:

  • заявити про себе в інтернеті та продемонструвати переваги закладу, розмістивши апетитні фотографії страв з описом складу, стильні зображення залу, невеликі відеоролики з процесом приготування їжі та роботи персоналу;
  • підвищити інтерес клієнтів, вказавши відомості про страви дня та акції, що надаються;
  • розширити коло потенційних клієнтів.

Створення сайтів для ресторанів не дасть бажаного результату, якщо не займатися їх просуванням.

Особливості розробки Web-ресурсу

Створення сайту для ресторану та кафе має свою специфіку. Такі заклади людина відвідує заради їжі, тому особлива увага приділяється меню. Від цієї інформації багато в чому залежить відвідуваність та відповідно прибуток. Щоб визначити, чи це елітний ресторан чи затишне кафе, дизайн сайту має відображати стиль закладу.

На головній сторінці достатньо виділити місце для кількох авторських шедеврів та кнопки з переходом до розділу меню, де буде розміщено повний перелік страв. Аудиторія з інтернету обирає ресторан візуально, тому звичайний перелік та вартість працюють погано. Повинні бути якісні та апетитні фотографії, які викликають почуття голоду та бажання замовити страву.

При розробці сайту ресторану великим плюсом буде інтерактивна карта проїзду, особливо якщо це мережевий заклад. Відвідувач Web-ресурсу зможе вибрати зручне місце розташування, щоб витрачати багато часу на проїзд. На видному місці вказується час роботи, адреса та контактні телефони.

Чимало відвідувачів не відвідують заклад без попереднього бронювання столика. Проста, але важлива функція має бути передбачена при розробці сайту для ресторану. Також слід враховувати, що багато закладів громадського харчування надають послугу «доставка страв».

Багато хто вибирає заклад громадського харчування дорогою до офісу або на ділову зустріч. Відвідуваність сайту для кафе та ресторану збільшиться, якщо матиме мобільний додаток.

Онлайн прорахунок