Створення сайту бухгалтерських послуг

Створення сайту бухгалтерських послуг

Якщо ваша мета збільшити продажі та підвищити рівень бізнесу – тоді ми готові допомогти вам у створенні сайту бухгалтерських послуг. Ми більше 13 років займаємося веб-розробкою у Києві, Україні та по всьому світу.
Ми реалізуємо

Аналіз проекту

Проводимо аналіз бізнесу та аудиторії на підставі маркетингового дослідження перед початком усіх робіт

Блог

Повноцінний блог для підвищення інтересу з боку відвідувачів, а також для ефективного SEO

Новини/Акції/Відгуки

Корисні модулі для взаємодії та інформування відвідувачів сайту

Модулі зв'язку

Модулі та форми для зв'язку та звернень із сайту

SEO-модуль

Повна готовність до ефективного SEO-просування проекту

Анімаційні ефекти

Легка ненав'язлива анімація для створення WOW-ефекту у відвідувачів сайту

Адаптивна версія

Mobile first! Особливу увагу приділяємо опрацюванню мобільної версії проекту

Розробка тех.завдання

Будь-який проект починаємо з розробки зрозумілого ТЗ, що є запорукою якісного продукту на виході

Зручна CMS

Використовуємо кастомну чи стандартну CMS залежно від вимог проекту

Преміум дизайн

Проектуємо інтерфейс та опрацьовуємо кожну дрібну деталь у дизайні проекту
Створення сайту бухгалтерських послуг

Наш підхід до розробки

01.
Декор Декор

Комунікація

Ваші цілі – наш досвід. Чітко визначаємо потреби та завдання Вашого бізнесу. Слухаємо, розуміємо та пропонуємо найкращі рішення. Ведемо комунікації на найвищому рівні
02.
Декор Декор

Аналіз

Аналіз вашої ніші – наша аксіома для виконання поставлених завдань. Поринаємо в бізнес, аналізуємо отримані дані, формуємо оптимальне рішення
03.
Декор Декор

Дизайн

Створюємо не просто прекрасний дизайн, а робимо так, щоб він "продавав" ваш продукт. Відвідувачі сайту просто не зможуть піти без замовлення
04.
Декор Декор

Розробка

Розробка проекту досвідченими фахівцями, відповідно до вашого бачення та завдань бізнесу. Уникаємо баги, вписуємось у дедлайни
05.
Декор Декор

Результат

Завжди фокусуємось на результаті. Зростання бізнесу, охоплення нових ринків, збільшення продажів та підвищення іміджу компанії – це те, що ми даємо нашим клієнтам
06.
Декор Декор

Гарантія

Даємо гарантії ціни, термінів, рівня якості продукту. Підтверджуємо це нашим досвідом, портфоліо та репутацією
Ми знаємо, як створювати інструменти для бізнесу .
Наші проекти підтвердять ці слова
Корпоративний сайт
Будівельна компанія
Інтернет магазин
Інтернет-магазин взуття
Корпоративний сайт
Науково-проектна фірма
Корпоративний сайт
Виробник автомобільних товарів та автокосметики

Досягнення

1
місце
Рейтинг веб студій України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2022
1
місце
Конкурс WEB AWARDS 2023
1
місце
Вибір країни 2022
Фон

7 кроків до ефективному сайту бухгалтерських послуг

01.

Формування цілей та завдань

Визначаємо кінцеву мету та шлях до неї. Фіксуємо всі побажання у письмовій формі. Формуємо перелік завдань
02.

Аналіз ринку

Проводимо аналіз конкурентів та клієнтів компанії. Аналізуємо успішні рішення на ринку. Генеруємо робочу стратегію з урахуванням найкращих рішень для вашого бізнесу. Формуємо точне ТЗ
03.

Прототипи та Дизайн

Проектуємо інтерфейс сайту. Розробляємо дизайн, який не просто візуально вабить, а продає ваш продукт відвідувачам
04.

Розробка

Розробляємо проект із поділом на етапи: frontend та backend. Підключаємо кастомну чи популярну CMS.
05.

Тестування

Проводимо ретельне тестування сайту перед релізом. Перевіряємо відображення, функціонал, швидкість завантаження та інші важливі моменти.
06.

Готовий результат

Оптимізуємо сайт під пошукові системи та робимо реліз. Налаштовуємо сайт на сервері та підключаємо домен.
07.

Маркетинг

Підбираємо оптимальну маркетингову стратегію для подальшого просування та реклами сайту. Приступаємо до реалізації процесу із залучення відвідувачів на сайт
Статистика
90
днів безкоштовної підтримки
1-3
місяців займає проект
5-6
людей працює над проектом
до 3
надаємо до 3х варіантів дизайну
>600
годин чистого часу команди
від 3
років середній досвід спеціалістів
Відгуки
Компанія «Херсон Проект»
Ходина В. О.
Компанія «Херсон Проект»

Компанія "ХЕРСОН ПРОЕКТ" дякує веб-студії "Мегасайт" за якісно виконану роботу та увагу до деталей, при створенні корпоративного сайту для нашої оранізації.

Розробляли сайт для нашої компанії вперше і нам був дуже важливим комплексний підхід та повне розуміння наших цілей та завдань для отримання бажаного результату.

Компанія "Мегасайт" повністю виправдала нашу довіру та виконала всі роботи вчасно.

Розробка сайту – це складний технічний процес з безліччю нюансів, але весь колектив компанії горить своєю справою та робить цей процес легким та комфортним!

Бажаємо компанії "Мегасайт" продовжувати розвиватися, досягати нових результатів та продовжувати радувати своїх клієнтів!

Компанія «Alvikbud»
Алексейчик В. А.
Компанія «Alvikbud»

Колектив компанії "Alvikbud" дякує студії "Мегасайт" за виконану роботу, прикладені старання та сили, але найголовніше - за відмінний результат!

Ваш колектив виконав усе саме так, як ми очікували, результат нас вразив та порадував. Не дивлячись на те, що ми не соромилися вносити корективи, роботу було виконано вчасно, що підкреслює професіоналізм команди та нестандартний підхід.

Протягом усього співробітництва наша команда Alvikbud відчувала відданість справі, творчий підхід та створення інноваційних розробок, що допомогло нам розкритися по-новому та вразити своїх клієнтів.

Особливу подяку хочемо висловити за Ваш моментальний зворотний зв'язок, оскільки своєчасний "фідбек" дуже впливає на якість подальшої роботи та взаєморозуміння.

Бажаємо відкривати нові горизонти та не зупинятися на досягнутому, а також успіхів у подальших проектах та поставлених завданнях, ну і звичайно ж творчих ідей та сил компанії "Мегасайт"!

Фон
Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
Фон

Наша гордість

Розробка сайту бухгалтерських послуг

Створення сайту бухгалтерських послуг - один із етапів успішного розвитку бізнес діяльності. Кожному підприємству потрібний бухгалтер для ведення звітності та передачі документації до податкової служби.

Створення сайту про бухгалтерський та податковий облік дозволить підприємцю заощадити час на пошуку досвідченого фахівця. Експертна команда веб-студії у Києві «Megasite» розробить онлайн ресурс у найкоротші терміни. Вартість проекту визначають функціональність, структура сайту та кількість співробітників, залучених до виконання робіт.

Створення сайту для бухгалтерських послуг із нуля здійснюється після погодження проекту. Завдання досвідчених фахівців – запропонувати клієнту ефективний інструмент для залучення підприємців та зростання прибутку.

Особливості онлайн-проекту для бухгалтерських послуг

Створення сайту бухгалтерського та податкового обліку дозволяє суттєво розширити клієнтську базу. Щоб онлайн-майданчик був цікавим безпосереднім замовникам, важливо провести маркетингові дослідження, сформувати список конкурентних переваг та стратегію просування.

Фахівці Megasite володіють необхідними навичками та знаннями для розробки ефективного онлайн ресурсу:

  • із зручною структурою;
  • швидким завантаженням матеріалу;
  • адаптивністю;
  • з корисним контентом, текстами, написаними зрозумілою та простою мовою.

Важливо, щоб замовник міг дізнатися про послуги мінімальної кількості «кліків». Тоді найімовірніше він стане вашим клієнтом.

Технічне завдання та складність виконання онлайн ресурсу може відрізнятися, залежно від цілей, яких потрібно досягти. Наприклад, для створення сайту візитки, що розповідає про бухгалтерські послуги, достатньо розробити розділ «Про нас» і додати опис ключових послуг.

Якщо підприємство велике, не обійтися без корпоративного проекту. Такий онлайн-ресурс розрахований на впровадження різних маркетингових інструментів. Вартість реалізації цього варіанта вища.

Як розробляють сайт фахівці «Megasite»

Щоб працездатність онлайн проекту не викликала сумнівів, важливо дотримуватись покрокової інструкції розробки сайту про бухгалтерський облік.

  1. Фахівець, який займається сайтом, спілкується з клієнтом, дізнається його побажання та цілі створення інтернет-сервісу. Зібрані відомості дозволяють розробити маркетингову стратегію – на основі аналізу клієнтів та конкурентоспроможності фірми на ринку.
  2. Команда професіоналів Megasite складає функціональний прототип. З його допомогою можна вносити правки та побачити, яким буде підсумковий програмний продукт.
  3. Враховуючи побажання замовника та сучасні тенденції, дизайнер приступає до візуальної складової проекту. Фірмовий стиль визначає враження, яке отримає замовник. Також дизайнер займається проектуванням інтерфейсу користувача.
  4. Розробники приймаються за технічні роботи. Від серверної частини онлайн майданчика залежать функціонал, як швидко ресурс завантажується та його адаптивність.
  5. Розробка сайтів в Україні співробітниками Megasite завершується комплексним тестуванням. Якщо є помилки, інтернет-сервіс відправляють програмістам на доопрацювання і виправлення недоліків.
  6. Замовити спеціалістам веб-студії можна підтримку та просування сервісу. Створення сайтів в Україні передбачає подальше залучення цільового трафіку. Досягти цієї мети допоможе налаштування маркетингових інструментів програмістами.

На вартість виконання ресурсу впливає комплекс робіт, які потрібно провести експертам. Додатково рекомендується внутрішня оптимізація сервісу. Це прискорить його просування верхні позиції пошукових систем.

Розробка сайту для надання бухгалтерських послуг співробітниками Megasite можлива по всій Україні.

Онлайн прорахунок