Створення сайту салону краси

Створення сайту салону краси

Якщо ваша мета збільшити продажі та підвищити рівень бізнесу – тоді ми готові допомогти вам у створенні сайту для салону краси. Ми більше 13 років займаємося веб-розробкою у Києві, Україні та по всьому світу.
Ми реалізуємо

Аналіз проекту

Проводимо аналіз бізнесу та аудиторії на підставі маркетингового дослідження перед початком усіх робіт

Блог

Повноцінний блог для підвищення інтересу з боку відвідувачів, а також для ефективного SEO

Зручна CMS

Використовуємо кастомну чи стандартну CMS залежно від вимог проекту

Розробка тех.завдання

Будь-який проект починаємо з розробки зрозумілого ТЗ, що є запорукою якісного продукту на виході

Новини/Акції/Відгуки

Корисні модулі для взаємодії та інформування відвідувачів сайту

Модулі зв'язку

Модулі та форми для зв'язку та звернень із сайту

SEO-модуль

Повна готовність до ефективного SEO-просування проекту

Анімаційні ефекти

Легка ненав'язлива анімація для створення WOW-ефекту у відвідувачів сайту

Адаптивна версія

Mobile first! Особливу увагу приділяємо опрацюванню мобільної версії проекту

Преміум дизайн

Проектуємо інтерфейс та опрацьовуємо кожну дрібну деталь у дизайні проекту
Створення сайту салону краси

Наш підхід до розробки

01.
Декор Декор

Комунікація

Ваші цілі – наш досвід. Чітко визначаємо потреби та завдання Вашого бізнесу. Слухаємо, розуміємо та пропонуємо найкращі рішення. Ведемо комунікації на найвищому рівні
02.
Декор Декор

Аналіз

Аналіз вашої ніші – наша аксіома для виконання поставлених завдань. Поринаємо в бізнес, аналізуємо отримані дані, формуємо оптимальне рішення
03.
Декор Декор

Дизайн

Створюємо не просто прекрасний дизайн, а робимо так, щоб він "продавав" ваш продукт. Відвідувачі сайту просто не зможуть піти без замовлення
04.
Декор Декор

Розробка

Розробка проекту досвідченими фахівцями, відповідно до вашого бачення та завдань бізнесу. Уникаємо баги, вписуємось у дедлайни
05.
Декор Декор

Результат

Завжди фокусуємось на результаті. Зростання бізнесу, охоплення нових ринків, збільшення продажів та підвищення іміджу компанії – це те, що ми даємо нашим клієнтам
06.
Декор Декор

Гарантія

Даємо гарантії ціни, термінів, рівня якості продукту. Підтверджуємо це нашим досвідом, портфоліо та репутацією
Ми знаємо, як створювати інструменти для бізнесу .
Наші проекти підтвердять ці слова
Інтернет магазин
Інтернет-магазин взуття
Корпоративний сайт
Науково-проектна фірма
Корпоративний сайт
Виробник автомобільних товарів та автокосметики
Корпоративний сайт
Будівельна компанія

Досягнення

1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2022
3
місце
Рейтинг веб студій України 2022
1
місце
Конкурс WEB AWARDS 2023
3
місце
Рейтинг веб студій України 2021
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2021
Фон

7 кроків до ефективному сайту салону краси

01.

Формування цілей та завдань

Визначаємо кінцеву мету та шлях до неї. Фіксуємо всі побажання у письмовій формі. Формуємо перелік завдань
02.

Аналіз ринку

Проводимо аналіз конкурентів та клієнтів компанії. Аналізуємо успішні рішення на ринку. Генеруємо робочу стратегію з урахуванням найкращих рішень для вашого бізнесу. Формуємо точне ТЗ
03.

Прототипи та Дизайн

Проектуємо інтерфейс сайту. Розробляємо дизайн, який не просто візуально вабить, а продає ваш продукт відвідувачам
04.

Розробка

Розробляємо проект із поділом на етапи: frontend та backend. Підключаємо кастомну чи популярну CMS.
05.

Тестування

Проводимо ретельне тестування сайту перед релізом. Перевіряємо відображення, функціонал, швидкість завантаження та інші важливі моменти.
06.

Готовий результат

Оптимізуємо сайт під пошукові системи та робимо реліз. Налаштовуємо сайт на сервері та підключаємо домен.
07.

Маркетинг

Підбираємо оптимальну маркетингову стратегію для подальшого просування та реклами сайту. Приступаємо до реалізації процесу із залучення відвідувачів на сайт
Статистика
90
днів безкоштовної підтримки
1-3
місяців займає проект
5-6
людей працює над проектом
до 3
надаємо до 3х варіантів дизайну
>600
годин чистого часу команди
від 3
років середній досвід спеціалістів
Відгуки
Компанія «Херсон Проект»
Ходина В. О.
Компанія «Херсон Проект»

Компанія "ХЕРСОН ПРОЕКТ" дякує веб-студії "Мегасайт" за якісно виконану роботу та увагу до деталей, при створенні корпоративного сайту для нашої оранізації.

Розробляли сайт для нашої компанії вперше і нам був дуже важливим комплексний підхід та повне розуміння наших цілей та завдань для отримання бажаного результату.

Компанія "Мегасайт" повністю виправдала нашу довіру та виконала всі роботи вчасно.

Розробка сайту – це складний технічний процес з безліччю нюансів, але весь колектив компанії горить своєю справою та робить цей процес легким та комфортним!

Бажаємо компанії "Мегасайт" продовжувати розвиватися, досягати нових результатів та продовжувати радувати своїх клієнтів!

Компанія «Alvikbud»
Алексейчик В. А.
Компанія «Alvikbud»

Колектив компанії "Alvikbud" дякує студії "Мегасайт" за виконану роботу, прикладені старання та сили, але найголовніше - за відмінний результат!

Ваш колектив виконав усе саме так, як ми очікували, результат нас вразив та порадував. Не дивлячись на те, що ми не соромилися вносити корективи, роботу було виконано вчасно, що підкреслює професіоналізм команди та нестандартний підхід.

Протягом усього співробітництва наша команда Alvikbud відчувала відданість справі, творчий підхід та створення інноваційних розробок, що допомогло нам розкритися по-новому та вразити своїх клієнтів.

Особливу подяку хочемо висловити за Ваш моментальний зворотний зв'язок, оскільки своєчасний "фідбек" дуже впливає на якість подальшої роботи та взаєморозуміння.

Бажаємо відкривати нові горизонти та не зупинятися на досягнутому, а також успіхів у подальших проектах та поставлених завданнях, ну і звичайно ж творчих ідей та сил компанії "Мегасайт"!

Фон
Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
Фон

Наша гордість

Сайт для салону краси – необхідність його створення

Перше питання, яке може виникнути – навіщо потрібне створення сайту салону краси. Подібних закладів у містах досить багато і кожен може підібрати для себе потрібний варіант. Але в сучасній дійсності – у вік інформаційних технологій справи йдуть дещо інакше. І сьогодні жодне підприємство, що поважає себе, не може обійтися без однієї або декількох сторінок у Всесвітній мережі, що рекламують свою продукцію. Тому одне з першочергових та важливих завдань сучасності – розробка сайту салону краси.

Навіщо потрібний салон краси необхідний Інтернет-ресурс

Власникам закладів, які надають косметичні послуги, дуже важливо мати власний сайт. Він, таким чином, підтримує імідж підприємства, є засобом, за допомогою якого можна інформувати потенційних відвідувачів. Салони краси пропонують досить великий спектр послуг. Це стрижки, фарбування, зачіски, різноплановий нігтьовий сервіс, догляд за обличчям, загальний масаж окремих частин, і безліч інших послуг. Ходити по салонах краси та шукати необхідні процедури не зовсім зручно та вигідно. Це займає багато сил та часу. Тому створення сайту для салону краси – просто паличка-виручалочка. Інтернет-портал допомагає клієнтам дізнатися:

 • види пропонованих косметичних процедур;
 • ціни різні послуги;
 • адресу, схему проїзду;
 • години роботи;
 • як записатися на процедуру до певного майстра;
 • наявність ліцензій та сертифікатів на діяльність;
 • відгуки клієнтів.

Господар салону може аналізувати відвідуваність користувачів та дізнатися, які послуги користуються найбільшим попитом, що їх цікавить насамперед.

Хто розробляє сайти салонів краси

Навряд чи керівнику вдасться самостійно виконати таку роботу, як створення сайту з нуля для салону краси в Києві або будь-якому іншому населеному пункті України, якщо він звичайно не має профільної освіти. Тому найкраще рішення звернутися до професіоналів. "МЕГАСАЙТ" - це саме та веб-студія, яка вам потрібна. Її основна діяльність – створення сайту для салону краси під ключ. Звернутися до неї слід з таких причин:

 1. Веб-розробники вивчають товари чи послуги клієнта, аналізують ринок, конкурентів, виробляють власну стратегію, пропонуючи неординарні ідеї.
 2. Регулярно стежать за змінами, що відбулися на ринку подібних продуктів, впроваджують інноваційні розробки, що сприятимуть розвитку проекту.
 3. Створюють веб-сайти будь-якої складності, для співробітників веб-студії це, своєрідний виклик показати своє творче неординарне мислення. У роботі немає дрібниць, тому до уваги приділяються всім деталям.
 4. Для презентації послуг та продукції застосовуються графічні та візуальні ефекти, що сприяють просуванню сайту.

Веб-студія «МЕГАСАЙТ» – це висока якість наданих послуг, креативне мислення фахівців, особливе, чесне ставлення до своїх клієнтів, відповідальність перед ними.

Функції сайту салону краси

Створення сайтів в Україні передбачає виконання певних завдань, серед яких виділяють:

 1. Надання клієнтам потрібної та корисної інформації. Це завдання вважається основним.
 2. Залучення нових клієнтів. Усі комерційні підприємства зацікавлені у збільшенні кількості відвідувачів.
 3. Консультаційні функції. Розробка сайту для салону краси передбачає виконання такої функції. Співробітники надають відвідувачам інформацію про всі послуги, ціни на них, можливості замовити процедуру у конкретного майстра на певний день і час.

Крім цього, маючи власний ресурс, керівник салону краси вивчає попит, підвищує довіру клієнтів, має можливість знайти цінних співробітників і потенційних бізнес-партнерів. Для цього часто виділяють окрему сторінку, коли здійснюється розробка сайтів в Україні.

Вартість послуг, що надаються веб-студією «МЕГАСАЙТ», залежить від різних факторів, насамперед – вимог та побажань замовника. У будь-якому випадку вона буде прийнятною, співробітники зроблять усе можливе для оптимізації витрат. При цьому якість послуг буде на висоті.

Онлайн прорахунок