Виробник автомобільних товарів та автокосметики Zollex

Корпоративний сайт
Zollex
Про компанію
Торгово-промислова група «Zollex» заснована у 2005 році. Її основним напрямком стала розробка, виробництво та продаж автомобільних товарів та авто косметики різного призначення. До її складу входять незалежні компанії, які представлені у 38 країнах світу.
Цілі і завдання
  1. Створити іміджевий сайт із акцентом на високий рівень бренду компанії
  2. Забезпечити доступність сайту необхідною мовою за допомогою автовизначення геолокації
  3. Розробити зручну адаптивну версію сайту для мобільних пристроїв
  4. Створити стильний дизайн сайту в корпоративному стилі компанії
Zollex
Головна сторінка
Zollex Zollex
Внутрішні 
сторінки
Zollex Zollex
Zollex Zollex
Zollex Zollex
Zollex Zollex
Zollex Zollex
Мобільна версія
На сьогоднішній день більше половини інтернет трафіку - це мобільні пристрої, і надалі ця тенденція лише зростатиме. Інтерфейс адаптивної версії має бути зручним для використання, всі зайві елементи опускаються для покращення швидкості завантаження сайту.
Zollex
Zollex
Zollex
Zollex
Zollex
Zollex
Zollex
Zollex
Відгук клієнта
Zollex Group

Про свій вибір ми не пошкодували ні на мить. Так, саме так можна охарактеризувати нашу співпрацю з веб студією Megasite. Адже вони перевершили всі наші очікування.

Нам було дуже важливо отримати якісний результат, який би відповідав усім вимогам. Вся команда працює як годинник, адже вони оперативно та злагоджено відповідали на наші запити. Ми були здивовані швидкістю та якістю послуг, що надаються.

Як результат ми хотіли отримати якісний, іміджевий та сучасний сайт, що відповідає статусу нашої компанії, та отримали. Однак, крім усього іншого, нам дістався найкращий друг і реалізатор задуманого — це веб студія «Megasite». Ми дякуємо всьому колективу за виконану роботу.

І дуже раді, що вибрали саме вас, адже ви надали нам справді якісну співпрацю з неймовірним результатом!

Рожков В.Ю. Zollex Group

Розробка сайту для компанії «Zollex»

Торгова марка Zollex з'явилася на ринку в 2004 році. Основна діяльність пов'язана з виготовленням та продажем запасних частин, фільтрів, хімічної продукції для автомобілів. Сьогодні це досить популярний та відомий бренд, автотовари Zollex знайомі автовласникам усього світу. Компанія має розвинену торговельну мережу, її представництва знаходяться у 38 країнах.

Створення інтернет-магазину для Zollex

Якщо ви бажаєте придбати автомобільні товари Zollex, рекомендуємо відвідати офіційний сайт компанії. Головний офіс розташований в Україні – Херсон. Зв'язатися з представниками торгової марки можна за телефоном, відвідавши сайт Zollex, або поставити запитання, заповнивши запропоновану форму. У 2015 році компанія, спільно з італійською фірмою, почала працювати над створенням брендової косметики та побутової хімії Clime для авто. Через два роки почалася розробка косметичної продукції Mual і бюджетної лінійки побутової хімії Vnuki. Якщо ви плануєте замовити та купити високоякісний продукт для автомобілів у Києві та інших містах України – відвідайте сайт Золекс та уважно вивчіть каталог, де продукція торгової марки представлена ​​в асортименті за доступними для споживачів цінами.

Сподобався проект?
Icon
Сподобався проект?
Онлайн прорахунок