Послуги

Для наших клієнтів ми створюємо не сайт – ми створюємо ефективний інструмент для залучення нових клієнтів, підвищення іміджу та впізнаваності бренду.

Інтернет магазини Докладніше Якщо Ваша мета розробити багатофункціональний інтернет-магазин зі стабільним потоком замовлень, тоді ми готові експертно виконати це завдання Докладніше Корпоративні сайти Докладніше Якщо Ви хочете голосно заявити про свою компанію і бренд - тоді ми готові експертно допомогти Вам з розробкою корпоративного сайту Докладніше Landing page Докладніше Якщо Ваше завдання генерувати багато лідів з продажу вашого товару чи послуги – тоді ми готові експертно допомогти Вам у розробці якісного Лендінгу Докладніше Шаблонний інтернет-магазин Докладніше Швидкий та недорогий старт продажів Ваших товарів Докладніше Шаблонний корпоративний сайт Докладніше Масштабуй продажі, збільшуй прибуток Докладніше Складні веб-проекти Докладніше Бажаєте реалізувати свою ідею та запустити стартап? Ми експертно допоможемо Вам у розробці порталів, веб-сервісів, веб-додатків та соціальних мереж Докладніше SEO просування Докладніше Наш досвід та знання дозволяють просувати сайти клієнтів на найвищі позиції у пошуку для збільшення трафіку та отримання більшої кількості замовлень Докладніше Контекстна реклама Докладніше За допомогою контекстної реклами можна легко залучати нових клієнтів для вашого бізнесу в найкоротший термін Докладніше
Технології

Створення та розробка сайтів під ключ у Києві

Розробка сайту – ключова послуга веб-студії "Мегасайт". Ми створюємо ресурси, які відображають характер компанії, допомагають у просуванні продукції чи сервісу підприємства. При грамотному підході до розробки цей основний інструмент маркетингу здатний регулярно залучати нових клієнтів, посилювати впізнаваність бренду. Наша команда досягає поставленої мети, створює сайти, які виконують свої завдання.

Розробка та створення сайтів з нуля від «Мегасайт»

Період роботи та вартість проекту залежать безпосередньо від виду веб-сайту. Прості посадкові сторінки виконуються оперативно та обходяться у мінімальну ціну. Багатофункціональні структури потребують більше часу, щоб вивчити інформацію, проаналізувати ринок, визначити вдалі форми під сприйняття цільової аудиторії, реалізувати програмування розроблених сторінок.

Наші програмісти створюють сайт «під ключ» з нуля, починаючи з пошуку ідей, продовжуючи ретельним вивченням та реалізацією до здачі готового інтернет-сайту в користування.

Основна спеціалізація нашої веб-студії:

  • Розробка інтернет-магазину – тобто зрозумілої структури, що продає, каталогу зі зручними розділами для перегляду товарів і здійснення покупок.
  • Створення корпоративного сайту, який підкреслюватиме імідж організації, матиме брендовий стиль та функціональну спрямованість.
  • Розробка landing page для заклику до дії – завантажити, замовити, зателефонувати, передплатити розсилку.

Розглянемо ваші побажання, продумаємо концептуальні характеристики сайту, залежно від його орієнтації. Якими б не були ваші прагнення презентувати, продавати чи налагоджувати комунікацію, наші фахівці знайдуть ефективне рішення для задуманого результату. Ми пропонуємо не просто розробку задуму щодо змісту та дизайну, а й професійне створення інтернет-сайтів. Воно включає посадку на домени та настроювання адміністративного блоку сайту.

Етапи роботи над створенням сайтів

Створення професійних сайтів завжди складається з наступних кроків:

  • збір даних про проект, формування ТЗ та прототипу;
  • виготовлення макетів схем, загального дизайну та окремих елементів;
  • програмування всіх блоків, розділів та візуальних ефектів;
  • тестування - ретельний аналіз та дослідження роботи;
  • здавання проекту замовнику.

Виконуємо розробку комплексно, крок за кроком з використанням всіх продуманих деталей замовлення.

Розробка веб-сайту від Megasite – це сучасні ІТ-технології, актуальні форми оформлення, попадання у сприйняття вашої аудиторії для якісного контакту з нею та спонукання діяти.

Щоб замовити у нас створення сайту, слід звернутись до одного з наших офісів у Києві чи іншому місті, або заповнити запит на сайті megasite.ua. Наша команда розгляне заявку і оперативно зв'яжеться з вами для детального обговорення та складання технічного завдання. Також телефонуйте нам, щоб проконсультуватися та особисто обговорити всі нюанси.