Розробка сайтів під ключ

Для наших клієнтів ми створюємо не сайт – ми створюємо ефективний інструмент для залучення нових клієнтів, підвищення іміджу та впізнаваності бренду.

Інтернет магазини

Докладніше
Якщо Ваша мета розробити багатофункціональний інтернет-магазин зі стабільним потоком замовлень, тоді ми готові експертно виконати це завдання Докладніше

Корпоративні сайти

Докладніше
Якщо Ви хочете голосно заявити про свою компанію і бренд - тоді ми готові експертно допомогти Вам з розробкою корпоративного сайту Докладніше

Landing page

Докладніше
Якщо Ваше завдання генерувати багато лідів з продажу вашого товару чи послуги – тоді ми готові експертно допомогти Вам у розробці якісного Лендінгу Докладніше

Шаблонний інтернет-магазин

Докладніше
Швидкий та недорогий старт продажів Ваших товарів Докладніше

Шаблонний корпоративний сайт

Докладніше
Масштабуй продажі, збільшуй прибуток Докладніше

Складні веб-проекти

Докладніше
Бажаєте реалізувати свою ідею та запустити стартап? Ми експертно допоможемо Вам у розробці порталів, веб-сервісів та соціальних мереж Докладніше

Мобільні додатки

Докладніше
Хочете реалізувати свою ідею і запустити стартап? Ми експертно допоможемо Вам у розробці мобільного застосунку Докладніше

SEO просування

Докладніше
Наш досвід та знання дозволяють просувати сайти клієнтів на найвищі позиції у пошуку для збільшення трафіку та отримання більшої кількості замовлень Докладніше

Контекстна реклама

Докладніше
За допомогою контекстної реклами можна легко залучати нових клієнтів для вашого бізнесу в найкоротший термін Докладніше

Реклама в соціальних мережах

Докладніше
Запуск реклами в соціальних мережах для Вашого бізнесу за допомогою сервісу Ads Manager Докладніше
Фон

Етапи розробки сайту

01.

Формування цілей та завдань

Визначаємо кінцеву мету та шлях до неї. Фіксуємо всі побажання у письмовій формі. Формуємо перелік завдань
02.

Аналіз ринку

Проводимо аналіз конкурентів та клієнтів компанії. Аналізуємо успішні рішення на ринку. Генеруємо робочу стратегію з урахуванням найкращих рішень для вашого бізнесу. Формуємо точне ТЗ
03.

Прототипи та Дизайн

Проектуємо інтерфейс сайту. Розробляємо дизайн, який не просто візуально вабить, а продає ваш продукт відвідувачам
04.

Розробка

Розробляємо проект із поділом на етапи: frontend та backend. Підключаємо кастомну чи популярну CMS.
05.

Тестування

Проводимо ретельне тестування сайту перед релізом. Перевіряємо відображення, функціонал, швидкість завантаження та інші важливі моменти.
06.

Готовий результат

Оптимізуємо сайт під пошукові системи та робимо реліз. Налаштовуємо сайт на сервері та підключаємо домен.
07.

Маркетинг

Підбираємо оптимальну маркетингову стратегію для подальшого просування та реклами сайту. Приступаємо до реалізації процесу із залучення відвідувачів на сайт
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Корпоративний сайт
Виробник БПЛА
Корпоративний сайт
Сервіс замовлення Шеф-кухара додому
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Інтернет магазин
Спеціалізована виноторгова компанія

Технології

Питання по розробці сайтів в Україні

Розробка сайту під ключ має певні етапи, кожен з яких рівнозначний за своєю важливістю. Спочатку ми розбираємося у вашому завданні та проводимо аналіз ніші, конкурентів, ЦА. На основі отриманих даних складаємо технічне завдання проєкту, затверджуємо його разом із вами та розпочинаємо процес розробки - відмальовування дизайну, верстку, програмування, тестування. Після цього запускаємо сайт і віддаємо його вам.

Вартість розробки сайту розраховується індивідуально для кожного проекту. Ціна може зростати залежно від складності реалізації сайту, його функціоналу, унікального або шаблонного дизайну, кількості залучених фахівців та їхньої кваліфікації, витраченого часу на розробку. Оцінити ваш проєкт ми зможемо після консультації.

Розробка сайту за типом візитки або landing page займає від 4-5 тижнів. Якщо ж ми говоримо про складніші продукти, де потрібне відмальовування дизайну з нуля, запуск незвичайних рішень, додавання великої кількості сторінок і написання складного контенту, то розробка такого ресурсу займає від 4 місяців і більше.

Розробка сайтів під ключ в Україні

Представників малого, середнього та великого бізнесу все більше цікавить розробка сайтів. Інтернет відкриває низку нових можливостей для компаній:

 • тут можна познайомити потенційних покупців, партнерів, інвесторів зі своєю продукцією або послугами;
 • підвищити довіру і лояльність до свого бізнесу;
 • розширити цільову аудиторію і конвертувати її в нових клієнтів.

Наявність якісного сайту і правильного онлайн-просування сприяє масштабуванню і збільшенню доходів компанії.

Бізнес, який не має власного сайту, навряд чи матиме конкурентну перевагу. Наша веб-студія в Києві MEGASITE займається професійним створенням сайтів різної складності. У нас можна замовити сайт під ключ.

Розробка сайтів в Україні: їх різновиди

Наша IT-компанія займається розробкою ефективних сайтів в Україні, використовуючи сучасні технології та методики. Вартість залежить від типу WEB-ресурсу, кількості сторінок, необхідного функціоналу тощо. Якщо вас цікавить створення сайтів в Україні, зверніться в нашу компанію. Ми розробимо з нуля або за шаблоном такі види проектів:

 • landing page - односторінковий сайт, що закликає до певної дії, він дає змогу генерувати більше лідів, підвищуючи кількість продажів;
 • інтернет-магазин - багатосторінковий торговий майданчик з картками товарів. Ми створюємо шаблонні інтернет-магазини і торгові майданчики з нуля, підключаємо платіжні інструменти, створюємо зручні особисті кабінети для користувачів і багато іншого;
 • корпоративний сайт - це ресурс, що поліпшує взаємодію з клієнтами. Ми розробляємо сайти з індивідуальними рішеннями і шаблонні проєкти;
 • складні веб-проєкти - ресурс дає змогу запустити стартап або реалізувати ідею в тій формі, в якій цього ще ніхто не робив. Це можуть бути веб-сервіси, соціальні мережі, застосунки.

Крім розробки, наша веб-студія займається SEO-просуванням і розміщенням контекстної реклами. Це дає змогу підвищити видимість сайту в топ-видачі та залучити нових клієнтів. Таким чином, ви отримуєте не тільки готовий інструмент для продажів, а й зацікавлених відвідувачів. Обов'язково ставиться певна мета, яку потрібно досягти після запуску веб-ресурсу. Наша компанія проводить комплекс робіт, що дає змогу клієнту отримати найкращий результат.

Розробка сайтів під ключ: етапи роботи над проектом

Зазвичай замовників цікавить розробка сайтів під ключ. Це повний цикл створення ресурсу. Як результат - клієнт отримує готовий, робочий інструмент для своїх бізнес-цілей. Основні етапи під час розробки сайту під ключ:

 1. Збір інформації - аналіз компаній у такій самій ніші, вивчення стратегій конкурентів і цільової аудиторії бізнесу клієнта, детальне знайомство з його діяльністю.
 2. Складання технічного завдання, в якому затверджується план робіт, стратегія реалізації, функціонал, вказуються терміни, умови оплати тощо.
 3. Створення дизайну - він може бути шаблонним або продумується з урахуванням кольорів бренду, виду діяльності та інших нюансів.
 4. Верстка - опрацьовуються версії для ПК і мобільного пристрою, з різною роздільною здатністю екрана.
 5. Програмування - вибирається відповідна CMS, прописуються коди сторінок. Від цього залежить функціональність, швидкість відкриття і багато іншого.
 6. Наповнення контентом - додавання на сторінки графічного і текстового контенту, написання SEO-статей.
 7. Тестування - фахівці перевіряють роботу всіх компонентів готового проєкту і допрацьовують те, що можна оптимізувати.
 8. Додаткові роботи - після розробки ресурсу клієнт може замовити техпідтримку, регулярне додавання контенту, просування.

Ціна послуг може бути вищою, якщо замовнику потрібна розробка сайту разом з online-просуванням. Але цьому потрібно приділити увагу, щоб підвищити ефективність проєкту.

Підхід до розробки сайтів у команді MEGASITE

Наша ІТ-компанія MEGASITE підходить до вирішення поставлених завдань комплексно. Ми маємо великий досвід виконання проєктів різної складності та обсягу. У нашій компанії працюють досвідчені програмісти, дизайнери, проджект-менеджери, тестувальники. Їхня спільна злагоджена робота дає змогу створити онлайн-ресурс, що приносить прибуток.

Ми створюємо індивідуальні та шаблонні сайти, оптимізуємо терміни виконання замовлення відповідно до поставлених завдань. Маєте ідеї та шукаєте команду для їх реалізації? Приходьте до нас на безкоштовну консультацію, на якій ми відповімо на всі питання щодо розроблення сайтів та їхнього просування в інтернеті.

Замовте консультацію
(це безкоштовно)
Icon
Замовте консультацію
Онлайн прорахунок