Відгуки про MEGASITE

Тут зібрані деякі наші нагороди та досягнення. Але найкраща нагорода для нас – це отримання високого результату для бізнесу наших клієнтів. І клієнти кажуть, що в нас це виходить.

Наші нагороди

Вибір країни
Site of the year
Honor
ІТ компании 1 место
WEB студії 3 місце
3 місце веб студій
Сайт року
1 місце IT-компаній
Відео відгуки
Листи подяки
Zollex Group
Рожков В.Ю.
Zollex Group

Про свій вибір ми не пошкодували ні на мить. Так, саме так можна охарактеризувати нашу співпрацю з веб студією Megasite. Адже вони перевершили всі наші очікування.

Нам було дуже важливо отримати якісний результат, який би відповідав усім вимогам. Вся команда працює як годинник, адже вони оперативно та злагоджено відповідали на наші запити. Ми були здивовані швидкістю та якістю послуг, що надаються.

Як результат ми хотіли отримати якісний, іміджевий та сучасний сайт, що відповідає статусу нашої компанії, та отримали. Однак, крім усього іншого, нам дістався найкращий друг і реалізатор задуманого — це веб студія «Megasite». Ми дякуємо всьому колективу за виконану роботу.

І дуже раді, що вибрали саме вас, адже ви надали нам справді якісну співпрацю з неймовірним результатом!

Компанія «Alvikbud»
Алексейчик В. А.
Компанія «Alvikbud»

Колектив компанії "Alvikbud" дякує студії "Мегасайт" за виконану роботу, прикладені старання та сили, але найголовніше - за відмінний результат!

Ваш колектив виконав усе саме так, як ми очікували, результат нас вразив та порадував. Не дивлячись на те, що ми не соромилися вносити корективи, роботу було виконано вчасно, що підкреслює професіоналізм команди та нестандартний підхід.

Протягом усього співробітництва наша команда Alvikbud відчувала відданість справі, творчий підхід та створення інноваційних розробок, що допомогло нам розкритися по-новому та вразити своїх клієнтів.

Особливу подяку хочемо висловити за Ваш моментальний зворотний зв'язок, оскільки своєчасний "фідбек" дуже впливає на якість подальшої роботи та взаєморозуміння.

Бажаємо відкривати нові горизонти та не зупинятися на досягнутому, а також успіхів у подальших проектах та поставлених завданнях, ну і звичайно ж творчих ідей та сил компанії "Мегасайт"!

Компанія «Херсон Проект»
Ходина В. О.
Компанія «Херсон Проект»

Компанія "ХЕРСОН ПРОЕКТ" дякує веб-студії "Мегасайт" за якісно виконану роботу та увагу до деталей, при створенні корпоративного сайту для нашої оранізації.

Розробляли сайт для нашої компанії вперше і нам був дуже важливим комплексний підхід та повне розуміння наших цілей та завдань для отримання бажаного результату.

Компанія "Мегасайт" повністю виправдала нашу довіру та виконала всі роботи вчасно.

Розробка сайту – це складний технічний процес з безліччю нюансів, але весь колектив компанії горить своєю справою та робить цей процес легким та комфортним!

Бажаємо компанії "Мегасайт" продовжувати розвиватися, досягати нових результатів та продовжувати радувати своїх клієнтів!

Інтернет-магазин
Шимбарева Е. В.
Інтернет-магазин ''GRANI''

Я не пошкодувала про вибір партнера з реалізації моїх ідей у ​​повноцінний, функціональний інтернет магазин, що приносить прибуток.

Співпраця з Megasite – правильне рішення.

Поринула у світ креативу, створення, участі, творення та справжньої магії. Потрібно було просто малювати, диктувати та писати і далі відбувалися справжні дива!

Безсумнівно - це важка праця професіоналів своєї справи, а чи не диво!)

Але працюючи в такому режимі, бачачи участь кожного співробітника компанії Megasite (ніби твій проект єдиний) – мимоволі віриш у магів та чарівників! :-)

Надійні працівники є! Дива трапляються! Прибуткові проекти швидко реалізовуються!)

Дякую! Успіхів! Підкорення нових вершин і завжди слідуйте далі горизонтів!

BES
Egor Semionychev
BES

Відгук про роботу з компанією Мегасайт
Хочемо подякувати компанії за реалізацію нашого нового сайту. Завдяки відмінній роботі вашої команди ми отримали той продукт, який хотіли. Ваші фахівці завжди допомагали у вирішенні будь-яких питань і ділилися з нами своїм професійним баченням. Дуже сподобалося користуватися адміністративною панеллю, дуже зручно і легко змінювати контент на сайті. Ми дуже задоволені вашою роботою і кінцевим продуктом. Зараз ми переходимо до етапу реклами нашого нового сайту в Google Ads спільно з Megasite і продовжуємо нашу співпрацю Ми обов'язково будемо рекомендувати вас своїм колегам і сподіваємося, що в майбутньому будемо працювати над новими проектами

 

Агротек-Інвест
Семіусов А.П.
Агротек-Інвест

3 компанією "Мегасайт" наше підприємство "Агротек-Інвест" мало досвід співпраці у проекті розробки нового сайту agrotekin.ua

У процесі роботи, незважаючи на непрості умови воєнного часу, команда"Мегасайт" виявила високий рівень професіоналізму та активності у вирішенні поставлених завдань, а також клієнтоорієнтований підхід. Роботи з дизайну та розробки сайту виконані якісно та в обумовлені терміни, відповідають нашим запитам та очікуванням.

Окрема подяка співробітникам компанії Євгену Полозову, який керував нашим проектом, та Єлизаветі Сєрік - фахівцю з навчання системи адміністрування - вони завжди йшли назустріч та пропонувал оптимальні рішення у процесі роботи.

Ми задоволені співпрацею з компанією "Мегасайт" та рекомендуємо цю компанію як надійного та відповідального партнера.

Eurocape
Чулков М.В.
Eurocape

Компанія «Юрокейп Юкрейн I» вдячна веб-студії « Megasite» за створення двох корпоративних веб-сайтів. Вже з моменту знайомства зі спеціалістами веб-студії відчувається професійність та уважність до запиту клієнта, знання в своїй сфері та допомога при виборі продукту, який максимально буде відображати цілі та задачі клієнта.

Швидке реагування на внесення правок, проведення конференцій для оперативного створення продукту - це все про спеціалістів «Megasite». Працювати разом було дуже легко та
комфортно.

У веб-студії «Megasite» чують клієнта та йдуть на зустріч по строкам, підлаштовуються під графік керівництва клієнта та роблять паузи в процесі до моменту узгодження та коментарів, що демонструє гнучкість та професійність та заслуговує на окрему подяку.

Наша компанія залишилась більш ніж задоволеною результатом співпраці! Адже коли з'явилась потреба зробити ще один корпоративний сайт, ми звернулись до вас знову.

Рекомендуємо та бажаємо зростання та успіху!

Ivaldisonsforge
Brokk Ivaldson
Ivaldisonsforge

Я звернувся до компанії "Мегасайт", тому що мені потрібен був інтернет-магазин в короткі терміни. Мені було важливо, щоб дизайн сайту відображав унікальність мого продукту, і ви відмінно з цим впоралися. Завдяки вашому комплексному підходу і повному розумінню поставлених завдань, я отримав бажаний результат.

Я був вражений тим, наскільки легко можна було змінювати контент і додавати нові товари. Це значно полегшило мою роботу в подальшому і заощадило багато часу і грошей.

За час роботи над сайтом ваша команда зарекомендувала себе як дійсно професійна. Я дуже радий, що зупинив свій вибір саме на вас. Бажаю компанії "Мегасайт" і надалі розвиватися і досягати поставлених цілей.

Dober
Дмитро Оберемок
Dober

Від імені стартапу Dober хочу виразити подяку команді Megasite за якісну та професійну роботу.

Ми довірилися їхньому баченню та досвіду і не помилилися. У найкоротші терміни та з високим професіоналізмом було розроблено дизайн сайту, вислухано та враховано наші побажання.Терпляче пояснені наші помилки та видано рекомендації щодо покращення.

Технічна команда і розробники - вище за всілякі похвали. Незважаючи на вихідні хлопці у стислі терміни допомогли перенести сайт на хостинг, налаштувати і навіть доопрацювати функціонал. Проведено навчання по роботі на сайті та функціонування адмін-панелі для наповнення контенту.

Сподіваємось на продовження співпраці щодо збільшення функціоналу зі зростанням нашого стартапу.

Від душі - дякую ;)

Dr. Yulia Medviedieva
Юлия Медведева
Dr. Yulia Medviedieva

Відгук про співпрацю:

Хочу віддячити веб-студії "MEGASITE", не просто за якісний сайт і чудову рекламну компанію, а за дуже теплі та професійні відносини.

За підсумком нашої співпраці вони повністю виправдали мою довіру.

Також окрему подяку хочеться висловити оперативній комунікації в будь-яку пору року та ініціативності з боку всієї команди "MEGASITE", оскільки для отримання ефективного інструменту по залученню клієнтів потрібен ідеальний симбіоз з досвіду команди і моїх власних побажань.

Я була дуже рада знайти такого надійного партнера і можу сміливо рекомендувати їх усім, хто хоче отримати прогнозований, якісний результат. Від щирого серця бажаю команді "MEGASITE" не зупинятися на досягнутому і продовжувати розвиватися в тому ж дусі.

"МИКОЛАЇВБУДМЕХАНІЗАЦІІ"
Зубко Віталій
"МИКОЛАЇВБУДМЕХАНІЗАЦІІ"

Колектив "МИКОЛАЇВБУДМЕХАНІЗАЦІІ" висловлює подяку студії "Мегасайт" за гнучкість у вирішенні поставлених завдань і творчий підхід у створенні дизайну. Співробітники студії з розумінням поставилися до того, що частину сторінок довелося кілька разів переробити, оскільки ми не знали заздалегідь, який вигляд матиме та чи інша ідея. Дизайнери і розробники "на льоту" схоплювали, який саме ефект ми хочемо отримати від кожного блоку і попутно пропонували свої креативні ідеї. Команда "Мегасайт" також запропонувала свою структуру сайту і розробила зручну та інформативну головну сторінку, що дає змогу швидко ознайомитися з пропозиціями нашої компанії. Упродовж співпраці команда "Мегасайт" завжди була на зв'язку і майже моментально вносила правки, підлаштовуючись під зручний нам час. Ми залишилися задоволені роботою студії "Мегасайт" і сподіваємося на довгострокову співпрацю вже в просуванні сайту!

 

Agroros
Коваль О.А.
Agroros

Висловлюємо вдячність Веб-студії Megasite за швидку та якісну роботу з розробки інтернет-магазину agroros.shop.

Для нашої компанії, інтернет-магазин – це новий досвід, тому було важливо знайти розробників, які б вислухали наше бачення, та зі своєї професійної точки зору проконсультували як краще реалізувати наші ідеї та задуми.

Наші вимоги цілком задовільнила команда Веб-студії Megasite. Вони швидко реагувала на всі наші зауваження та прохання, надавали слушні та важливі пропозиції, провели якісне навчання, завжди були на зв’язку.

Робота з розробки та налагодження функціоналу сайту проводилась дуже швидко.

В результаті нашої спільної та злагодженої роботи ми отримали повноцінний інтернет-магазин.

Звісно ще є що вдосконалювати та додавати на сайт, тому ми сподіваємось на нашу довготривалу та плідну співпрацю з Веб-студією Megasite.

Zollex Group
Компанія «Alvikbud»
Компанія «Херсон Проект»
Інтернет-магазин
BES
Агротек-Інвест
Eurocape
Ivaldisonsforge
Dober
Dr. Yulia Medviedieva
"МИКОЛАЇВБУДМЕХАНІЗАЦІІ"
Agroros

Наша гордість

Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок