Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Корпоративний сайт
Виробник БПЛА
Інтернет магазин
Інтернет-магазин сантехніки
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Корпоративний сайт
Інформаційне моделювання будівель у США
Декор

Наші нагороди

Вибір країни
Site of the year
Honor
ІТ компании 1 место
WEB студії 3 місце
3 місце веб студій
Сайт року
1 місце IT-компаній

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету

Наша гордість

Створення сайтів в Україні

Створення сайтів - комплексний процес, під час виконання якого задіюється безліч IT-фахівців різного профілю. Сьогодні немає практично жодної компанії, яка не "вивела" б свій бізнес в онлайн. Розробка і запуск веб-ресурсу проводиться в кілька етапів. Тільки ретельна підготовка дає змогу реалізувати проєкт, який приноситиме бізнесу результат. Тому до вибору підрядника потрібно поставитися відповідально.

Наша веб-студія в Києві MEGASITE розробляє лендінги, майданчики електронної комерції, корпоративні ресурси під ключ для різних ніш бізнесу і будь-якого рівня складності.

Види сайтів

Створення сайтів в Україні - затребуваний вид IT-послуг. Практично будь-який напрямок бізнесу потребує створення власного веб-ресурсу, оскільки клієнтам часто набагато зручніше взаємодіяти з компанією в онлайн-форматі. Вартість проєкту залежить від типу сайту, складності роботи, ніші, в якій працює клієнт. Затребувані такі різновиди WEB-ресурсів:

 • візитка - сайт підходить для представників малого бізнесу, які хочуть познайомити потенційних клієнтів зі своєю компанією. Як правило, такий ресурс містить 3-5 сторінок і дає загальне уявлення про послуги та товари;
 • корпоративний - багатосторінковий сайт, який детально розповідає про товари/послуги бізнесу, при цьому має розширений функціонал і можливості. Також може призначатися для внутрішнього використання співробітниками;
 • інтернет-магазин - торговий майданчик, що дає змогу пропонувати товар або послугу більшій кількості замовників. Можуть підключатися платіжні інструменти, передбачається можливість створення особистих кабінетів та інші корисні функції;
 • лендінг - односторінковий сайт, створений у рекламних цілях. Він дає змогу збільшити конверсію через заклик зробити якусь конкретну дію, необхідну бізнесу;
 • онлайн-сервіси - майданчики, що надають послуги (реєстрація, купівля квитків, онлайн запис тощо).

Якщо вас цікавить розробка сайтів в Україні, зверніться в нашу IT-компанію. Ми допоможемо вирішити IT-завдання будь-якої складності.

Створення сайту під ключ

Створення сайтів під ключ - це послуга з повного циклу розроблення сайту, починаючи від дослідження ринку і проєктування ресурсу до запуску проєкту і його подальшого ведення, налаштування реклами, SEO тощо. При цьому просування не завжди входить у ціну замовлення.

Розробка WEB-сайту включає в себе виконання таких дій:

 • аналіз ринку і рішень конкурентів, вивчення бізнесу клієнта і дослідження цільової аудиторії, яка буде користуватися ресурсом;
 • планування і детальне опрацювання структури проекту на основі отриманих даних;
 • створення прототипу проєкту, його обговорення та затвердження;
 • відмальовування дизайну;
 • верстка та програмування;
 • тестування;
 • оптимізація та наповнення контентом;
 • фінішні налаштування і здача.

Це основні етапи, які виконує наша компанія під час створення сайту. Але за бажання клієнт може замовити налаштування реклами, просування тощо. Також під час здачі проєкту ми навчаємо співробітників клієнта користуватися інтерфейсом і виконувати адміністрування сайту.

Що впливає на вартість створення сайту

Найчастіше перед тим, як замовити створення сайту, клієнтів цікавить, скільки коштуватиме ця послуга. Дізнатися ціну можна після бесіди з менеджером. Бюджет проєкту здатний змінюватися через безліч чинників:

 • тип сайту, який цікавить замовника;
 • передбачувана кількість сторінок;
 • бажаний набір функцій;
 • час для опрацювання проекту;
 • кількість і кваліфікація фахівців, задіяних під час розробки.

У середньому створення сайту потребує 1-4 місяці. Залежно від цілей проєкту, ми застосовуємо як шаблонні, так і кастомні рішення. Наприклад, дизайн може бути стандартним, а функціонал розробляється спеціально для цього веб-ресурсу.

Чому створення сайту краще довірити команді MEGASITE

Наша IT-компанія має великий досвід у створенні та просуванні веб-ресурсів різної складності. Ми враховуємо вимоги замовника і пропонуємо оптимальні рішення. Наші проєкти ефективні та дають змогу бізнесу досягати поставлених цілей. У нас працюють досвідчені фахівці, які можуть запустити навіть найскладніший проект. Ваш WEB-ресурс стане потужною основою для просування і розвитку компанії.

Онлайн прорахунок