MEGASITE - премія "Краща веб-студія в Україні 2022"

13 вер 2022
1161 перегляд
5.00/ 5  (2)
MEGASITE - премія "Краща веб-студія в Україні 2022"

Компанія MEGASITE – переможець національної премії «Вибір країни»

У 2022 році переможцем у незалежній національній премії «Вибір країни» стала компанія MEGASITE. Наша студія отримала нагороду у номінації «Найкраща веб-студія України» 2022 року. Ми вдячні, що працю нашої команди було відзначено такою престижною премією року. Це надихає нас на нові звершення!

Команда MEGASITE

«Вибір країни» — це престижна нагорода, яка визначає найкращих серед найкращих серед виробників та організації, які надають послуги у Києві та інших регіонах нашої країни. Щороку визначається не лише рейтинг найкращих веб-студій, а й лідерів ринку в інших галузях. У минулих роках цю престижну нагороду отримували такі значні компанії, як:

  • Ельдорадо;
  • Біокон;
  • Європа плюс;
  • ТАС;
  • UniSender;

Список власників статусу найкращих отримали понад 200 компаній. Вибір року проводять уже 6 років. Щороку престижна премія вручається у 150 номінаціях.

Вибір веб-студії, як і інших рейтингових організацій, аналітики роблять після вивчення комплексу показників. Використовується методика URSA-50, що включає математичні формули. Це гарантує прозорість та якість проведених досліджень ринку.

 

Наша веб-студія у Києві отримала загальну оцінку 7,19 балів, ставши найкращою в Україні у 2022 році. Методика аналізу, за якою оцінювалася наша робота, складається з наступних компонентів:

  • аналіз - вивчається інформація з 49 відкритих джерел та 93 видів діяльності;
  • оцінка якості послуги - група аналітиків вивчає склад, відгуки, ціну та інші характеристики;
  • опитування - дослідження проводиться серед населення України про послуги, що надаються;
  • визначення загального бала з математичної формули.

При підрахунку беруться до уваги кілька важливих факторів, які дозволяють охарактеризувати послугу, але їх вплив на загальний результат неоднаковий. 50% оцінки залежить від балів за відгуки, 20% – від асортименту та по 10% – за кількість років на ринку, інтерфейс сайту та активність у соціальних мережах.

Основними видами діяльності нашої компанії MEGASITE є просування та розробка сайтів, створення інтернет-магазинів, Landing Page та корпоративних сайтів. Ми надаємо якісні послуги та при цьому пропонуємо своїм клієнтам вигідні ціни. Отримана нагорода стала для нашої команди стимулом для подальшого розвитку та нових перемог!

 

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Страница
error
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок