IT-Rating: Рейтинг веб-студій України 2021 року

10 сер 2022
864 переглядів
5.00/ 5  (1)
IT-Rating: Рейтинг веб-студій України 2021 року

Рейтинг веб-студій України у 2021 році

Українські IT-фахівці затребувані далеко за межами нашої країни, і ця тенденція лише посилюється. Свої послуги в галузі інформаційних технологій пропонує безліч агенцій. Дізнатись, які з них визнані найкращими, допоможе рейтинг веб-студій України 2021 року.

MegaSite у IT-рейтингах 2021

Наша веб-студія надає якісні послуги у digital індустрії. Це підтверджує той факт, що MegaSite займає високі позиції у списку агенцій з розробки та просування сайтів. Пропонуємо вивчити рейтинг веб студій України 2021 року. Його підготував незалежний ресурс IT-RATING UA. На цій платформі зареєстровано понад тисячу агентств у галузі інформаційних технологій. Серед усіх учасників ресурсу MegaSite зайняв такі місця в рейтингу веб-студій 2021:

Високих результатів наша компанія змогла досягти завдяки професіоналізму команди та правильному підходу до проектів, у якому першочергову роль відіграє вивчення бізнесу клієнта, дослідження ніші та конкурентів та пошук найбільш релевантних рішень. Тільки з таким підходом можна створити ресурс, який справді приноситиме результат.

Рейтинг веб-студій України за 2021 рік

Напрямки діяльності

При пошуку виконавця, який розробить веб-ресурс, ціни послуг не повинні стати вирішальним фактором. Важливо, щоб робота ІТ-агентства була результативною і допомагала клієнту досягти його цілей. Команда фахівців нашої веб-студії допоможе вирішити складні завдання.

До нас звертаються представники малого, середнього, великого бізнесу у Києві та по всій Україні. Наші основні напрямки діяльності:

  • просування сайтів – виводимо веб-ресурси на першу сторінку топ-видачі за потрібними клієнтами запитами;
  • створення інтернет-магазинів – розробляємо функціональні та сучасні онлайн-магазини для успішного розвитку вашого бізнесу;
  • створення сайтів в Україні — розробляємо веб-сайти будь-якої складності з індивідуальним дизайном та зручним інтерфейсом;
  • створення Landing Page — односторінковий сайт, який містить всю важливу інформацію про ваш продукт або послугу;
  • корпоративні сайти - продуманий, правильно оформлений веб-ресурс, який розповідає про діяльність компанії, підвищує довіру партнерів, клієнтів, формує позитивне враження про організацію.

Робота зі створення сайтів різного напрямку вимагає згуртованої, копіткої роботи команди професіоналів. Наші співробітники мають великий досвід у різних проектах та стежать за новими тенденціями цифрової індустрії. Тому ми надаємо повний спектр послуг зі створення та просування сайтів, та надаємо гарантію досягнення поставлених завдань.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок