ЗМІ про Нас: МС.Today про Megasite

30 чер 2021
1416 переглядів
5/ 5  (1)
ЗМІ про Нас: МС.Today про Megasite

Щоб виконувати свої мрії потрібно просто рухатися. Цю просту формулу підтвердив амбітний житель Херсона Сергій Колозенко. 11 років тому моряк, який відбувся у професії, одружився і вирішив круто змінити своє життя. Разом з другом він започаткував веб-студію зі створення сайтів для просування бізнесу.

Більш детально зі статтею можна ознайомитись на сайті МС. - https://mc.today/megasite-kak-pomoshhnik-kapitana-otkryl-veb-studiyu-kotoraya-popala-v-top-10-ukrainy/

З чого все почалося

Коли Сергій озвучив близьким бажання всерйоз зайнятися програмуванням та кинути море, родичі дивувалися. Проте сміливу задумку підтримала дружина.

Починати довелося із маленького офісу. Партнер Льоша не вірив у успішність проекту, але зголосився допомогти. Усього 2 особи відповідально виконували обов'язки цілого штату співробітників.

У пошуку клієнтів робочою схемою виявився обдзвон людей за телефонним довідником.

Через 2 роки команду поповнили дизайнер, верстальник, програміст та менеджер. Сарафанне радіо та гарна робота співробітників відділу продажів збільшили кількість замовлень. Натомість зросли ціни.
2014 р. бізнес «підкосила» революція. Люди не хотіли витрачати гроші на розвиток бізнесу та чекали, чим закінчиться криза. Співзасновники Megasite взялися налагоджувати продаж самостійно. Компанію ще неодноразово долали труднощі, але досвід і наполегливість партнерів зберегли фірму на плаву.


веб студія MEGASITE, компанія Мегасайт, найкраща веб студія України

Хто сьогодні є замовниками Megasite

За 11 років успішної роботи компанія Megasite зуміла завоювати довіру представників бізнесу в Україні в різних нішах. Також є замовники з Америки та країн колишнього СНД. 700 реалізованих проектів, які ефективно рекламують товари та послуги, рекомендації від замовників — основний інструмент, який дозволяє Megasite залишатися затребуваним на ринку.

Важливим є турбота керівництва про колектив. При відборі співробітників цінності претендентів повинні збігатися з цінностями компанії, потім вже йдеться про професіоналізм.

Зміни 2020 року

Карантин 2020 р. змусив засновників розпустити частину команди плюс партнер Сергія залишив бізнес. Однак це не завадило веб-студії увійти до топ-10 студій в Україні та топ-5 столиці. Збільшився середній чек, порівняно з попереднім роком, обсяг продажів зріс у 2,5 рази.

У планах у Сергія — співпрацювати із закордонними замовниками та реалізувати оборот фірми втричі більше. Команда професіоналів налаштована далі підкорювати вершини. Здається, у них все лише починається.

Посилання на статтю на сайті MC.Today - https://mc.today/megasite-kak-pomoshhnik-kapitana-otkryl-veb-studiyu-kotoraya-popala-v-top-10-ukrainy/

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок