IT-Rating - Рейтинг веб-студій України 2020

29 тра 2021
1995 переглядів
5.00/ 5  (1)
IT-Rating - Рейтинг веб-студій України 2020

Рейтинг веб-студій України 2020

За даними статистики, кількість користувачів інтернету в Україні з кожним роком збільшується. Питання стосується не лише пошуку інформації, а й замовлення товару, що сприяє розвитку бізнесу. Послуги у цій сфері надають веб-студії. Залишається знайти оптимального підрядника, якому можна довірити виконання замовлення. Допоможе у цьому рейтинг веб-студій України 2020 року.

Наші досягнення

Нещодавно було опубліковано фінальні рейтинги веб-студій 2020 року за версією першого незалежного ресурсу в Україні, який контролює компанії, що працюють у цифровій індустрії. На ресурсі зареєстровано понад 1000 компаній. Вивчивши інформацію IT-RATING UA, ми пишаємось своїми досягненнями. Серед усіх учасників ми зайняли:

Таких результатів компанія досягла завдяки професіоналізму та згуртованості колективу. Наша команда не зупиняється на досягнутому і має намір боротися за результати у рейтингу 2021 року.

Рейтинг веб-студій України за 2020 рік

Наші послуги

З пошуком професійного підрядника стикаються практично всі бізнесмени, які бажають за допомогою Інтернету підвищити рівень своїх продажів. Наша компанія допомагає клієнтам за допомогою інструментів маркетингу збудувати результативний бізнес. Команда професіоналів завжди готова розпочати роботу, яку любить і вміє робити:

  • просування сайтів – головним завданням фахівців є виведення ресурсу у ТОП;
  • створення сайтів в Україні – трудомісткий процес, у якому бере участь команда спеціалістів різних галузей IT-сфери;
  • створення інтернет-магазинів – віртуальний магазин має бути ефективним та швидко набирати популярності серед покупців;
  • Landing Page – сайт спрямований на привернення уваги покупця, щоб він зацікавився продуктом та оформив замовлення;
  • розробка корпоративних сайтів – основна мета ресурсу максимально розкрити переваги компанії для зміцнення партнерських відносин та залучення нових клієнтів.

У розробці будь-якого проекту беруть участь фахівці різних напрямів, кожен із яких відповідає за певний етап роботи. Кожна ланка фахівців, виконуючи певний етап, тісно співпрацює коїться з іншими відділами компанії. Це дозволяє виконувати одночасно різні процеси та значно скорочує терміни виконання замовлення. Звернувшись до нас, ви отримаєте повний спектр послуг.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок