Вибираємо найкращу веб студію для розробки сайту

21 сер 2020
1610 переглядів
5.00/ 5  (1)
Вибираємо найкращу веб студію для розробки сайту

Як правильно вибрати веб-студію для створення сайту або інтернет-магазину

Наявність власного сайту – запорука успішного просування товарів чи послуг. Важливо знати, як вибрати веб-студію правильно – від професіоналізму агентства залежить майбутній успіх компанії. Найчастіше клієнти роблять висновки про бренд вже після першого відвідування сайту. Непривабливий дизайн, незручний інтерфейс не сприяють залученню клієнтів та партнерів. Тому перевагу варто надати професіоналам.

Основні критерії під час вибору веб студії

Ідеальних рекомендацій, як правильно вибрати веб-студію для створення сайту, немає. При цьому є важливі моменти, на які варто звернути увагу. Отже, корисні поради щодо вибору веб-студії:

 1. Досвід роботи та час існування. Цей чинник є ключовим, але роль грає. Значення має досвід роботи співробітників фірми.
 2. Наявність власного веб-ресурсу. Його відсутність, швидше за все, свідчить про непрофесіоналізм чи шахрайство. При цьому варто звернути увагу на дизайн сайту, зручність навігації, наявність інформації про компанію, контакти (реальні адреси та номери телефонів).
 3. Репутація Варто вивчити відгуки клієнтів, які також багато про що розкажуть.
 4. Інформація для потенційних клієнтів Компанія, що поважає себе, надає корисні статті на власному сайті або блозі, а також відповідає на запитання користувачів. Якщо ви звернетеся до дійсно професійної студії, вам запропонують готові кейси ідей.
 5. Приклади робіт – найкращий доказ. Приклади готових проектів у портфоліо – чудова можливість переконатися у професіоналізмі фірми, придивитися до її компетенцій та вивчити перспективи подальшої співпраці. Крім того, можна промоніторити живі версії створених агентством ресурсів. Варто звернути увагу на адаптивність дизайну. Оскільки користувачі використовують різні гаджети, важливо, щоб у веб-студії вам були готові запропонувати створення ресурсу з чуйним інтерфейсом, який адаптується під різні веб-браузери та розміри дисплея.
 6. Цінова політика. Вартість послуг має бути обґрунтованою, а не вигаданою на ходу. Найкраща веб-студія України Мегасайт працює на прозорих та зрозумілих для клієнта умовах – попередньо із замовником обговорюється вартість послуг.
 7. Чітке розуміння всіх процесів. Щоб вибрати студію для розробки сайту, важливо розуміти, як відбувається створення сайтів. Інформацію про структуру бізнес-процесу можна отримати від кандидатів і вибрати одного з них. Порядні компанії зазвичай працюють за договором, де також обумовлюється відповідальність за невиконання того чи іншого пункту.
 8. Навчання клієнтів. У професійній веб-студії не просто виконають умови договору та створять необхідний для замовника ресурс. Клієнт може брати безпосередню участь у створенні сайту, а також отримати максимум інформації щодо подальшого користування новим інструментом. У найкращих агенціях слухають і чують замовників. Максимальне вивчення найважливіших аспектів бізнесу замовника. Щоб веб-ресурс працював, необхідно ознайомитись з особливостями діяльності бренду, виявити проблеми та скласти список завдань. У хорошому агентстві у вас обов'язково запитають, навіщо потрібен сайт чи його редизайн, оновлення тощо.
 9. Живе спілкування. Перед тим, як вибрати веб-студію для створення сайту, обов'язково поспілкуйтеся з представниками по телефону. Фахівці професійної команди завжди готові відповісти на запитання, що цікавлять замовника. Причому розмова проводиться охоче та зрозуміло для клієнта.
 10. Гонитва за модними тенденціями. За винятком короткочасних проектів, не варто зваблюватися на гасла про яскраві, ультрамодні ефекти. Веб-ресурс – це також своєрідна інвестиція у майбутнє. Віддайте перевагу команді, що готова реалізувати для вас класичний та стриманий проект, який не доведеться через рік переробляти. Причому професійні веб-дизайнери обов'язково підкреслять важливість не тільки візуальної естетики майбутнього сайту, а й звернуть увагу на якість контенту.
 11. Рейтинг веб-студії. Якщо ви вже вивчили відгуки про фірму, ознайомилися з готовими роботами, але ще не впевнені у виборі, подивіться, яке місце в рейтингу по Україні займає веб-студія.
 12. Право власності. В обов'язковому порядку агентство, яке виконувало послугу – створення інтернет-магазину, корпоративного ресурсу або Landing Page, має надати клієнту доступ до сервера, домену, код веб-сайту, без яких ви не зможете регулярно оновлювати та поповнювати контент.
 13. Наявність ліцензійного ПЗ. Серйозні веб-студії Києва володіють власною системою управління.
 14. Надання послуг з просування та техпідтримки ресурсу.

Як вибрати веб студію у Києві? - Найкраща веб студія України

Правильний вибір виконавця – запорука ефективності веб-ресурсу, рентабельності бізнесу, гарантія залучення клієнтського потоку, інвесторів та партнерів та, відповідно, збільшення прибутку підприємства.

Наші пропозиції щодо розробки сайтів

Ми команда MEGASITE займає топ10 по Україні. У роботі ми застосовує експертний підхід. Слідкуємо за веб-тенденціями та при цьому враховуємо важливість контенту. Розробляємо унікальні проекти різної складності та здійснює індивідуальний підхід. Найкраща веб-студія Києва чекає на вас – віддайте перевагу згуртованій та професійній команді IT-розробників! Більш ніж десятирічний досвід роботи дозволяє нам оперативно та максимально ефективно вирішувати будь-які завдання. Заявку можна залишити прямо на нашому сайті.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок