Megasite нова хвиля на Clutch

20 вер 2022
20 просмотров
5/ 5 (1)
Megasite нова хвиля на Clutch

Megasite нова хвиля на Clutch, з п'ятизірковим відгуком дебютного клієнта

Маємо визнати, що всі ми хочемо працювати з найкращими, бути найкращими у своїй галузі та отримувати найкращі результати. Забагато "найкращих", але суть зрозуміла. Ми знаємо, на що ми заслуговуємо. Тут, у Megasite, ми робимо все можливе, щоб надати нашим клієнтам те, що їм потрібно, чого вони хочуть і на що заслуговують. Саме це ставлення допомагає нам продовжувати працювати навіть через 12 років. 

Розташована в самому серці Києва, наша команда мала честь працювати над більш ніж 800 успішними проектами веб-розробки за ці роки, від інтернет-магазинів до корпоративних сайтів, ми бачили все.

Нам не терпиться поділитися нашим досвідом та інноваційними процесами, наш стрімкий дебют на Clutch тільки допоможе в цьому.

Трохи більше деталей, Clutch - це незалежний сайт B2B-оглядів і маркетингових досліджень, покликаний допомогти знайти найбільш підходящих постачальників послуг. Сайт публікує різні матеріали, засновані на даних, що охоплюють сфери інформаційних технологій, маркетингу та бізнес-послуг. 

Надійний партнер

Наш перший відгук на Clutch був написаний засновником Dober, компанії з розробки програмного забезпечення. Відгук було опубліковано на платформі 11 вересня 2022 року, і в ньому розповідалося про наш завершений проєкт веб-дизайну та розробки. У відгуку дається оцінка в п'ять зірок за наш успішний проєкт, який тривав лише два місяці.

Ми тісно співпрацювали з клієнтом на всіх етапах роботи - від етапу відкриття до запуску платформи. Ось що вони говорять про нашу роботу і результати:

"Ми отримали гарний функціональний сайт для наших потреб. Завдяки команді ми отримали чудовий сайт з унікальною панеллю адміністратора." - Дмитро, засновник Dober

Це лише один із наших численних, цікавих проєктів. Вся команда Megasite щиро вдячна Dober за надану довіру. Велике спасибі за те, що допомогли нам дебютувати на платформі і показали, на що ми здатні.

Подібні роботи - причина, через яку ми увійшли до списку найкращих компаній на Top Design Firms, сайті B2B, який збирає і створює найважливіші галузеві дані, що допомагають користувачам орієнтуватися на різних ринках. Згідно з рейтингом платформи, Megasite входить до 100 найкращих компаній із розроблення веб-сайтів у 2022 році.

Ми можемо запропонувати більше. Дізнайтеся, чому ми є п'ятизірковим партнером, зв'язавшись із нами. Ми з радістю розповімо вам про наші можливості та послуги просто зараз.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error