Megasite нова хвиля на Clutch

20 вер 2022
431 перегляд
5.00/ 5  (1)
Megasite нова хвиля на Clutch

Megasite нова хвиля на Clutch, з п'ятизірковим відгуком дебютного клієнта

Маємо визнати, що всі ми хочемо працювати з найкращими, бути найкращими у своїй галузі та отримувати найкращі результати. Забагато "найкращих", але суть зрозуміла. Ми знаємо, на що ми заслуговуємо. Тут, у Megasite, ми робимо все можливе, щоб надати нашим клієнтам те, що їм потрібно, чого вони хочуть і на що заслуговують. Саме це ставлення допомагає нам продовжувати працювати навіть через 12 років. 

Розташована в самому серці Києва, наша команда мала честь працювати над більш ніж 800 успішними проектами веб-розробки за ці роки, від інтернет-магазинів до корпоративних сайтів, ми бачили все.

Нам не терпиться поділитися нашим досвідом та інноваційними процесами, наш стрімкий дебют на Clutch тільки допоможе в цьому.

Трохи більше деталей, Clutch - це незалежний сайт B2B-оглядів і маркетингових досліджень, покликаний допомогти знайти найбільш підходящих постачальників послуг. Сайт публікує різні матеріали, засновані на даних, що охоплюють сфери інформаційних технологій, маркетингу та бізнес-послуг. 

Надійний партнер

Наш перший відгук на Clutch був написаний засновником Dober, компанії з розробки програмного забезпечення. Відгук було опубліковано на платформі 11 вересня 2022 року, і в ньому розповідалося про наш завершений проєкт веб-дизайну та розробки. У відгуку дається оцінка в п'ять зірок за наш успішний проєкт, який тривав лише два місяці.

Ми тісно співпрацювали з клієнтом на всіх етапах роботи - від етапу відкриття до запуску платформи. Ось що вони говорять про нашу роботу і результати:

"Ми отримали гарний функціональний сайт для наших потреб. Завдяки команді ми отримали чудовий сайт з унікальною панеллю адміністратора." - Дмитро, засновник Dober

Це лише один із наших численних, цікавих проєктів. Вся команда Megasite щиро вдячна Dober за надану довіру. Велике спасибі за те, що допомогли нам дебютувати на платформі і показали, на що ми здатні.

Подібні роботи - причина, через яку ми увійшли до списку найкращих компаній на Top Design Firms, сайті B2B, який збирає і створює найважливіші галузеві дані, що допомагають користувачам орієнтуватися на різних ринках. Згідно з рейтингом платформи, Megasite входить до 100 найкращих компаній із розроблення веб-сайтів у 2022 році.

Ми можемо запропонувати більше. Дізнайтеся, чому ми є п'ятизірковим партнером, зв'язавшись із нами. Ми з радістю розповімо вам про наші можливості та послуги просто зараз.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок