Як вибрати розробника сайту, щоб не втратити гроші

19 гру 2022
449 переглядів
5/ 5  (1)
Як вибрати розробника сайту, щоб не втратити гроші

Власники бізнесу, які займаються створенням веб-ресурсів вперше, стикаються з проблемою, як вибрати розробника сайту. Багато IT-компаній надають послуги зі створення лендінгу, інтернет-магазину, іншого проекту, але далеко не кожен виконавець зможе виконати поставлене завдання якісно. Наша веб-студія в Києві MegaSite має великий досвід у розробці та просуванні сайтів. Ми знаємо, як зробити ваш бізнес успішнішим.

Покрокове керівництво, як вибрати виконавця

Є низка факторів, які потрібно враховувати під час підбору компанії-розробника. Для цього можна скористатися керівництвом, як вибрати підрядника для створення сайту.

Визначтеся, які у сайту будуть цілі та завдання

Будь-який веб-ресурс має кінцевою метою залучення користувачів і конвертування їх у клієнтів для свого власника. Сучасна розробка сайтів передбачає вирішення низки завдань:

  • залучення клієнтів з мережі;
  • розширення геоохоплення;
  • пошук нових партнерів;
  • можливість запропонувати більше товарів.

Якщо ви не знаєте, як знайти розробника веб-сайту, враховуйте, що відповідальний підрядник обов'язково розбиратиметься разом із замовником у цілях ресурсу.

Визначтеся з бюджетом на проект

Ви маєте об'єктивно оцінити, скільки грошей готові витратити на розробку, і вже залежно від цього обирати підрядників із певного цінового діапазону. Прайс у окремих веб-майстрів і великих ІТ-компаній сильно відрізняється, тому фактор ціни не повинен завжди бути на тлі.

Також потрібно розуміти, що бюджет сайту збільшується залежно від складності - зазвичай сайт-візитка буде набагато дешевшим, ніж інтернет-магазин із кастомним дизайном.

Самостійно розберіться в азах

Якщо ви знаєте, який саме сайт хочете, і в пошуках дійсно хорошого розробника, витратьте 2-3 дні на те, щоб розібратися в базових поняттях розробки, у структурі сайту. Так вам буде набагато легше спілкуватися з виконавцем, і ви зможете більш точно зрозуміти один одного, а значить результат роботи буде максимально відповідати вашим очікуванням.

Чи є у розробника досвід роботи в подібних проектах

Розглядаючи рекомендації, як вибрати підрядника для розробки сайту, варто звернути увагу, чи є у кандидата досвід у подібному проєкті. Бажано, щоб виконавець уже мав досвід у створенні подібних проєктів. В іншому випадку результат може вас не задовольнити.

Як вибрати розробника сайту

Чи потрібен подальший супровід сайту

Якщо потрібно згодом супроводжувати веб-ресурс, просувати його в пошуковій видачі, залучати потенційних покупців, оновлювати контент, уточніть цю можливість у розробника. Це дасть змогу відразу відкинути невідповідних підрядників.

Відгуки

Дізнайтеся, які відгуки залишають про розробника інші замовники. У цьому разі хорошим прийомом буде використання "сарафанного радіо". Дізнайтеся у ваших знайомих, до кого вони зверталися, щоб зробити сайт, чи залишилися вони задоволені результатом.

Вибір типу розробника

Послуги з розробки сайтів надають фрілансери, невеликі та великі агентства. Вибір залежить від масштабу і складності проєкту.

Спілкування з обраними кандидатами

Після відбору кількох кандидатів, потрібно з ними поспілкуватися. Важливо, як швидко відповідає вам розробник. Під час спілкування перевіряється компетентність підрядника, заглибленість у виконання завдання. Якщо вам з порога скажуть вилку цін, не розібравшись, що саме потрібно - найімовірніше, глибокого опрацювання проєкту очікувати не варто.

Шукаєте компетентного розробника і маєте багато запитань з цього приводу? Запрошуємо на безкоштовну консультацію, на якій детально обговоримо ваш проєкт. Якщо вас цікавить створення сайтів в Україні, зверніться в нашу компанію. Ми виконаємо проєкти різної складності та обсягу.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Страница
error
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок