SEO-аудит|escape:"quotes"}

SEO-аудит
сайту

Проводимо комплексний SEO-аналіз сайту на відповідність вимогам пошукових систем
Ми реалізуємо

Аналіз проекту

Проводимо аналіз бізнесу та аудиторії на підставі маркетингового дослідження перед початком усіх робіт

SEO-аналіз сайту

Проводимо комплексний SEO-аналіз сайту на відповідність вимогам пошукових систем

SEO-аудит

Проводимо SEO-аудит різних типів сайтів. Виявляємо проблемні моменти та даємо рекомендації щодо їх усунення

SEO на етапі розробки

Впроваджуємо SEO вже на етапі розробки проекту для подальшого ефективного просування у пошуку
SEO-аудит

Приклади робіт

Зоотовари
+172%
Збільшення трафіку
Скриншот 1
Оренда спецтехніки
+135%
Збільшення трафіку
Скриншот 2
Магазин будматеріалів
+184%
Збільшення трафіку
Скриншот 3
Стоматологія
+89%
Збільшення трафіку
Скриншот 4

Досягнення

1
місце
Рейтинг веб студій України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2022
1
місце
Конкурс WEB AWARDS 2023
1
місце
Вибір країни 2022
Фон

7 кроків до ефективного SEO-аналізу сайту

01.

Аудит сайту

Проводимо SEO-аудит сайту. Виявляємо проблемні моменти та даємо рекомендації щодо їх усунення
02.

Аналіз конкурентів

Аналізуємо конкурентів у пошуковій видачі та визначаємо їх слабкі сторони
03.

Розробка стратегії

Розробляємо стратегію щодо ефективного досягнення поставленої мети
04.

Формування семантичного ядра

На підставі аналітики підбираємо найвигідніші ключові фрази для просування сайту
05.

Внутрішня оптимізація

Проводимо внутрішню SEO-оптимізацію: працюємо з meta-полями, заголовками, текстами, зображеннями на сайті
06.

Зовнішня оптимізація

Проводимо закупівлю статей та посилань на ретельно відібраних майданчиках гарної якості
07.

Аналіз позицій сайту

Аналізуємо позиції сайту та динаміку їх зростання. Формуємо звіт та план робіт на наступний період
Статистика
1
місяць роботи для першого результату
2-4
людини працює над проектом
від 3
років середній досвід спеціалістів
8
місяців необхідно для максимального результату
кількість пошукових фраз
30
днів - звітний період за проектом
Відгуки
Zollex Group
Рожков В.Ю.
Zollex Group

Про свій вибір ми не пошкодували ні на мить. Так, саме так можна охарактеризувати нашу співпрацю з веб студією Megasite. Адже вони перевершили всі наші очікування.

Нам було дуже важливо отримати якісний результат, який би відповідав усім вимогам. Вся команда працює як годинник, адже вони оперативно та злагоджено відповідали на наші запити. Ми були здивовані швидкістю та якістю послуг, що надаються.

Як результат ми хотіли отримати якісний, іміджевий та сучасний сайт, що відповідає статусу нашої компанії, та отримали. Однак, крім усього іншого, нам дістався найкращий друг і реалізатор задуманого — це веб студія «Megasite». Ми дякуємо всьому колективу за виконану роботу.

І дуже раді, що вибрали саме вас, адже ви надали нам справді якісну співпрацю з неймовірним результатом!

Інтернет-магазин
Шимбарева Е. В.
Інтернет-магазин ''GRANI''

Я не пошкодувала про вибір партнера з реалізації моїх ідей у ​​повноцінний, функціональний інтернет магазин, що приносить прибуток.

Співпраця з Megasite – правильне рішення.

Поринула у світ креативу, створення, участі, творення та справжньої магії. Потрібно було просто малювати, диктувати та писати і далі відбувалися справжні дива!

Безсумнівно - це важка праця професіоналів своєї справи, а чи не диво!)

Але працюючи в такому режимі, бачачи участь кожного співробітника компанії Megasite (ніби твій проект єдиний) – мимоволі віриш у магів та чарівників! :-)

Надійні працівники є! Дива трапляються! Прибуткові проекти швидко реалізовуються!)

Дякую! Успіхів! Підкорення нових вершин і завжди слідуйте далі горизонтів!

Фон
Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
Фон

Наша гордість

Часті запитання щодо SEO-аудиту

SEO аудит - перевірка сайту на внутрішні помилки, а також чи відповідає ресурс пошуковим системам. Аналіз необхідний для того, щоб ефективно просувати будь-який онлайн проєкт.

Комплексний аудит замовляють ті, хто відзначають зниження позицій сайту в пошукових системах і зменшення кількості користувачів, які цікавляться ресурсом. Завдяки технічному аналізу, вдається виправити СЕО-помилки і вивести сайт на високі позиції.

Щоб онлайн майданчик займав верхні позиції пошукових систем, необхідний SEO-аудит сайту. Аналіз ресурсу допомагає визначити помилки і серйозні проблеми, які потрібно виправити.

Робота над платформою дасть змогу фахівцеві просунути ресурс і визначити подальші перспективи для розвитку. Впоратися з поставленим завданням може тільки професіонал.

Вартість SEO аудиту визначається для кожного інтернет-ресурсу в індивідуальному порядку. Фактори, що впливають на ціну: обсяг майданчика, скільки часу було витрачено фахівцем на вивчення та аналіз даних. Аудит проводиться для виявлення і виправлення помилок. Це допоможе підняти рейтинг сайту і збільшити прибуток. Прайс-лист клієнт отримує перед початком робіт.

Професійний SEO аудит WEB ресурсу з Мегасайт

Розробка сайту в Україні - це основа для успішного розвитку бізнесу. На віртуальному ринку велика конкуренція і в інтернеті величезна кількість пропозицій за подібною тематикою. В Україні товар або послуги найчастіше вибирають в Google. Якщо портал технічно не підготовлений, він загубиться в онлайн просторі. Запорукою ефективного просування сайту буде SEO аудит. Без ретельного аналізу складно визначити стан WEB ресурсу і перспективи його виходу в ТОП пошукової системи.

Які завдання вирішує SEO аудит?

Комплексне просування сайту починається з аудиту. Робота спрямована на детальну оцінку структури, перевірку контенту, технічних параметрів та інших показників. Щоб при введенні запиту пошуковик швидко знаходив сайт, він повинен відповідати вимогам системи. СЕО аудит допоможе визначити проблеми просування WEB-ресурсу і покаже напрямок для зростання його популярності. Для профілактики та усунення можливих проблем регулярне SEO просування необхідне будь-якому сайту, який розвивається. Особливо це стосується комерційних проєктів, оскільки є важливим джерелом інформації та продажів. Частота перевірки залежить від характеру проєкту. Для невеликих сайтів СЕО аудит фахівці рекомендують проводити кожні 12 місяців, великі WEB ресурси потребують проведення ретельного аналізу до двох-трьох разів на рік.

Цей вид послуг надає Веб студія в Києві Мегасайт. Повний СЕО аудит сайту допоможе вирішити такі завдання.

 1. Виявити слабкі зони і точки зростання. Це дасть змогу правильно розподілити й отримати максимальну віддачу від доступних ресурсів. Хороший і швидкий результат можуть дати незначні зміни.
 2. Усунути проблеми з індексацією. Найчастіше в індекс пошукових систем потрапляють не всі сторінки або небажаний контент.
 3. Своєчасно дізнатися про зміни в алгоритмах. Для поліпшення пошукової видачі Гугл змінює правила. Для збереження трафіку і позицій необхідно стежити за змінами і коригувати сайт під нові вимоги системи.
 4. Виявити й усунути помилки. Причиною проблеми може стати оновлення движка або використання плагінів.

Коли потрібен аудит сайту?

Основні моменти, коли проводиться SEO аудит сайту.

 1. Тривала пауза. Якщо довго не займалися просуванням або рекламою сайту. Комплексна перевірка допоможе визначити готовність WEB-ресурсу до подальшої роботи.
 2. Початковий етап SEO просування. При виборі стратегії розкрутки сайту необхідно виявити й усунути помилки, які гальмують роботу.
 3. Доопрацювання WEB ресурсу. При зміні структури необхідно перевірити наявність помилок і відповідність вимогам пошукових систем.
 4. Поліпшення розвитку WEB ресурсу. При розширенні бізнесу і застосуванні нових методів просування для збільшення трафіку проводиться SEO аналіз.

Що входить в SEO аудит?

Робота проводиться в кілька етапів. Починається СЕО аналіз сайту з вивчення проєктів конкурентів, які зайняли топові позиції в пошуковику. За підсумками роботи формується стратегія подальшої оптимізації ресурсу. Отримана інформація допоможе уникнути помилок і підібрати ефективний спосіб для збільшення трафіку за рахунок внутрішньої зручності і зовнішнього просування.

Під час перевірки WEB ресурсу виконують такі роботи.

 1. Технічний СЕО аудит сайту. Виявлення помилок і недоліків, які гальмують роботу, розробка плану їх усунення.
 2. Аудит внутрішньої оптимізації. Перевіряється структура, якість оптимізації WEB сторінок, контент і ефективність семантичного ядра. За результатами перевірки фахівець визначає спосіб проведення внутрішньої SEO оптимізації сайту.
 3. Аудит зовнішньої оптимізації WEB ресурсу. Перевіряється ефективність вхідних посилань і їхніх анкорів. Розробляється план проведення пошукового SEO аудиту сайту.
 4. Юзабіліті-аудит. Оцінюється ступінь зручності WEB ресурсу для відвідувачів. Визначається комплекс робіт для підвищення конверсії та подальшого розвитку сайту.

Замовити СЕО аудит можна для будь-якого типу сайту. Ціна формується індивідуально для кожного проєкту. Підсумкова вартість залежить від багатьох чинників, серед яких складність WEB ресурсу, кількість сторінок, ключових запитів тощо.

Замовте консультацію
(це безкоштовно)
Icon
Замовте консультацію
Онлайн прорахунок