Реклама в соціальних мережах|escape:"quotes"}

Реклама в
соціальних мережах

Запуск реклами в соціальних мережах для Вашого бізнесу за допомогою сервісу Ads Manager
Ми реалізуємо
01\

Реклама в Instagram

Запуск реклами в Інстаграм для Вашого бізнесу за допомогою сервісу Ads Manager
02\

Реклама у Facebook

Запуск ефективної реклами в Фейсбук для Вашого бізнесу за допомогою сервісу Ads Manager
03\

Ремаркетинг у соціальних мережах

Запуск ремаркетингу та ратаргетингу в соціальних мережах Facebook та Instagram для Вашого бізнесу

Кейси з SMM реклами

СТО
1$
Ціна за заявку
Скриншот 1
Магазин жіночої білизни
-42%
Зменшення вартості заявки і залучено +2342 підписники
Скриншот 2
Екскурсії на сироварню з дегустацією
1.36$
Ціна заявки
Скриншот 3
Організація дитячих заходів
1.5$
Ціна за ліда
Скриншот 4

Досягнення

1
місце
Рейтинг веб студій України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2022
1
місце
Конкурс WEB AWARDS 2023
1
місце
Вибір країни 2022
Фон

7 кроків до ефективної SMM реклами

01.

Аналіз сайту та конкурентів

Аналізуємо сайт на наявність проблемних моментів. Аналізуємо конкурентів та визначаємо їх слабкі сторони
02.

Підготовка стратегії

Розробляємо стратегію щодо ефективного досягнення поставленої мети
03.

Налаштування Аналітики

Налаштовуємо сервіс аналітики для відстеження прогресу у роботі РК
04.

Налаштування та запуск рекламної кампанії

Налаштовуємо РК відповідно до стратегії та запускаємо в роботу
05.

А\Б тестування, Моніторинг та аналіз РК

Аналізуємо та коригуємо роботу РК для максимальної віддачі
06.

Оптимізація

Оптимізуємо налаштування РК для зниження ціни за клік та підвищення показника CTR
07.

Звіт та план на наступний період

Надаємо звіт та формуємо список цілей/робіт на наступний період
Статистика
5
днів необхідно для запуску РК
2-3
людини працює над проектом
від 3
років середній досвід спеціалістів
від 30
годин на місяць працюємо з РК
кількість пошукових фраз
30
днів звітний період за проектом
Відгуки
Zollex Group
Рожков В.Ю.
Zollex Group

Про свій вибір ми не пошкодували ні на мить. Так, саме так можна охарактеризувати нашу співпрацю з веб студією Megasite. Адже вони перевершили всі наші очікування.

Нам було дуже важливо отримати якісний результат, який би відповідав усім вимогам. Вся команда працює як годинник, адже вони оперативно та злагоджено відповідали на наші запити. Ми були здивовані швидкістю та якістю послуг, що надаються.

Як результат ми хотіли отримати якісний, іміджевий та сучасний сайт, що відповідає статусу нашої компанії, та отримали. Однак, крім усього іншого, нам дістався найкращий друг і реалізатор задуманого — це веб студія «Megasite». Ми дякуємо всьому колективу за виконану роботу.

І дуже раді, що вибрали саме вас, адже ви надали нам справді якісну співпрацю з неймовірним результатом!

Інтернет-магазин
Шимбарева Е. В.
Інтернет-магазин ''GRANI''

Я не пошкодувала про вибір партнера з реалізації моїх ідей у ​​повноцінний, функціональний інтернет магазин, що приносить прибуток.

Співпраця з Megasite – правильне рішення.

Поринула у світ креативу, створення, участі, творення та справжньої магії. Потрібно було просто малювати, диктувати та писати і далі відбувалися справжні дива!

Безсумнівно - це важка праця професіоналів своєї справи, а чи не диво!)

Але працюючи в такому режимі, бачачи участь кожного співробітника компанії Megasite (ніби твій проект єдиний) – мимоволі віриш у магів та чарівників! :-)

Надійні працівники є! Дива трапляються! Прибуткові проекти швидко реалізовуються!)

Дякую! Успіхів! Підкорення нових вершин і завжди слідуйте далі горизонтів!

Фон
Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
Фон

Наша гордість

Реклама в соціальних мережах недорого

Просування бізнесу онлайн неможливе без якісної реклами в соціальних мережах. Якщо ви плануєте рекламну кампанію в соціальних мережах, але не знаєте, як зробити, щоб вона була успішною, ми допоможемо вирішити це завдання.

Наші фахівці знають, як виділитися на рекламній арені серед конкурентів. Для цього співробітники веб-студії MEGASITE використовують креативність і релевантність. Команда наших фахівців має необхідні навички для створення крутого контенту, що запам'ятовується.

Ми можемо запропонувати нашим клієнтам креативні ідеї, а головне втілити їх у маркетинг бізнес діяльності. Наші співробітники знають, як залишатися релевантним. Для цього слід запустити SMM рекламу, яку ми вміємо налаштовувати в ідеалі.

Таргетингом у різних соцмережах називають спосіб реклами акаунта, за якого рекламні оголошення бачить цільова аудиторія, виходячи з її місцезнаходження, поведінки, віку, інтересів. Перелік критеріїв та інтересів великий.

Завдання фахівця IT-компанії MEGASITE - грамотно скористатися можливостями таргетингу. За відсутності необхідних знань бюджет клієнта може піти в нікуди.

Таргетингова реклама в соцмережах від наших фахівців

Щоб таргетинг працював, фахівець вибирає цільову аудиторію - людей, яких вона може зацікавити. Рекламна кампанія запускається з урахуванням чітких критеріїв, які підходять для обраної цільової аудиторії.

Увімкнувши креативність, ми формуємо пост, цікавий користувачам, встановлюємо на нього рекламу і в такий спосіб безпосередньо знаходимо осіб, зацікавлених у товарі чи послузі.

Грамотне налаштування таргетованої реклами в соціальних мережах дає змогу за невелику грошову плату отримати швидкий результат. Якщо у клієнта відсутній органічний трафік на свій сайт, то контекстна реклама або таргет у соцмережах чи не єдина можливість заявити про свій продукт і отримати його продажі.

Переваги СММ реклами

До переваг таргетованої реклами в соціальних мережах відносять такі.

 

  1. СММ реклама дає змогу швидко запустити продажі. 1-2 дні після запуску і ви вже проводите перші угоди, отримуєте перші позитивні результати.
  2. Підвищений інтерес від користувачів до соціальних мереж, що виражається в зростанні обсягів продажів продукту. Поділ аудиторії на точні сегменти дає змогу звузити таргетинг і показати товар потенційним покупцям.
  3. Таргетована реклама використовується, коли потрібно, щоб про ваші акційні пропозиції дізналися якомога більше людей.
  4. Якщо однією з цілей реклами є збір контактних даних про клієнтів, наприклад, для розсилки новин або цікавих пропозицій, таргет стане гарним інструментом, завдяки генерації лідів.
  5. Ретаргетинг у соціальних мережах. Цей термін означає повернення акаунту в соцмережах відвідувачів, які раніше вже цікавилися або купили ваш продукт онлайн. Працюючи з цільовою аудиторією, підприємець поступово переконує в необхідності придбати той чи інший товар. Не забувайте нагадувати про себе, оголошувати про знижки, вітати користувачів Інтернету зі святами.

Зацікавилися послугою і хочете отримати від неї максимальну користь? Звертайтеся до фахівців MEGASITE. Ми займемося вашою рекламною кампанією за помірною ціною.

Що входить у послугу з налаштування реклами в соцмережах

Після того як замовлення взято в роботу, наші фахівці аналізують ваші акаунти в соціальних мережах.  Далі експерти складають детальний портрет тих, кого може зацікавити ваш продукт, для кого і почалася робота над рекламою. Тепер фахівці створюють рекламну стратегію просування товару або послуги, розробляють оголошення, що продає.

Співробітники нашої веб-студії приступають до створення успішної рекламної кампанії. Важливо правильно налаштувати рекламу. Після цього здійснюється тестування і, якщо є необхідність, рекламу оптимізують і масштабують.

Вартість реклами в соцмережах відповідає відмінному результату, який отримує наш клієнт у бізнесі.  Замовити послугу можна в Києві або перебуваючи в будь-якому регіоні України.

Від чого залежить ефективність SMM реклами

Аудит бізнес ніші, особливостей конкретної підприємницької діяльності та конкурентного середовища дає змогу нашому таргетологу спрогнозувати точку окупності. Просування реклами в соцмережах також передбачає розробку плану числа лідів, щоб досягти хорошого результату. Те, що гіпотеза працює, стає зрозумілим на початковому етапі тестування рекламної кампанії.

Замовити успішну рекламу в соціальних мережах краще в агентстві, де працюють вузькопрофільні фахівці. Якщо одна людина займається всім, як буває серед фрілансерів, значить професійно вона не володіє нічим.

Ефективна реклама в будь-яких соціальних мережах - коник наших фахівців, звертайтеся по допомогу в нашу IT-компанію!

Замовте консультацію
(це безкоштовно)
Icon
Замовте консультацію
Онлайн прорахунок