Таргетована реклама|escape:"quotes"}

Таргетована
реклама

Старгетуємо рекламу згідно з усіма параметрами Вашої цільової аудиторії
Ми реалізуємо

Пошукова реклама

Пошукові оголошення Google з правильними заголовками приведуть на сайт великий трафік потенційних клієнтів

Банерна реклама

Баннера з рекламною пропозицією будуть показуватися вашій цільовій аудиторії та приводити їх на сайт

Товарна реклама

Запуск реклами товарів Вашого інтернет-магазину за допомогою сервісу Google Merchant

Ремаркетинг

Налаштуємо рекламу на аудиторію, яка вже була на Вашому сайті і "наздоганятимемо" її в мережі
Таргетована реклама

Кейси з таргетованої реклами

Хлібобулочні вироби
+125%
Збільшення кількості замовлень
Скриншот 1
Виготовлення сходів
-211%
Зменшили вартість за клік
Скриншот 2
Туристичні екскурсії в ОАЕ
+100%
Підвищення відвідуваності сайту
Скриншот 3
Продаж квартир для житлового комплексу
+23%
Підвищили відвідуваність сайту за рахунок НЧ запитів у ТОПі та зменшили ціну за клік
Скриншот 4

Досягнення

1
місце
Рейтинг веб студій України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2022
1
місце
Конкурс WEB AWARDS 2023
1
місце
Вибір країни 2022
Фон

7 кроків до ефективної таргетованої реклами

01.

Аналіз сайту та конкурентів

Аналізуємо сайт на наявність проблемних моментів. Аналізуємо конкурентів та визначаємо їх слабкі сторони
02.

Підготовка стратегії

Розробляємо стратегію щодо ефективного досягнення поставленої мети
03.

Налаштування Аналітики

Налаштовуємо сервіс аналітики для відстеження прогресу у роботі РК
04.

Налаштування та запуск рекламної кампанії

Налаштовуємо РК відповідно до стратегії та запускаємо в роботу
05.

А\Б тестування, Моніторинг та аналіз РК

Аналізуємо та коригуємо роботу РК для максимальної віддачі
06.

Оптимізація

Оптимізуємо налаштування РК для зниження ціни за клік та підвищення показника CTR
07.

Звіт та план на наступний період

Надаємо звіт та формуємо список цілей/робіт на наступний період
Статистика
5
днів необхідно для запуску РК
2-3
людини працює над проектом
від 3
років середній досвід спеціалістів
від 30
годин на місяць працюємо з РК
кількість пошукових фраз
30
днів звітний період за проектом
Відгуки
Zollex Group
Рожков В.Ю.
Zollex Group

Про свій вибір ми не пошкодували ні на мить. Так, саме так можна охарактеризувати нашу співпрацю з веб студією Megasite. Адже вони перевершили всі наші очікування.

Нам було дуже важливо отримати якісний результат, який би відповідав усім вимогам. Вся команда працює як годинник, адже вони оперативно та злагоджено відповідали на наші запити. Ми були здивовані швидкістю та якістю послуг, що надаються.

Як результат ми хотіли отримати якісний, іміджевий та сучасний сайт, що відповідає статусу нашої компанії, та отримали. Однак, крім усього іншого, нам дістався найкращий друг і реалізатор задуманого — це веб студія «Megasite». Ми дякуємо всьому колективу за виконану роботу.

І дуже раді, що вибрали саме вас, адже ви надали нам справді якісну співпрацю з неймовірним результатом!

Інтернет-магазин
Шимбарева Е. В.
Інтернет-магазин ''GRANI''

Я не пошкодувала про вибір партнера з реалізації моїх ідей у ​​повноцінний, функціональний інтернет магазин, що приносить прибуток.

Співпраця з Megasite – правильне рішення.

Поринула у світ креативу, створення, участі, творення та справжньої магії. Потрібно було просто малювати, диктувати та писати і далі відбувалися справжні дива!

Безсумнівно - це важка праця професіоналів своєї справи, а чи не диво!)

Але працюючи в такому режимі, бачачи участь кожного співробітника компанії Megasite (ніби твій проект єдиний) – мимоволі віриш у магів та чарівників! :-)

Надійні працівники є! Дива трапляються! Прибуткові проекти швидко реалізовуються!)

Дякую! Успіхів! Підкорення нових вершин і завжди слідуйте далі горизонтів!

Фон
Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
Фон

Наша гордість

Питання щодо таргетованої реклами

Таргет реклама - перевірений інструмент просування товарів і послуг у соціальних мережах. Особливість таргетованої реклами - фахівець може налаштувати презентацію продукту для певної аудиторії. Грамотно налаштувавши таргет, можна підвищити впізнаваність бренду, поліпшити взаємодію із зацікавленими споживачами, збільшити продажі та прибуток.

Вартість налаштування таргета визначають цілі, яких хоче досягти клієнт. Рекламна кампанія може бути організована для декількох соціальних мереж, а значить ціна таргетованої реклами вища. Креативи можуть бути різної складності, це також впливає на вартість.

Веденням таргету займається професіонал, який знає, як підвищити охоплення і залучити більше споживачів. Тому його послуги не можуть коштувати дешево.

Якщо рекламна кампанія одна, для запуску таргетованої реклами в пошуковій системі Гугл може знадобитися від 10 днів. Цей часовий відрізок збільшується, якщо йдеться відразу про кілька кампаній.

Послуги з таргетованої реклами дають змогу залучити більше споживачів товару і підвищити дохід. Таргет налаштовується для цільової аудиторії, враховуючи її потреби та запити.

Таргетована реклама з IT компанією MEGASITE

Інтернетом користуються практично всі жителі України. За статистикою соціальні мережі поступаються тільки новинним і стрімінговим сервісам. Бізнес поступово переходить в онлайн простір і розробка сайту в Україні необхідна для будь-якої компанії. Кожен підприємець прагне розширити базу клієнтів і збільшити кількість продажів. Таргетована реклама належить до найбільш ефективних інструментів, які використовуються для досягнення поставленої мети. Оголошення в соцмережах допоможуть дослідити ринок і встановити бренду контакт з цільовою аудиторією. Веб студія в Києві Мегасайт надає недорого послуги з налаштування таргетованої реклами, так само тут можна замовити створення WEB ресурсу під ключ.

Принцип роботи таргета

В основі технології закладено принцип отримання повної інформації про користувачів. Під час реєстрації на сервісі можна заповнити анкету і підтвердити згоду на збір даних про себе для показу реклами. Під час взаємодії з платформою багато хто демонструє свої інтереси. Система обробляє інформацію і розподіляє користувачів за категоріями. Після введення запиту, пов'язаного з пошуком товару або послуги, буде показано оголошення за заданою тематикою. Налаштування таргетованої реклами дає змогу формувати цільову аудиторію, яку може зацікавити продукт.

Для досягнення максимально ефекту в маркетинговій стратегії під час оптимізації сайту можна комбінувати таргетовану та контекстну рекламу. Це дасть змогу обробляти готовий попит і формувати новий.

Види рекламних оголошень

Залежно від параметрів налаштування цільової аудиторії, фахівці виділяють такі види і канали таргета.

  1. Соціально-демографічні метрики. Налаштування з урахуванням віку, статі, сімейного стану тощо. Спочатку враховуються основні параметри, після чого беруться до уваги вузькоспеціалізовані дані.
  2. Геграфічне положення. Показ оголошення налаштовується під певний регіон - країна, місто, певний район. Також можна передбачити поведінкові чинники, засновані на перевагах користувача відвідувати певні заклади або місце.
  3. Часовий таргетинг. Один із варіантів показу рекламних оголошень, спрямований на певне коло цільової аудиторії з вибором часу доби або днів тижня.
  4. Налаштування таргета за інтересами. Користувачі соцмереж вводять запити, що їх цікавлять, у пошуковик. Система збирає ключові фрази і надає цільовій аудиторії оголошення заданої тематики.
  5. Характеристики пристрою. Ведення таргетованої реклами можна налаштувати за стаціонарними комп'ютерами і мобільними гаджетами.

У налаштуваннях можна об'єднати різні типи оголошень і показувати рекламу ширшому колу цільової аудиторії.

Які завдання вирішують таргетовані рекламні оголошення?

Налаштування таргетованої реклами необхідне для досягнення таких цілей: взаємодія з брендом, купівля продукту, залучення в комунікацію з компанією.

Показ оголошень допоможе вирішити такі завдання:

  • підвищити впізнаваність бренду - рекламу можна транслювати цільовій аудиторії з певними характеристиками, які мають значення для компанії;
  • збільшити частоту і якість взаємодії з цільовою аудиторією - за допомогою таргетингу можна налагодити контакт з користувачами, які вже користувалися послугами компанії;
  • прямий контакт із потенційним покупцем - таргетовані оголошення побачить певне коло споживачів, які зацікавлені в конкретному продукті;
  • пошук і порівняння різних категорій аудиторії - таргетинг дає можливість формувати невеликі групи користувачів і порівняти ефективність реклами для кожної з них.

Переваги рекламних оголошень

Кожен маркетинговий інструмент має свої особливості. Основні причини, чому вигідно замовити таргетовану рекламу.

Показ тільки для цільової аудиторії. Параметри налаштування дають змогу визначити характеристики потенційного клієнта. За таких можливостей вдається отримати доступ до аудиторії, яку можуть зацікавити пропозиції рекламодавця.

Цілеспрямовані оголошення. Сегментація дає змогу підвищити ефективність реклами. Формат включає зображення або відео, заголовки та опис. Для кожної групи користувачів можна створити оголошення з прямим зверненням до користувача, що дає змогу виділитися на тлі загального контекту.

Вартість реклами залежить від обраних налаштувань, які використовуються для вирішення певних завдань. Оплачується таргетована реклама за показ, кліки, перегляд відео.

Замовте консультацію
(це безкоштовно)
Icon
Замовте консультацію
Онлайн прорахунок