Вакансії

Якщо Ви перфекціоніст і в прямому значенні «горите своєю справою», тоді Ви той, хто нам потрібний! Ми пропонуємо роботу талановитим, закоханим у свою професію, відповідальним спеціалістам.
Welcome to Megasite
Фото команди
Ready to
Мeга цілі Мeга цілі
Мeга цілі
Можливість розширити межі знань та досвіду
Мeга команда Мeга команда
Мeга команда
Молоді, талановиті та круті спеціалісти
Мега проекти Мега проекти
Мега проекти
Різносторонні проекти не дадуть занудьгувати
Багато «плюшок»
01.
Виїзд на природу
На вулиці тепло? Значить, настав час кататися на байдарках, їсти шашлик і грати у футбол!
02.
Вид з вікна
Що може бути прекраснішим за чашки кави та шикарного виду на Дніпро з офісу в центрі міста?
03.
Гнучкий графік
Ти сова або жайворонок? Для кожного є варіанти.
04.
Наставництво
Прямий контакт із СЕО компанії у кожного співробітника
05.
Стильний офіс
Спеціально для тебе: круті ергономічні стільці та яскравий дизайн.
06.
Чай, кава, печиво
Не можеш жити без кави та печива? Чудово! У нас цього багато!

Робота у веб-студії

Розробка сайтів – справа клопітна та багатоетапна. Такий процес схожий на виробництво – тобто існує система, де всі елементи пов'язані між собою. Робота у веб-студії передбачає участь багатьох фахівців. Тут можна зустріти програмістів, менеджерів, дизайнерів, верстальників та тестувальників. Така злагоджена команда є основою будь-якої веб-студії. Основне завдання колективу – випустити якісний та функціональний кінцевий продукт.

Акаунт-менеджер

Вакансії будь-якої веб-студії мають на увазі присутність цієї людини. Він веде роботу з клієнтами, хоча прямо не бере участі у створенні платформи. Акаунт-менеджер веде спілкування із замовниками особисто, по «електронці» або в телефонному режимі, обговорюючи деталі майбутньої співпраці. Фахівець докладно розповість про ціни і акції, що проходять в компанії, а також надає грамотно складений договір. З SALE-менеджером вирішуються всі юридичні моменти та фінансові питання, що безпосередньо стосуються створення ресурсу.

Менеджер проекту

Як тільки договір буде укладено та здійснено оплату, в роботу включається менеджер проекту. На ньому лежить організація спільної роботи решти фахівців. Ця людина займається узгодженням проміжних етапів роботи та кінцевого результату. Якщо буде така необхідність, менеджер проекту зв'яже замовника з іншим фахівцем, які дасть більш розгорнуту відповідь на запитання. Претенденти на такі вакансії до веб-студії повинні вміти запитувати потрібну інформацію, планувати структуру сторінок та визначати кінцевий продукт.

Веб-дизайнер

Навіть найменша веб-студія вакансії пропонує різноманітні, оскільки створення веб-продукту потребує різнобічних знань. Одним із найголовніших фахівців є, звичайно ж, дизайнер сайту, який займається художнім та графічним оформленням. Тобто ця людина відповідає за привабливий зовнішній вигляд продукту, створює функціональне меню, красиві кнопки та інтерфейси, промальовує макети. Від його професіоналізму залежить перше враження клієнта про послугу.

Верстальник

Хороша web-студія вакансії верстальників пропонує не часто, оскільки такі фахівці мають вагу золота. Їхня робота полягає у верстці сторінок. Іншими словами, верстальник втілює ідею веб-дизайнера проекту стандартизованою мовою HTML. В результаті його роботи всі блоки ресурсу можуть відображатись на різних пристроях – ПК, планшетах та телефонах.

Веб-програміст

Це одна з основних вакансій у веб-студії. Цей спеціаліст проектує майбутній сайт, відповідає за програмування інтерактивних елементів та виступає в ролі тестувальника. Він же стежить за швидкістю завантаження сайту у браузері, створює контактні форми та модулі зворотного зв'язку. Програміст перевіряє точність функціонування всього ресурсу та налаштовує різні маршрути файлів.

Контент менеджер

Найкраща веб-студія «Мегасайт» займається професійним створенням сайтів. Компанія, поряд з іншими посадами, пропонує вакансію контент-менеджера. До обов'язків цього фахівця входить розміщення ілюстрацій та текстів клієнта, а також редагування чи написання авторських текстів, самостійний пошук фото для різних блоків онлайн-платформи.

Контекстна реклама

Співробітник, який відповідає за цей пункт, проводить рекламні кампанії в Google Adwords, займається підбором «ключовиків» для реклами конкретного сайту, пише привабливі оголошення, підраховує рекламний бюджет, налаштовує ретаргетинг та націлення, проводить аналіз ефективності розміщених оголошень. Робота у web-студії такого співробітника дозволяє набрати велику кількість відвідувачів онлайн-платформи одразу після її активізації.

SEO-спеціаліст

Ця людина відповідає за просування сайту в пошукових системах. SEO-фахівець підбирає відповідні ключові слова, що суттєво полегшує просування ресурсу, розподіляє посторінково ключові запити, мінімізує вагу фотографій, проводить оптимізацію текстів та блоків під «ключовики». В результаті сайт виявляється на першій сторінці пошукових систем при введенні певного запиту користувача. Крім того, SEO-фахівець відповідає за внутрішнє перелінкування шляхом збільшення числа внутрішніх посилань. У його компетенції знаходиться збільшення маси посилань, що сприяє підвищенню репутації сайту в очах пошукових систем.

Висновок

З усього перерахованого вище можна зробити висновок, що створення сайту вимагає участі великої кількості фахівців, кожен з яких відповідатиме за конкретні завдання. Такий відповідальний творчий процес може здолати лише згуртована команда справжніх майстрів своєї справи.

Онлайн прорахунок