Складні веб-проекти|escape:"quotes"}

Складні веб-проекти

Бажаєте реалізувати свою ідею та запустити стартап? Ми експертно допоможемо Вам у розробці порталів, веб-сервісів та соціальних мереж
Ми реалізуємо

Аналіз проекту

Проводимо аналіз бізнесу та аудиторії на підставі маркетингового дослідження перед початком усіх робіт

Преміум дизайн

Проектуємо інтерфейс та опрацьовуємо кожну дрібну деталь у дизайні проекту

Зручна CMS

Використовуємо кастомну чи стандартну CMS залежно від вимог проекту

Розробка тех.завдання

Будь-який проект починаємо з розробки зрозумілого ТЗ, що є запорукою якісного продукту на виході

Адаптивна версія

Mobile first! Особливу увагу приділяємо опрацюванню мобільної версії проекту

SEO-модуль

Повна готовність до ефективного SEO-просування проекту

Кастомний функціонал

Розробка функціоналу будь-якої складності відповідно до вимог проекту

Розміщення на хостингу

Розмістимо та налаштуємо проект на хостингу, і підключимо ваш домен
Складні веб-проекти

Наш підхід до розробки складного веб-проекту

01.
Декор Декор

Комунікація

Ваші цілі – наш досвід. Чітко визначаємо потреби та завдання Вашого бізнесу. Слухаємо, розуміємо та пропонуємо найкращі рішення. Ведемо комунікації на найвищому рівні
02.
Декор Декор

Аналіз

Аналіз вашої ніші – наша аксіома для виконання поставлених завдань. Поринаємо в бізнес, аналізуємо отримані дані, формуємо оптимальне рішення
03.
Декор Декор

Дизайн

Створюємо не просто прекрасний дизайн, а робимо так, щоб він "продавав" ваш продукт. Відвідувачі сайту просто не зможуть піти без замовлення
04.
Декор Декор

Гарантія

Даємо гарантії ціни, термінів, рівня якості продукту. Підтверджуємо це нашим досвідом, портфоліо та репутацією
05.
Декор Декор

Розробка

Розробка проекту досвідченими фахівцями, відповідно до вашого бачення та завдань бізнесу. Уникаємо баги, вписуємось у дедлайни
06.
Декор Декор

Результат

Завжди фокусуємось на результаті. Зростання бізнесу, охоплення нових ринків, збільшення продажів та підвищення іміджу компанії – це те, що ми даємо нашим клієнтам
Ми знаємо, як створювати інструменти для бізнесу .
Наші проекти підтвердять ці слова
Інтернет магазин
Інтернет-магазин сантехніки
Корпоративний сайт
Будівельна компанія
Корпоративний сайт
Інформаційне моделювання будівель у США
Інтернет магазин
Виробник хлібобулочних виробів і десертів

Досягнення

1
місце
Рейтинг веб студій України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2022
1
місце
Конкурс WEB AWARDS 2023
1
місце
Вибір країни 2022
Фон

7 кроків до створення складного веб-проекту

01.

Формування цілей та завдань

Визначаємо кінцеву мету та шлях до неї. Фіксуємо всі побажання у письмовій формі. Формуємо перелік завдань
02.

Аналіз ринку

Проводимо аналіз конкурентів та клієнтів компанії. Аналізуємо успішні рішення на ринку. Генеруємо робочу стратегію з урахуванням найкращих рішень для вашого бізнесу. Формуємо точне ТЗ
03.

Прототипи та Дизайн

Проектуємо інтерфейс сайту. Розробляємо дизайн, який не просто візуально вабить, а продає ваш продукт відвідувачам
04.

Розробка

Розробляємо проект із поділом на етапи: frontend та backend. Підключаємо кастомну чи популярну CMS.
05.

Тестування

Проводимо ретельне тестування сайту перед релізом. Перевіряємо відображення, функціонал, швидкість завантаження та інші важливі моменти.
06.

Готовий результат

Оптимізуємо сайт під пошукові системи та робимо реліз. Налаштовуємо сайт на сервері та підключаємо домен.
07.

Маркетинг

Підбираємо оптимальну маркетингову стратегію для подальшого просування та реклами сайту. Приступаємо до реалізації процесу із залучення відвідувачів на сайт
Статистика
90
днів безкоштовної підтримки
5-6
місяців займає проект
5-6
людей працює над проектом
до 3
надаємо до 3х варіантів дизайну
>900
годин займає проект
від 3
років середній досвід спеціалістів
Відгуки
Zollex Group
Рожков В.Ю.
Zollex Group

Про свій вибір ми не пошкодували ні на мить. Так, саме так можна охарактеризувати нашу співпрацю з веб студією Megasite. Адже вони перевершили всі наші очікування.

Нам було дуже важливо отримати якісний результат, який би відповідав усім вимогам. Вся команда працює як годинник, адже вони оперативно та злагоджено відповідали на наші запити. Ми були здивовані швидкістю та якістю послуг, що надаються.

Як результат ми хотіли отримати якісний, іміджевий та сучасний сайт, що відповідає статусу нашої компанії, та отримали. Однак, крім усього іншого, нам дістався найкращий друг і реалізатор задуманого — це веб студія «Megasite». Ми дякуємо всьому колективу за виконану роботу.

І дуже раді, що вибрали саме вас, адже ви надали нам справді якісну співпрацю з неймовірним результатом!

Інтернет-магазин
Шимбарева Е. В.
Інтернет-магазин ''GRANI''

Я не пошкодувала про вибір партнера з реалізації моїх ідей у ​​повноцінний, функціональний інтернет магазин, що приносить прибуток.

Співпраця з Megasite – правильне рішення.

Поринула у світ креативу, створення, участі, творення та справжньої магії. Потрібно було просто малювати, диктувати та писати і далі відбувалися справжні дива!

Безсумнівно - це важка праця професіоналів своєї справи, а чи не диво!)

Але працюючи в такому режимі, бачачи участь кожного співробітника компанії Megasite (ніби твій проект єдиний) – мимоволі віриш у магів та чарівників! :-)

Надійні працівники є! Дива трапляються! Прибуткові проекти швидко реалізовуються!)

Дякую! Успіхів! Підкорення нових вершин і завжди слідуйте далі горизонтів!

Фон
Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
Фон

Наша гордість

Запитання щодо розробки проєктів

Команда MEGASITE спеціалізується на проєктах будь-якої складності. Ми розробляємо веб-додатки, спільноти та портали, веб-сервіси, продукти для стартапів. Наша студія повністю враховує індивідуальні вимоги і приділяє особливу увагу розробці нестандартного функціоналу та дизайну. Ми працюємо з різними сферами бізнесу і не боїмося нових викликів

Розробка технічно складних проєктів не може бути фіксованою, тому що кожен сайт або застосунок максимально індивідуальний і потребує різного підходу. Ціна і терміни залежать від обсягу роботи, складності рішень, дизайну, залучення вузьких фахівців

Без грамотного технічного завдання неможливо створити якісний сайт, особливо коли йдеться про складний веб-проект. Наші досвідчені проєкт-менеджери розробляють технічні завдання з урахуванням усіх цілей і завдань, щоб допомогти реалізувати потрібний продукт, який дійсно працюватиме

Створення сайту стало обов'язковим атрибутом будь-якої сфери бізнесу. Але конкурентна ситуація посилюється, кожна компанія бореться за споживачів і вимоги до WEB-ресурсів збільшуються. Якщо сайт почав некоректно працювати та видавати помилки через велику кількість відвідувачів – значить, потрібна повна реконструкція та розробка Веб порталу за новими правилами з використанням сучасних технологій.

Особливості складних проектів

Розробка сайту з використанням інноваційних технологій – це особливий різновид створення Веб сервісів нешаблонних інтернет-майданчиків, які ідеально підходять для вирішення конкретно поставлених цілей. У пошуку оптимальної стратегії подальшого розвитку бізнесу підприємці змушені звертатися по допомогу до фахівців. Складна технологія Веб сервісів виконується на основі індивідуального рішення з урахуванням поставлених бізнес-цілей. Вартість залежить від обсягу, дизайну, необхідного інструментарію і буде вищою, ніж на шаблонні варіанти, однак у перспективі фінансові витрати повністю виправдовуються.

Назвати складним можна будь-який проект з нетиповим використанням та унікальним набором інструментів. Фахівці Веб студії у Києві готові розробити дизайн та функціонал для конкретно поставлених бізнес-цілей та створити будь-який нестандартний інтернет портал.

Сайт компанії повинен надавати WEB-сторінки з інформацією за запитом користувача. Сьогодні на зміну статичним ресурсам приходить розробка Веб порталу. Це найкращий спосіб інвестиції в розвиток фірми. Таке рішення спростить і оптимізує процес власникам бізнесу і клієнтам.

Розробка сайту WEB порталу з нуля - це інструмент, що дає змогу реалізувати ідеї та створити успішний проєкт. Програма допомагає автоматизувати робочий процес з отриманою інформацією і вести облік залежно від потреб компанії за різними напрямками. Встановлюється WEB-портал на сервер, функціональність системи залежить від особливостей проекту та побажань замовника.

Розробка складних WEB проектів

Створення складних сайтів – це тривалий багатоступінчастий процес. Для розробки інтерфейсу команда фахівців використовує індивідуальний підхід та оптимальні ресурси, що дозволяє уявити замовнику унікальний проект, що не має аналогів у мережі інтернету. Інтерфейс складних сайтів, порталів створюється з урахуванням сфери бізнесу, факторами та процесами, що впливають на діяльність компанії. Грамотно розроблений Веб сервіс із ексклюзивною структурою стане ефективним інструментом у діяльності бізнесу та підвищить статус компанії.

Запорука успіху проекту визначають не лише унікальні ідеї та творчий підхід спеціалістів, а й дотримання ключових етапів. До масштабних систем входять корпоративні сайти, соціальні мережі, інтернет-магазини, електронні біржі.

Створення WEB проекту починається з ретельно вивчення даних конкурентів та попиту на товар чи послуги, визначається цільова аудиторія, після чого складається план роботи.

Технічне завдання

До ТЗ включено детальні характеристики ресурсу з урахуванням побажань замовника. Документ є основою, на яку покладаються всі фахівці, які беруть участь у розробці проекту. На етапі формування ТЗ визначається структура сайту, послідовність категорій, навігація тощо.

Розробка інтерфейсу

Фахівець розробляє стиль системи елементів, визначає загальну концепцію неправдивого ресурсу, програмні модулі. Замовнику пропонують кілька варіантів, з яких він може вибрати найбільш підходящий та обговорюється ціна.

Верстка

Створюються WEB сторінки за узгодженими макетами, у різних браузерах вони можуть відображатися однаково. Фахівці пропонують адаптований дизайн сайту, контент має правильно відображатися на різних пристроях.

Програмування

На цьому етапі фахівці поєднують дизайн та функціональну частину проекту. Програмісти встановлюють складні інструменти, які передбачені у стандартних варіантах. Складний сайт створюється на популярній платформі, що має ліцензійні версії, які можуть використовуватися для реалізації проектів різних типів.

Наповнення контентом

Сторінки наповнюють графічним та інформаційним контентом. На цьому етапі розміщують відео, фото та іншу інформацію, яка буде доступна користувачам.

Тестування

Фахівець моніторить функціональність WEB ресурсу, виявляє помилки, та усувають усі недоліки. Вибір домену та хостингу може проводитись на будь-якому етапі. Після завершення роботи готовий WEB проект передається замовнику.

Замовте консультацію
(це безкоштовно)
Icon
Замовте консультацію
Онлайн прорахунок