Портфоліо

Ми створили понад 900 якісних проектів за 13 років роботи. Ми не стали показувати Вам все портфоліо, відібравши лише найцікавіші проекти з різних тематик.

Корпоративний сайт
Виробник БПЛА
Інтернет магазин
Інтернет-магазин сантехніки
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Корпоративний сайт
Будівельна компанія
Корпоративний сайт
Інформаційне моделювання будівель у США
Корпоративний сайт
Виробник автомобільних товарів та автокосметики
Корпоративний сайт
Телекомунікаційні рішення
Landing Page
Благодійний проект
Корпоративний сайт
Науково-проектна фірма
Інтернет магазин
Виробник хлібобулочних виробів і десертів
Інтернет магазин
Ексклюзивні продукти з Європи
Інтернет магазин
Інтернет-магазин взуття
Корпоративний сайт
Приватна служба охорони
Landing Page
Розробка ігор та додатків
Інтернет магазин
Спеціалізована виноторгова компанія
Landing Page
Постачальник яблук та лохини
Корпоративний сайт
Компанія оренди дорожньо-будівельної техніки
Landing Page
Екскурсії Римом
Landing Page
Постачальник преміальної плитки, сантехніки, меблів та освітлення
Landing Page
Приватна лазня-шале
Хочеш, щоб твій сайт також був у цьому списку? Натискай!

Портфоліо WEB-студії "Мегасайт"

Компанії можуть багато говорити про свої заслуги, переваги та ефективну діяльність. Веб-студії описуватимуть свої нестандартні ідеї та впроваджені прогресивні ІТ-технологи. Це не буде хвастощами. Це інформація для прийняття рішень щодо співробітництва. Адже як можна довірити розробку свого веб-проекту, якщо компанія за спиною не має робіт і сама вона невиразно говорить про свої вміння? Тільки реальні кейси дозволять клієнту оцінити здібності, побачити виконані дії, отримані результати та обміркувати, чи варто замовляти цього виконавця. «Мегасайт» розуміє, наскільки важливою є довіра і робить все, щоб наші замовники не «грали наосліп». Прагнемо прозоро та чесно інформувати вас, тому збираємо у добірку наші найкращі сайти.

Кейси зі створення сайтів від веб-студії Megasite

На наших сторінках є галерея проектів, які наші майстри виконували на замовлення. Зокрема, портфоліо веб-студії включає зразки за профільними напрямками. Ми надаємо послуги у категоріях, приклади яких можете переглянути у відповідній рубриці:

 • Якщо вам необхідно створити Інтернет-магазин в Україні, то в цьому розділі ви дізнаєтесь, як відбувається процес та які магазини ми створили за роки нашої активності.
 • Якщо хочете розробити корпоративний сайт величезного чи невеликого підприємства, то ми також зібрані реальні приклади.
 • Якщо потрібна розробка lading page для здійснення цільової дії з послуги чи купівлі товару, у нашому портфоліо знайдете також готові лендинги.

Подивитися розроблені красиві сайти потрібно не лише щоб побачити потенціал працівників студії, а також для пошуку ідей своєму ресурсу. Натискайте зображення для визначення виграшних форм, стилів, розташування блоків та інших елементів конструкції. Визначте, які зручніші сайти для вас, і при замовленні наші фахівці матимуть орієнтир у роботі.

Принципи роботи СЕО-фахівців «Мегасайт»

Розробка сайту – це повномасштабний процес, для якого потрібна ретельна підготовка та аналіз матеріалів. В основу беремо упор на такі аспекти:

 • юзабіліті структури;
 • креативні дизайни сайтів;
 • легкість сприйняття для аудиторії;
 • зрозуміла суть вмісту.

Наше портфоліо складається з більш ніж 700 виконаних варіантів для різних сфер – юридичні, торгові, туристичні, будівельні тематики. Воно представлено на сторінках megasite.ua, де одразу можна зробити замовлення, надіслати заявку для обговорення проекту. Забезпечимо оперативну реакцію на запит, проконсультуємо та складемо договір для виконання обумовлених зобов'язань. Гарантуємо за офіційним договором дотримання:

 • фіксованих цін;
 • створення безпечних ресурсів;
 • встановлених термінів;
 • технічної підтримки протягом року;
 • норм конфіденційності та нерозголошення ваших даних.

Якщо вам сподобалися оригінальні сайти нашої веб-студії і ваш намір мати ефективний майданчик для реалізації своїх завдань, зв'яжіться з нами по телефону або е-мейлу. Розглянемо ваше завдання та розробимо версію, яка буде унікальна і водночас наближена до формату, який ви вкажете з нашого портфоліо.

Онлайн прорахунок