Інформаційне моделювання будівель у США BES

Корпоративний сайт
BES
Про компанію
BES об'єднує багаторічний досвід у галузі BIM/VDC та електротехніки для задоволення потреб клієнтів із США. У компанії десятки проектів у Каліфорнії, Вашингтоні, Північній Кароліні та Техасі.У штаті BES понад 60 BIM-фахівців, які приділяють особливу увагу деталям, оскільки кінцевий результат формується із ставлення до них. Ось чому BES стала однією з найдосвідченіших та клієнтоорієнтованих компаній, що надають послуги інформаційного моделювання будівель у США.
Цілі і завдання
  1. Створити сучасний дизайн сайту у фірмовому стилі компанії
  2. Грамотно розмістити контент на сайті для зручного сприйняття його відвідувачами
  3. Збільшити кількість нових клієнтів за допомогою нового сайту
  4. Розробити адаптивну версію сайту для мобільних пристроїв та планшетів
Головна сторінка
BES BES
Внутрішні 
сторінки
BES BES
BES BES
BES BES
BES BES
BES BES
Мобільна версія
На сьогоднішній день більше половини інтернет трафіку - це мобільні пристрої, і надалі ця тенденція лише зростатиме. Інтерфейс адаптивної версії має бути зручним для використання, всі зайві елементи опускаються для покращення швидкості завантаження сайту.
BES
BES
BES
BES
BES
BES
Відгук клієнта
BES

Відгук про роботу з компанією Мегасайт
Хочемо подякувати компанії за реалізацію нашого нового сайту. Завдяки відмінній роботі вашої команди ми отримали той продукт, який хотіли. Ваші фахівці завжди допомагали у вирішенні будь-яких питань і ділилися з нами своїм професійним баченням. Дуже сподобалося користуватися адміністративною панеллю, дуже зручно і легко змінювати контент на сайті. Ми дуже задоволені вашою роботою і кінцевим продуктом. Зараз ми переходимо до етапу реклами нашого нового сайту в Google Ads спільно з Megasite і продовжуємо нашу співпрацю Ми обов'язково будемо рекомендувати вас своїм колегам і сподіваємося, що в майбутньому будемо працювати над новими проектами

 

Egor Semionychev BES
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Сподобався проект?
Icon
Сподобався проект?
Онлайн прорахунок