Будівельна компанія Alvik bud

Корпоративний сайт
Alvik bud
Про компанію
Будівельна компанія AlvikBud здійснює діяльність на території Києва та Київської області. Вже більше 10 років компанія виконує широкий спектр завдань, що об'єднують різні види діяльності у сфері будівництва приватних будинків.Клієнти вибирають AlvikBud за швидкість, якість, фіксовану вартість та чіткі терміни.
Цілі і завдання
  1. Створити стильний дизайн сайту в еко стилі
  2. Збільшити кількість нових клієнтів за допомогою сайту
  3. Розробити зручну мобільну версію сайту
  4. Розробити кастомний Особистий кабінет клієнта із широким функціоналом
Alvik bud
Головна сторінка
Alvik bud Alvik bud
Внутрішні 
сторінки
Alvik bud Alvik bud
Alvik bud Alvik bud
Alvik bud Alvik bud
Alvik bud Alvik bud
Alvik bud Alvik bud
Мобільна версія
На сьогоднішній день більше половини інтернет трафіку - це мобільні пристрої, і надалі ця тенденція лише зростатиме. Інтерфейс адаптивної версії має бути зручним для використання, всі зайві елементи опускаються для покращення швидкості завантаження сайту.
Alvik bud
Alvik bud
Alvik bud
Alvik bud
Alvik bud
Alvik bud
Alvik bud
Відгук клієнта
Компанія «Alvikbud»

Колектив компанії "Alvikbud" дякує студії "Мегасайт" за виконану роботу, прикладені старання та сили, але найголовніше - за відмінний результат!

Ваш колектив виконав усе саме так, як ми очікували, результат нас вразив та порадував. Не дивлячись на те, що ми не соромилися вносити корективи, роботу було виконано вчасно, що підкреслює професіоналізм команди та нестандартний підхід.

Протягом усього співробітництва наша команда Alvikbud відчувала відданість справі, творчий підхід та створення інноваційних розробок, що допомогло нам розкритися по-новому та вразити своїх клієнтів.

Особливу подяку хочемо висловити за Ваш моментальний зворотний зв'язок, оскільки своєчасний "фідбек" дуже впливає на якість подальшої роботи та взаєморозуміння.

Бажаємо відкривати нові горизонти та не зупинятися на досягнутому, а також успіхів у подальших проектах та поставлених завданнях, ну і звичайно ж творчих ідей та сил компанії "Мегасайт"!

Алексейчик В. А. Компанія «Alvikbud»

Створення сайту для будівельної компанії

Хто з нас не мріє мати власний будинок, далеко від міської суєти, нескінченно руху транспортних засобів та потоку людей, які поспішають. Будівельна компанія «AlvikBud» надає таку можливість усім охочим. Понад 10 років вона займається будівництвом будівель на території Києва та області. Крім того, компанія «АлвікБуд» виконує низку інших завдань, пов'язаних із будівництвом.

Розробка сайту будівельної компанії AlvikBud

Будівельна компанія «АлвікБуд» має на меті бути кращою в Україні в галузі створення приватних будинків. Тому робить все можливе, надаючи сервіс на найвищому рівні. Переваги роботи з нею очевидні:

  • Кожному клієнту надається персональний менеджер. Він супроводжуватиме його на всіх етапах будівництва.
  • Наявність особистого кабінету замовника дозволить йому постійно знати всіх робіт, що відбуваються на будівництві. Він особисто здійснюватиме контроль та вноситиме свої корективи.
  • Фахівцями компанії здійснюється технагляд на кожному етапі будівництва.
  • Компанія «AlvikBud» гарантує своїм клієнтам фіксовану та остаточну вартість, прописану у договорі.
  • Перш ніж розпочати розробку проекту, із замовником обговорюються всі нюанси. Тільки після погодження укладається договір.

Вирішивши замовити будівництво будинку в нашій фірмі, ви можете бути впевнені, що всі роботи нашими спеціалістами виконуються чітко, в суворо обумовлені терміни.

Сподобався проект?
Icon
Сподобався проект?
Онлайн прорахунок