Створення сайту страхової компанії

Створення сайту страхової компанії

Якщо ваша мета збільшити продажі та підвищити рівень бізнесу – тоді ми готові допомогти вам у створенні сайту для страхової компанії. Ми більше 13 років займаємося веб-розробкою у Києві, Україні та по всьому світу.
Ми реалізуємо

Аналіз проекту

Проводимо аналіз бізнесу та аудиторії на підставі маркетингового дослідження перед початком усіх робіт

Анімаційні ефекти

Легка ненав'язлива анімація для створення WOW-ефекту у відвідувачів сайту

SEO-модуль

Повна готовність до ефективного SEO-просування проекту

Модулі зв'язку

Модулі та форми для зв'язку та звернень із сайту

Новини/Акції/Відгуки

Корисні модулі для взаємодії та інформування відвідувачів сайту

Зручна CMS

Використовуємо кастомну чи стандартну CMS залежно від вимог проекту

Розробка тех.завдання

Будь-який проект починаємо з розробки зрозумілого ТЗ, що є запорукою якісного продукту на виході

Блог

Повноцінний блог для підвищення інтересу з боку відвідувачів, а також для ефективного SEO

Адаптивна версія

Mobile first! Особливу увагу приділяємо опрацюванню мобільної версії проекту

Преміум дизайн

Проектуємо інтерфейс та опрацьовуємо кожну дрібну деталь у дизайні проекту
Створення сайту страхової компанії

Наш підхід до розробки

01.
Декор Декор

Комунікація

Ваші цілі – наш досвід. Чітко визначаємо потреби та завдання Вашого бізнесу. Слухаємо, розуміємо та пропонуємо найкращі рішення. Ведемо комунікації на найвищому рівні
02.
Декор Декор

Аналіз

Аналіз вашої ніші – наша аксіома для виконання поставлених завдань. Поринаємо в бізнес, аналізуємо отримані дані, формуємо оптимальне рішення
03.
Декор Декор

Дизайн

Створюємо не просто прекрасний дизайн, а робимо так, щоб він "продавав" ваш продукт. Відвідувачі сайту просто не зможуть піти без замовлення
04.
Декор Декор

Гарантія

Даємо гарантії ціни, термінів, рівня якості продукту. Підтверджуємо це нашим досвідом, портфоліо та репутацією
05.
Декор Декор

Розробка

Розробка проекту досвідченими фахівцями, відповідно до вашого бачення та завдань бізнесу. Уникаємо баги, вписуємось у дедлайни
06.
Декор Декор

Результат

Завжди фокусуємось на результаті. Зростання бізнесу, охоплення нових ринків, збільшення продажів та підвищення іміджу компанії – це те, що ми даємо нашим клієнтам
Ми знаємо, як створювати інструменти для бізнесу .
Наші проекти підтвердять ці слова
Інтернет магазин
Інтернет-магазин взуття
Корпоративний сайт
Науково-проектна фірма
Корпоративний сайт
Виробник автомобільних товарів та автокосметики
Корпоративний сайт
Будівельна компанія

Досягнення

1
місце
Рейтинг веб студій України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2022
1
місце
Конкурс WEB AWARDS 2023
1
місце
Вибір країни 2022
Фон

7 кроків до эффективному сайту страховой компании

01.

Формування цілей та завдань

Визначаємо кінцеву мету та шлях до неї. Фіксуємо всі побажання у письмовій формі. Формуємо перелік завдань
02.

Аналіз ринку

Проводимо аналіз конкурентів та клієнтів компанії. Аналізуємо успішні рішення на ринку. Генеруємо робочу стратегію з урахуванням найкращих рішень для вашого бізнесу. Формуємо точне ТЗ
03.

Прототипи та Дизайн

Проектуємо інтерфейс сайту. Розробляємо дизайн, який не просто візуально вабить, а продає ваш продукт відвідувачам
04.

Розробка

Розробляємо проект із поділом на етапи: frontend та backend. Підключаємо кастомну чи популярну CMS.
05.

Тестування

Проводимо ретельне тестування сайту перед релізом. Перевіряємо відображення, функціонал, швидкість завантаження та інші важливі моменти.
06.

Готовий результат

Оптимізуємо сайт під пошукові системи та робимо реліз. Налаштовуємо сайт на сервері та підключаємо домен.
07.

Маркетинг

Підбираємо оптимальну маркетингову стратегію для подальшого просування та реклами сайту. Приступаємо до реалізації процесу із залучення відвідувачів на сайт
Статистика
90
днів безкоштовної підтримки
1-3
місяців займає проект
5-6
людей працює над проектом
до 3
надаємо до 3х варіантів дизайну
>600
годин чистого часу команди
від 3
років середній досвід спеціалістів
Відгуки
Компанія «Alvikbud»
Алексейчик В. А.
Компанія «Alvikbud»

Колектив компанії "Alvikbud" дякує студії "Мегасайт" за виконану роботу, прикладені старання та сили, але найголовніше - за відмінний результат!

Ваш колектив виконав усе саме так, як ми очікували, результат нас вразив та порадував. Не дивлячись на те, що ми не соромилися вносити корективи, роботу було виконано вчасно, що підкреслює професіоналізм команди та нестандартний підхід.

Протягом усього співробітництва наша команда Alvikbud відчувала відданість справі, творчий підхід та створення інноваційних розробок, що допомогло нам розкритися по-новому та вразити своїх клієнтів.

Особливу подяку хочемо висловити за Ваш моментальний зворотний зв'язок, оскільки своєчасний "фідбек" дуже впливає на якість подальшої роботи та взаєморозуміння.

Бажаємо відкривати нові горизонти та не зупинятися на досягнутому, а також успіхів у подальших проектах та поставлених завданнях, ну і звичайно ж творчих ідей та сил компанії "Мегасайт"!

Компанія «Херсон Проект»
Ходина В. О.
Компанія «Херсон Проект»

Компанія "ХЕРСОН ПРОЕКТ" дякує веб-студії "Мегасайт" за якісно виконану роботу та увагу до деталей, при створенні корпоративного сайту для нашої оранізації.

Розробляли сайт для нашої компанії вперше і нам був дуже важливим комплексний підхід та повне розуміння наших цілей та завдань для отримання бажаного результату.

Компанія "Мегасайт" повністю виправдала нашу довіру та виконала всі роботи вчасно.

Розробка сайту – це складний технічний процес з безліччю нюансів, але весь колектив компанії горить своєю справою та робить цей процес легким та комфортним!

Бажаємо компанії "Мегасайт" продовжувати розвиватися, досягати нових результатів та продовжувати радувати своїх клієнтів!

Фон
Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
Фон

Наша гордість

Розробка сайту для страхової компанії

З кожним роком збільшуються темпи зростання покупки та товару у мережі. Для більшості українців інтернет став основним інформаційним каналом. У будь-якій сфері Web-ресурси надають величезні можливості. Створення сайту страхової компанії дозволяє вигідно піднести свої послуги та виділитись на тлі конкурентів.

Особливості сайту страхової компанії

Бізнес стрімко йде в онлайн-простір, і створення сайту в Україні нині є досить затребуваною послугою. Дзвінки до страхової компанії з будь-якого питання пішли у минуле. Сучасна людина цінує зручність та для отримання необхідної інформації користується інтернетом.

При розробці сайту для страхової компанії фахівці веб студії в Києві знаходять ефективні рішення, які будуть вигідні для розвитку бізнесу та клієнтів. Над створенням проекту працює команда професіоналів, кожен учасник відповідає за певну частину проекту. Ціна залежить від обсягу та складності роботи, підсумкова вартість узгоджується із замовником.

Створення сайту для страхової компанії допоможе вирішити такі завдання.

Збільшити кількість клієнтів та обсяг продажів. Наявність власного Web-ресурсу допоможе компанії заявити себе користувачем інтернету, що сприяє розширенню бази клієнтів.

Зручний доступ до інформації. Web-ресурс відкритий всім бажаючих. Потенційні клієнти ознайомляться із правилами страхування, особливостями програм тощо. При розробці сайту в Україні можна передбачити розсилку по клієнтській базі з останніми новинами, про акції та іншу корисну інформацію. Підвищить авторитетність компанії блок із відповідями спеціаліста на актуальні питання клієнтів. Це позбавить диспетчера надання однієї і тієї ж інформації по кілька разів на день.

Підтримка зв'язку. Відвідати Web-ресурс користувачі можуть у зручний для себе час. Також розробка сайту страхової компанії значно заощаджує час на передачу різних документів до офісів. Розміщена на сторінках інформація доступна співробітникам віддалених філій.

Структура Web-ресурсу

Розробка сайту для страхової компанії під ключ виконується у декілька етапів. Якість проекту залежить від технічного завдання, в якому відображено завдання, поставлені замовником перед виконавцем.

Ресурс має бути максимально зручним та корисним:

  • на сторінках має бути представлена ​​своєчасна та актуальна інформація про послуги та докладний опис програм страхування;
  • зручна навігація допоможе клієнту швидко знайти інформацію, і можливо, наступною його дією буде оформлення полюса.

Заявку часто заповнюють люди у віці, тому форма має бути максимально простою. У ній має бути складних питань та зайвого поля для заповнення. Великою перевагою буде онлайн калькулятор та можливість надалі відстежувати свої дані.

На сайті має бути розміщена інформація з контактними даними та адресами філій. Багато компаній мають офіси у різних містах. І тут встановлюється фільтр, з якого клієнт може вибрати прийнятний собі варіант.

Ще одним плюсом при розробці сайту для страхової компанії буде наявність персонального кабінету, що дозволяє користувачеві переглядати заявки та коригувати свої дані. Обов'язкова умова сайту – наявність функції зворотного зв'язку. Це дозволяє зв'язатися з менеджером порталу та отримати вичерпну відповідь на всі свої запитання.

Наявність власного Web-ресурсу сприяє розвитку бізнесу у сфері страхування. Чим масштабніший проект, тим більше людей дізнаються про компанію.

Онлайн прорахунок