Створення сайту автосервісу

Створення сайту автосервісу

Якщо ваша мета збільшити продажі та підвищити рівень бізнесу – тоді ми готові допомогти вам у створенні сайту для автосервісу. Ми більше 13 років займаємося веб-розробкою у Києві, Україні та по всьому світу.
Ми реалізуємо

Анімаційні ефекти

Легка ненав'язлива анімація для створення WOW-ефекту у відвідувачів сайту

SEO-модуль

Повна готовність до ефективного SEO-просування проекту

Зручна CMS

Використовуємо кастомну чи стандартну CMS залежно від вимог проекту

Розробка тех.завдання

Будь-який проект починаємо з розробки зрозумілого ТЗ, що є запорукою якісного продукту на виході

Адаптивна версія

Mobile first! Особливу увагу приділяємо опрацюванню мобільної версії проекту

Модулі зв'язку

Модулі та форми для зв'язку та звернень із сайту

Новини/Акції/Відгуки

Корисні модулі для взаємодії та інформування відвідувачів сайту

Блог

Повноцінний блог для підвищення інтересу з боку відвідувачів, а також для ефективного SEO

Аналіз проекту

Проводимо аналіз бізнесу та аудиторії на підставі маркетингового дослідження перед початком усіх робіт

Преміум дизайн

Проектуємо інтерфейс та опрацьовуємо кожну дрібну деталь у дизайні проекту
Створення сайту автосервісу

Наш підхід до розробки

01.
Декор Декор

Комунікація

Ваші цілі – наш досвід. Чітко визначаємо потреби та завдання Вашого бізнесу. Слухаємо, розуміємо та пропонуємо найкращі рішення. Ведемо комунікації на найвищому рівні
02.
Декор Декор

Аналіз

Аналіз вашої ніші – наша аксіома для виконання поставлених завдань. Поринаємо в бізнес, аналізуємо отримані дані, формуємо оптимальне рішення
03.
Декор Декор

Дизайн

Створюємо не просто прекрасний дизайн, а робимо так, щоб він "продавав" ваш продукт. Відвідувачі сайту просто не зможуть піти без замовлення
04.
Декор Декор

Розробка

Розробка проекту досвідченими фахівцями, відповідно до вашого бачення та завдань бізнесу. Уникаємо баги, вписуємось у дедлайни
05.
Декор Декор

Результат

Завжди фокусуємось на результаті. Зростання бізнесу, охоплення нових ринків, збільшення продажів та підвищення іміджу компанії – це те, що ми даємо нашим клієнтам
06.
Декор Декор

Гарантія

Даємо гарантії ціни, термінів, рівня якості продукту. Підтверджуємо це нашим досвідом, портфоліо та репутацією
Ми знаємо, як створювати інструменти для бізнесу .
Наші проекти підтвердять ці слова
Інтернет магазин
Інтернет-магазин взуття
Корпоративний сайт
Науково-проектна фірма
Корпоративний сайт
Виробник автомобільних товарів та автокосметики
Корпоративний сайт
Будівельна компанія

Досягнення

1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2022
3
місце
Рейтинг веб студій України 2022
1
місце
Конкурс WEB AWARDS 2023
3
місце
Рейтинг веб студій України 2021
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2021
Фон

7 кроків до ефективному сайту автосервісу

01.

Формування цілей та завдань

Визначаємо кінцеву мету та шлях до неї. Фіксуємо всі побажання у письмовій формі. Формуємо перелік завдань
02.

Аналіз ринку

Проводимо аналіз конкурентів та клієнтів компанії. Аналізуємо успішні рішення на ринку. Генеруємо робочу стратегію з урахуванням найкращих рішень для вашого бізнесу. Формуємо точне ТЗ
03.

Прототипи та Дизайн

Проектуємо інтерфейс сайту. Розробляємо дизайн, який не просто візуально вабить, а продає ваш продукт відвідувачам
04.

Розробка

Розробляємо проект із поділом на етапи: frontend та backend. Підключаємо кастомну чи популярну CMS.
05.

Тестування

Проводимо ретельне тестування сайту перед релізом. Перевіряємо відображення, функціонал, швидкість завантаження та інші важливі моменти.
06.

Готовий результат

Оптимізуємо сайт під пошукові системи та робимо реліз. Налаштовуємо сайт на сервері та підключаємо домен.
07.

Маркетинг

Підбираємо оптимальну маркетингову стратегію для подальшого просування та реклами сайту. Приступаємо до реалізації процесу із залучення відвідувачів на сайт
Статистика
90
днів безкоштовної підтримки
1-3
місяців займає проект
5-6
людей працює над проектом
до 3
надаємо до 3х варіантів дизайну
>600
годин чистого часу команди
від 3
років середній досвід спеціалістів
Відгуки
Компанія «Alvikbud»
Алексейчик В. А.
Компанія «Alvikbud»

Колектив компанії "Alvikbud" дякує студії "Мегасайт" за виконану роботу, прикладені старання та сили, але найголовніше - за відмінний результат!

Ваш колектив виконав усе саме так, як ми очікували, результат нас вразив та порадував. Не дивлячись на те, що ми не соромилися вносити корективи, роботу було виконано вчасно, що підкреслює професіоналізм команди та нестандартний підхід.

Протягом усього співробітництва наша команда Alvikbud відчувала відданість справі, творчий підхід та створення інноваційних розробок, що допомогло нам розкритися по-новому та вразити своїх клієнтів.

Особливу подяку хочемо висловити за Ваш моментальний зворотний зв'язок, оскільки своєчасний "фідбек" дуже впливає на якість подальшої роботи та взаєморозуміння.

Бажаємо відкривати нові горизонти та не зупинятися на досягнутому, а також успіхів у подальших проектах та поставлених завданнях, ну і звичайно ж творчих ідей та сил компанії "Мегасайт"!

Компанія «Херсон Проект»
Ходина В. О.
Компанія «Херсон Проект»

Компанія "ХЕРСОН ПРОЕКТ" дякує веб-студії "Мегасайт" за якісно виконану роботу та увагу до деталей, при створенні корпоративного сайту для нашої оранізації.

Розробляли сайт для нашої компанії вперше і нам був дуже важливим комплексний підхід та повне розуміння наших цілей та завдань для отримання бажаного результату.

Компанія "Мегасайт" повністю виправдала нашу довіру та виконала всі роботи вчасно.

Розробка сайту – це складний технічний процес з безліччю нюансів, але весь колектив компанії горить своєю справою та робить цей процес легким та комфортним!

Бажаємо компанії "Мегасайт" продовжувати розвиватися, досягати нових результатів та продовжувати радувати своїх клієнтів!

Фон
Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
Фон

Наша гордість

Що необхідно для створення сайту автосервісу

У наш час без реклами продукції, що надається, наданих послуг не обійтися. Це стосується будь-якої сфери, включаючи автомобільний бізнес. Створення сайту автосервісу – важлива складова розвитку бізнесу, його розвитку та подальшого просування. Щоб створити конкурентоспроможний ресурс з наявністю певних функцій потрібні грамотні фахівці, що володіє конкретними знаннями та досвідом. Також необхідні маркетологи та аналітики, які сприятимуть просуванню майданчика автосервісу. Можна спробувати створити ресурс самотужки, але без належних навичок, ви просто витратите багато часу марно.

Якщо вам потрібна розробка сайтів в Україні чи в інших містах України, завжди можна звернутися до нашої веб-студії «МЕГАСАЙТ». Ми надаємо повний спектр послуг, які потрібні для створення конкурентного та інформативного ресурсу автосервісу. У команді компанії працюють фахівці всіх напрямків IT-індустрії, для яких немає складних чи нереалізованих проектів. За наявності потрібної інформації виконується розробка сайту для автосервісу з «нуля». Щоб розпочати роботу, зв'яжіться з нами або оформіть заявку на сайті веб-студії.

Особливості майданчика на автомобільну тематику

Онлайн сторінка автомобільного сервісу – це великий плюс для його власника, а також можливість дізнатися про нього майбутнім клієнтам. Сайти такої тематики зазвичай виконуються у строгому чи нейтральному тоні. Це серйозний ресурс, тому оформлення яскравих кольорів виглядає недоречно. Створення сайту для автосервісу допомагає вирішити велику кількість питань, потенційних клієнтів:

  • вони можуть дізнатися про координати майстерні, її адресу;
  • ознайомляться з видами послуг;
  • дізнаються вартість робіт, що проводяться, час виконання замовлення;
  • мають можливість отримати онлайн консультацію.

Якщо вам необхідно замовити розробку автомобільного ресурсу, веб-студія працює з клієнтами з усієї України. Фахівці стежать за розвитком сучасних технологій, використовують для розробки проектів лише найкращий цифровий продукт. Перед початком роботи ретельно вивчаються майданчики конкурентів. Це необхідно для того, щоб зробити брендовий ресурс, найкращий за своєю специфікою. Ціна на послугу – розробка сайту автосервісу цілком доступна для клієнтів.

Ресурс, який стане корисним для вашого бізнесу

Правильно оформлена площадка з необхідним обсягом інформації завжди приваблива для потенційного клієнта. Зайшовши на сайт і отримавши відповіді на питання, що цікавлять його, замовник найімовірніше, звернутися саме до вас. Для конкурентоспроможного ресурсу необхідно створити певну кількість сторінок із потрібною та корисною інформацією. Це перш за все головна сторінка з максимально важливим контентом. Тут розміщують перелік послуг та їх вартість. Для такої інформації часто виділяють окрему сторінку. Опис компанії, її найкращі та сильні сторони, досвід фахівців, тривалість роботи підприємства на ринку послуг, що надаються, контакти для зв'язку та адреса сервісу, способи оплати також необхідно вказати на сайті.

Вартість послуги – створення сайтів, багато в чому залежить від бажань та вимог клієнта до майбутнього ресурсу. Простий майданчик з мінімумом фішок має найменшу ціну. Використання візуальних та графічних ефектів, а також наявність потрібної інформації збільшить вартість робіт, що виконуються. На створення сайту автосервісу ціна в web-студії «МЕГАСАЙТ» формується з урахуванням багатьох факторів: дизайну сторінок, налаштування хостингу, встановлення та налаштування контенту потрібних модулів, верстки, реєстрації в пошукових системах та безлічі інших важливих критеріїв.

Веб-студія займається розробкою ресурсів понад 10 років. За цей час здобула репутацію досвідченого виконавця у сфері IT-технологій, відповідально підходить до кожної роботи, завжди виконує її у суворо обумовлені терміни.

Онлайн прорахунок