Створення сайту будівельної компанії

Створення сайту будівельної компанії

Якщо ваша мета збільшити продажі та підвищити рівень бізнесу – тоді ми готові допомогти вам у створенні сайту для будівельної компанії.Ми більше 13 років займаємося веб-розробкою у Києві, Україні та по всьому світу.
Ми реалізуємо

Аналіз проекту

Проводимо аналіз бізнесу та аудиторії на підставі маркетингового дослідження перед початком усіх робіт

Преміум дизайн

Проектуємо інтерфейс та опрацьовуємо кожну дрібну деталь у дизайні проекту

Модулі зв'язку

Модулі та форми для зв'язку та звернень із сайту

Новини/Акції/Відгуки

Корисні модулі для взаємодії та інформування відвідувачів сайту

Блог

Повноцінний блог для підвищення інтересу з боку відвідувачів, а також для ефективного SEO

Адаптивна версія

Mobile first! Особливу увагу приділяємо опрацюванню мобільної версії проекту

Анімаційні ефекти

Легка ненав'язлива анімація для створення WOW-ефекту у відвідувачів сайту

SEO-модуль

Повна готовність до ефективного SEO-просування проекту

Зручна CMS

Використовуємо кастомну чи стандартну CMS залежно від вимог проекту

Розробка тех.завдання

Будь-який проект починаємо з розробки зрозумілого ТЗ, що є запорукою якісного продукту на виході
Створення сайту будівельної компанії

Наш підхід до розробки

01.
Декор Декор

Комунікація

Ваші цілі – наш досвід. Чітко визначаємо потреби та завдання Вашого бізнесу. Слухаємо, розуміємо та пропонуємо найкращі рішення. Ведемо комунікації на найвищому рівні
02.
Декор Декор

Аналіз

Аналіз вашої ніші – наша аксіома для виконання поставлених завдань. Поринаємо в бізнес, аналізуємо отримані дані, формуємо оптимальне рішення
03.
Декор Декор

Дизайн

Створюємо не просто прекрасний дизайн, а робимо так, щоб він "продавав" ваш продукт. Відвідувачі сайту просто не зможуть піти без замовлення
04.
Декор Декор

Розробка

Розробка проекту досвідченими фахівцями, відповідно до вашого бачення та завдань бізнесу. Уникаємо баги, вписуємось у дедлайни
05.
Декор Декор

Результат

Завжди фокусуємось на результаті. Зростання бізнесу, охоплення нових ринків, збільшення продажів та підвищення іміджу компанії – це те, що ми даємо нашим клієнтам
06.
Декор Декор

Гарантія

Даємо гарантії ціни, термінів, рівня якості продукту. Підтверджуємо це нашим досвідом, портфоліо та репутацією
Ми знаємо, як створювати інструменти для бізнесу .
Наші проекти підтвердять ці слова
Корпоративний сайт
Приватна служба охорони
Інтернет магазин
Інтернет-магазин взуття
Корпоративний сайт
Науково-проектна фірма
Корпоративний сайт
Будівельна компанія

Досягнення

1
місце
Рейтинг веб студій України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2022
1
місце
Конкурс WEB AWARDS 2023
1
місце
Вибір країни 2022
Фон

7 кроків до ефективному сайту будівельної компанії

01.

Формування цілей та завдань

Визначаємо кінцеву мету та шлях до неї. Фіксуємо всі побажання у письмовій формі. Формуємо перелік завдань
02.

Аналіз ринку

Проводимо аналіз конкурентів та клієнтів компанії. Аналізуємо успішні рішення на ринку. Генеруємо робочу стратегію з урахуванням найкращих рішень для вашого бізнесу. Формуємо точне ТЗ
03.

Прототипи та Дизайн

Проектуємо інтерфейс сайту. Розробляємо дизайн, який не просто візуально вабить, а продає ваш продукт відвідувачам
04.

Розробка

Розробляємо проект із поділом на етапи: frontend та backend. Підключаємо кастомну чи популярну CMS.
05.

Тестування

Проводимо ретельне тестування сайту перед релізом. Перевіряємо відображення, функціонал, швидкість завантаження та інші важливі моменти.
06.

Готовий результат

Оптимізуємо сайт під пошукові системи та робимо реліз. Налаштовуємо сайт на сервері та підключаємо домен.
07.

Маркетинг

Підбираємо оптимальну маркетингову стратегію для подальшого просування та реклами сайту. Приступаємо до реалізації процесу із залучення відвідувачів на сайт
Статистика
90
днів безкоштовної підтримки
1-3
місяців займає проект
5-6
людей працює над проектом
до 3
надаємо до 3х варіантів дизайну
>600
годин чистого часу команди
від 3
років середній досвід спеціалістів
Відгуки
Компанія «Херсон Проект»
Ходина В. О.
Компанія «Херсон Проект»

Компанія "ХЕРСОН ПРОЕКТ" дякує веб-студії "Мегасайт" за якісно виконану роботу та увагу до деталей, при створенні корпоративного сайту для нашої оранізації.

Розробляли сайт для нашої компанії вперше і нам був дуже важливим комплексний підхід та повне розуміння наших цілей та завдань для отримання бажаного результату.

Компанія "Мегасайт" повністю виправдала нашу довіру та виконала всі роботи вчасно.

Розробка сайту – це складний технічний процес з безліччю нюансів, але весь колектив компанії горить своєю справою та робить цей процес легким та комфортним!

Бажаємо компанії "Мегасайт" продовжувати розвиватися, досягати нових результатів та продовжувати радувати своїх клієнтів!

Інтернет-магазин
Шимбарева Е. В.
Інтернет-магазин ''GRANI''

Я не пошкодувала про вибір партнера з реалізації моїх ідей у ​​повноцінний, функціональний інтернет магазин, що приносить прибуток.

Співпраця з Megasite – правильне рішення.

Поринула у світ креативу, створення, участі, творення та справжньої магії. Потрібно було просто малювати, диктувати та писати і далі відбувалися справжні дива!

Безсумнівно - це важка праця професіоналів своєї справи, а чи не диво!)

Але працюючи в такому режимі, бачачи участь кожного співробітника компанії Megasite (ніби твій проект єдиний) – мимоволі віриш у магів та чарівників! :-)

Надійні працівники є! Дива трапляються! Прибуткові проекти швидко реалізовуються!)

Дякую! Успіхів! Підкорення нових вершин і завжди слідуйте далі горизонтів!

Компанія «Alvikbud»
Алексейчик В. А.
Компанія «Alvikbud»

Колектив компанії "Alvikbud" дякує студії "Мегасайт" за виконану роботу, прикладені старання та сили, але найголовніше - за відмінний результат!

Ваш колектив виконав усе саме так, як ми очікували, результат нас вразив та порадував. Не дивлячись на те, що ми не соромилися вносити корективи, роботу було виконано вчасно, що підкреслює професіоналізм команди та нестандартний підхід.

Протягом усього співробітництва наша команда Alvikbud відчувала відданість справі, творчий підхід та створення інноваційних розробок, що допомогло нам розкритися по-новому та вразити своїх клієнтів.

Особливу подяку хочемо висловити за Ваш моментальний зворотний зв'язок, оскільки своєчасний "фідбек" дуже впливає на якість подальшої роботи та взаєморозуміння.

Бажаємо відкривати нові горизонти та не зупинятися на досягнутому, а також успіхів у подальших проектах та поставлених завданнях, ну і звичайно ж творчих ідей та сил компанії "Мегасайт"!

Zollex Group
Рожков В.Ю.
Zollex Group

Про свій вибір ми не пошкодували ні на мить. Так, саме так можна охарактеризувати нашу співпрацю з веб студією Megasite. Адже вони перевершили всі наші очікування.

Нам було дуже важливо отримати якісний результат, який би відповідав усім вимогам. Вся команда працює як годинник, адже вони оперативно та злагоджено відповідали на наші запити. Ми були здивовані швидкістю та якістю послуг, що надаються.

Як результат ми хотіли отримати якісний, іміджевий та сучасний сайт, що відповідає статусу нашої компанії, та отримали. Однак, крім усього іншого, нам дістався найкращий друг і реалізатор задуманого — це веб студія «Megasite». Ми дякуємо всьому колективу за виконану роботу.

І дуже раді, що вибрали саме вас, адже ви надали нам справді якісну співпрацю з неймовірним результатом!

Фон
Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
Фон

Наша гордість

Розробка сайту для будівельної компанії

Епідемія коронавірусу підштовхнула багатьох підприємців запроваджувати діджитал маркетинг. Будівельні фірми також інвестують у онлайн просування. Статистика показує, що створення сайту для будівельної компанії вигідне залученням клієнтів, які користуються Інтернетом.

Спеціалісти веб-студії «Мегасайт» готові спроектувати та реалізувати корпоративний сайт та landing page. Який варіант краще вибрати, залежить від завдань, які потрібно вирішити, використовуючи інструменти онлайн-маркетингу.

Лендінг пейдж

Розробка сайту для будівельної компанії у вигляді лендінг пейдж є однією сторінкою, на якій описані переваги надання певної послуги. Структура сайту нагадує візитівку. Мета реалізації проекту – показати відвідувачу вигоди, які він отримає, якщо відгукнеться на пропозицію фірми.

Спеціаліст розміщує на сторінці відомості, які допомагають реалізувати послугу. Переваги лендінг пейдж:

 • сайт реально продає;
 • власник отримує прибуток від замовлень залучених клієнтів.

Якщо потрібно розкрити кожен напрямок, у якому працює підприємство, більше підійде розробка сайту будівельної компанії корпоративного формату.

Корпоративний сайт

Корпоративний онлайн проект дозволяє показати клієнту всі переваги, можливості та пропозиції фірми.

Роботу ресурсу фахівці «Мегасайт» можуть налаштувати з автоматизацією продажу, збиранням та аналізом відомостей про аудиторію. Також через сайт вибудовується комунікація з замовниками і є можливість залучити нових.

Як відбувається створення сайту

Створення сайту будівельної компанії IT-розробниками "Мегасайт" здійснюється поетапно. Комплексна робота над проектом дозволяє досягти бажаних результатів.

 1. Фахівці ретельно вивчають продукцію та послуги, які пропонує клієнтам замовник. Здійснюється аналіз ринку, конкурентів та ніші. Складається портрет аудиторії, якою може бути цікава пропозиція будівельної фірми. На цьому етапі визначаються концепція та ідея.
 2. Розробляється дизайн онлайн-ресурсу. Веб-студія «Мегасайт» використовує інструменти, які допоможуть створити зручний і зрозумілий користувачеві інтерфейс. Враховуються актуальні візуальні тренди. Опрацюванням найдрібніших деталей займається команда досвідчених професіоналів.
 3. Робота над дизайном онлайн ресурсу здійснюється разом із програмуванням фільтрів, чатів зворотного зв'язку та інтеграцією з базами даних. У цьому фахівці спираються технічне завдання.
 4. Розробка сайтів в Україні також передбачає наповнення контентом. Після цього майданчик кілька разів тестують. Так розробники перевіряють відповідність ресурсу до пунктів ТЗ.
 5. Велика увага приділяється SEO-оптимізації. Після цього сайт запускають.

Від чого залежить вартість створення сайтів

Створення сайтів в Україні можна замовити за помірною ціною. Вартість залежить від наступних факторів:

 • скільки часу над проектом працювали спеціалісти;
 • хто із фахівців був залучений до виконання замовлення;
 • витрати - замовлення статей у копірайтерів, якісні фотографії, платіж за хостинг та домен;
 • термін, у який сайт необхідно передати клієнт.

Розробка сайту будівельної компанії зазвичай проводиться із залученням досвідчених експертів:

 • дизайнер;
 • верстальник;
 • програміст;
 • контент менеджер.

Також може знадобитися допомога аналітика, редактора, тестувальника, маркетолога.

Більша кількість залучених до створення сайту будівельної компанії у Києві фахівців сприяє залученню клієнтів, партнерів та розширенню ринків збуту.

В Україні ціна на розробку сайту в компанії «Мегасайт» демократична. Клацніть по кнопці «Зв'язатися з нами» на сайті та внесіть телефон, яким вам передзвонить менеджер.

Онлайн прорахунок