Створення сайтів готелів

Створення сайтів готелів

Якщо ваша мета збільшити продажі та підвищити рівень бізнесу – тоді ми готові допомогти вам у створенні сайту для готелю. Ми більше 13 років займаємося веб-розробкою у Києві, Україні та по всьому світу.
Ми реалізуємо

Аналіз проекту

Проводимо аналіз бізнесу та аудиторії на підставі маркетингового дослідження перед початком усіх робіт

Преміум дизайн

Проектуємо інтерфейс та опрацьовуємо кожну дрібну деталь у дизайні проекту

SEO-модуль

Повна готовність до ефективного SEO-просування проекту

Модулі зв'язку

Модулі та форми для зв'язку та звернень із сайту

Новини/Акції/Відгуки

Корисні модулі для взаємодії та інформування відвідувачів сайту

Блог

Повноцінний блог для підвищення інтересу з боку відвідувачів, а також для ефективного SEO

Зручна CMS

Використовуємо кастомну чи стандартну CMS залежно від вимог проекту

Розробка тех.завдання

Будь-який проект починаємо з розробки зрозумілого ТЗ, що є запорукою якісного продукту на виході

Адаптивна версія

Mobile first! Особливу увагу приділяємо опрацюванню мобільної версії проекту

Анімаційні ефекти

Легка ненав'язлива анімація для створення WOW-ефекту у відвідувачів сайту
Створення сайтів готелів

Наш підхід до розробки

01.
Декор Декор

Комунікація

Ваші цілі – наш досвід. Чітко визначаємо потреби та завдання Вашого бізнесу. Слухаємо, розуміємо та пропонуємо найкращі рішення. Ведемо комунікації на найвищому рівні
02.
Декор Декор

Аналіз

Аналіз вашої ніші – наша аксіома для виконання поставлених завдань. Поринаємо в бізнес, аналізуємо отримані дані, формуємо оптимальне рішення
03.
Декор Декор

Дизайн

Створюємо не просто прекрасний дизайн, а робимо так, щоб він "продавав" ваш продукт. Відвідувачі сайту просто не зможуть піти без замовлення
04.
Декор Декор

Розробка

Розробка проекту досвідченими фахівцями, відповідно до вашого бачення та завдань бізнесу. Уникаємо баги, вписуємось у дедлайни
05.
Декор Декор

Результат

Завжди фокусуємось на результаті. Зростання бізнесу, охоплення нових ринків, збільшення продажів та підвищення іміджу компанії – це те, що ми даємо нашим клієнтам
06.
Декор Декор

Гарантія

Даємо гарантії ціни, термінів, рівня якості продукту. Підтверджуємо це нашим досвідом, портфоліо та репутацією
Ми знаємо, як створювати інструменти для бізнесу .
Наші проекти підтвердять ці слова
Інтернет магазин
Інтернет-магазин взуття
Корпоративний сайт
Науково-проектна фірма
Корпоративний сайт
Виробник автомобільних товарів та автокосметики
Корпоративний сайт
Будівельна компанія

Досягнення

1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2022
3
місце
Рейтинг веб студій України 2022
1
місце
Конкурс WEB AWARDS 2023
3
місце
Рейтинг веб студій України 2021
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2021
Фон

7 кроків до ефективному сайту готелю

01.

Формування цілей та завдань

Визначаємо кінцеву мету та шлях до неї. Фіксуємо всі побажання у письмовій формі. Формуємо перелік завдань
02.

Аналіз ринку

Проводимо аналіз конкурентів та клієнтів компанії. Аналізуємо успішні рішення на ринку. Генеруємо робочу стратегію з урахуванням найкращих рішень для вашого бізнесу. Формуємо точне ТЗ
03.

Прототипи та Дизайн

Проектуємо інтерфейс сайту. Розробляємо дизайн, який не просто візуально вабить, а продає ваш продукт відвідувачам
04.

Розробка

Розробляємо проект із поділом на етапи: frontend та backend. Підключаємо кастомну чи популярну CMS.
05.

Тестування

Проводимо ретельне тестування сайту перед релізом. Перевіряємо відображення, функціонал, швидкість завантаження та інші важливі моменти.
06.

Готовий результат

Оптимізуємо сайт під пошукові системи та робимо реліз. Налаштовуємо сайт на сервері та підключаємо домен.
07.

Маркетинг

Підбираємо оптимальну маркетингову стратегію для подальшого просування та реклами сайту. Приступаємо до реалізації процесу із залучення відвідувачів на сайт
Статистика
90
днів безкоштовної підтримки
1-3
місяців займає проект
5-6
людей працює над проектом
до 3
надаємо до 3х варіантів дизайну
>600
годин чистого часу команди
від 3
років середній досвід спеціалістів
Відгуки
Компанія «Херсон Проект»
Ходина В. О.
Компанія «Херсон Проект»

Компанія "ХЕРСОН ПРОЕКТ" дякує веб-студії "Мегасайт" за якісно виконану роботу та увагу до деталей, при створенні корпоративного сайту для нашої оранізації.

Розробляли сайт для нашої компанії вперше і нам був дуже важливим комплексний підхід та повне розуміння наших цілей та завдань для отримання бажаного результату.

Компанія "Мегасайт" повністю виправдала нашу довіру та виконала всі роботи вчасно.

Розробка сайту – це складний технічний процес з безліччю нюансів, але весь колектив компанії горить своєю справою та робить цей процес легким та комфортним!

Бажаємо компанії "Мегасайт" продовжувати розвиватися, досягати нових результатів та продовжувати радувати своїх клієнтів!

Компанія «Alvikbud»
Алексейчик В. А.
Компанія «Alvikbud»

Колектив компанії "Alvikbud" дякує студії "Мегасайт" за виконану роботу, прикладені старання та сили, але найголовніше - за відмінний результат!

Ваш колектив виконав усе саме так, як ми очікували, результат нас вразив та порадував. Не дивлячись на те, що ми не соромилися вносити корективи, роботу було виконано вчасно, що підкреслює професіоналізм команди та нестандартний підхід.

Протягом усього співробітництва наша команда Alvikbud відчувала відданість справі, творчий підхід та створення інноваційних розробок, що допомогло нам розкритися по-новому та вразити своїх клієнтів.

Особливу подяку хочемо висловити за Ваш моментальний зворотний зв'язок, оскільки своєчасний "фідбек" дуже впливає на якість подальшої роботи та взаєморозуміння.

Бажаємо відкривати нові горизонти та не зупинятися на досягнутому, а також успіхів у подальших проектах та поставлених завданнях, ну і звичайно ж творчих ідей та сил компанії "Мегасайт"!

Фон
Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
Фон

Наша гордість

Створення сайту готелю – можливість залучити клієнтів, збільшивши прибуток

Поява Всесвітньої мережі повністю змінила свідомість людей, ведення бізнесу. Сьогодні важко навіть уявити життя без Інтернету. Щоб робити покупки компанія повинна мати власний сайт з докладним описом послуг, що надаються, наповнений корисним і необхідним контентом для клієнтів. Дедалі частіше ми шукаємо потрібну інформацію через Інтернет. Готелі не є винятком. Тому створення сайту готелю – важливий етап його діяльності. Без нього готель не видно для величезної аудиторії клієнтів, які вирішили знайти прийнятний варіант розміщення на час відпочинку або відрядження.

Розробка сайтів, будь-якому іншому місті – складна, трудомістка робота, що вимагає певних знань. Самостійно створити якісний ресурс далеко не всім під силу, незважаючи на безліч шаблонів, що є в мережі. Тому таку роботу краще довірити професіоналам.

Інструменти для створення якісного сайту

Щоб онлайн-ресурс був дійсно корисним і для клієнтів, і для бізнесу – якісна розробка сайту просто необхідна. Звісно, ​​нічого не робиться, в процесі створення сайту для готелю враховується маса нюансів, попередньо складається план, згідно з яким виконуються конкретні види робіт. Він включає такі етапи:

 1. Попереднє проектування. Саме від цього етапу залежить, наскільки успішною буде виконана робота. Фахівці веб-студії проводять дослідження, вивчають особливості компанії замовника, послуги чи товари, клієнтуру, конкурентів, збираючи про них дані. І лише після цього складається головна стратегія розвитку бізнесу цього сегменту в Інтернеті.
 2. Складання проекту. Співробітники веб-студії, яким доручена розробка сайту готелю, створюють його майбутню модель. При цьому обов'язково враховуються побажання та вимоги замовника. Вони демонструють схему роботи ресурсу, його інтерфейс.
 3. Дизайн. Саме від нього залежить перше враження клієнтів, котрі зайшли на ресурс. Зовнішній вигляд має бути презентабельним, привабливим для відвідувачів та вигідно відрізнятися від сайтів конкурентів. Тут також важливою є швидкість завантаження сторінок, тому перевантажувати їх не варто.
 4. Програмування та верстка. Саме цей етап має на увазі створення сайту готелю, тому що він після цього почне працювати. Попередні етапи спрямовані на виконання поставлених бізнес-завдань.
 5. Просування. На цьому етапі фахівці враховують фактори сортування сайту у пошукових видачах. Це допомагає економити час просування ресурсу. Крім того, вивчається статистика, що дозволяє відстежити ефективність роботи різних інструментів онлайн-маркетингу.
 6. Проведення тестування. Цей етап полягає у знаходженні можливих помилок у проекті розробки сайту для готелю, в результаті чого він може працювати некоректно.
 7. Технічна підтримка. Після створення ресурсу фахівці веб-студії забезпечують певний період (згідно з договором) безкоштовний супровід, безпеку та коректну роботу.

Як бачимо створення сайтів в Україні – це багатоетапна складна робота, яка потребує спеціальних знань.

Куди звернутися за допомогою, вартість послуг, що надаються

Якщо ви хочете замовити таку послугу, як розробка сайту для готелю у Києві, рекомендуємо звернутися до веб-студії «МЕГАСАЙТ». Тут працюють справжні професіонали – експерти своєї справи. Вони створюють унікальні у своєму роді проекти і часом роблять такі речі, про які замовник навіть не мріяв – все неможливе стає реальністю. Звернувшись до них, ви зможете організувати:

 1. Повноцінна система бронювання номерів. Керувати замовленнями та відстеженням вільних місць допоможе зручний інтерфейс.
 2. Онлайн прийом платежів без додаткових комісій.
 3. Поєднання з іншими майданчиками бронювання.
 4. Інтерфейс, що передбачає роботу з іноземними громадянами, якщо це потребує замовник.

На сайті готелю має бути вказана його адреса, місцезнаходження на карті, опис наявних номерів з фотографіями, платні та безкоштовні послуги (наявність Wi-Fi, стоянки для авто, басейн, сауна та ін.). Крім цього на сторінці обов'язково має бути така інформація:

 • про тип харчування, скільки разів на день надається;
 • час заїзду та виїзду з готелю;
 • оснащеність номерів;
 • графіки роботи підприємств, що розташовані на території готелю;
 • схема проїзду, найближчі зупинки транспорту.

За бажанням клієнта спеціалісти веб-студії створять онлай-чат та інші засоби комунікації з клієнтами.

Для кожного замовника вартість розраховується індивідуально. Вона формується з урахуванням багатьох факторів, включаючи вимоги та бажання замовника. Відразу назвати ціну неможливо, тому що потрібно спочатку зрозуміти, що саме хоче клієнт, який продукт бажає отримати, де продаватимуться товари чи послуги. Але в будь-якому разі для підприємців України вона цілком помірна та доступна.

Онлайн прорахунок