Створення сайту стоматології

Створення сайту стоматології

Якщо ваша мета збільшити продажі та підвищити рівень бізнесу – тоді ми готові допомогти вам у створенні сайту стоматології. Ми більше 13 років займаємося веб-розробкою у Києві, Україні та по всьому світу.
Ми реалізуємо

Аналіз проекту

Проводимо аналіз бізнесу та аудиторії на підставі маркетингового дослідження перед початком усіх робіт

Преміум дизайн

Проектуємо інтерфейс та опрацьовуємо кожну дрібну деталь у дизайні проекту

SEO-модуль

Повна готовність до ефективного SEO-просування проекту

Модулі зв'язку

Модулі та форми для зв'язку та звернень із сайту

Новини/Акції/Відгуки

Корисні модулі для взаємодії та інформування відвідувачів сайту

Блог

Повноцінний блог для підвищення інтересу з боку відвідувачів, а також для ефективного SEO

Зручна CMS

Використовуємо кастомну чи стандартну CMS залежно від вимог проекту

Розробка тех.завдання

Будь-який проект починаємо з розробки зрозумілого ТЗ, що є запорукою якісного продукту на виході

Адаптивна версія

Mobile first! Особливу увагу приділяємо опрацюванню мобільної версії проекту

Анімаційні ефекти

Легка ненав'язлива анімація для створення WOW-ефекту у відвідувачів сайту
Створення сайту стоматології

Наш підхід до розробки

01.
Декор Декор

Комунікація

Ваші цілі – наш досвід. Чітко визначаємо потреби та завдання Вашого бізнесу. Слухаємо, розуміємо та пропонуємо найкращі рішення. Ведемо комунікації на найвищому рівні
02.
Декор Декор

Аналіз

Аналіз вашої ніші – наша аксіома для виконання поставлених завдань. Поринаємо в бізнес, аналізуємо отримані дані, формуємо оптимальне рішення
03.
Декор Декор

Дизайн

Створюємо не просто прекрасний дизайн, а робимо так, щоб він "продавав" ваш продукт. Відвідувачі сайту просто не зможуть піти без замовлення
04.
Декор Декор

Гарантія

Даємо гарантії ціни, термінів, рівня якості продукту. Підтверджуємо це нашим досвідом, портфоліо та репутацією
05.
Декор Декор

Розробка

Розробка проекту досвідченими фахівцями, відповідно до вашого бачення та завдань бізнесу. Уникаємо баги, вписуємось у дедлайни
06.
Декор Декор

Результат

Завжди фокусуємось на результаті. Зростання бізнесу, охоплення нових ринків, збільшення продажів та підвищення іміджу компанії – це те, що ми даємо нашим клієнтам
Ми знаємо, як створювати інструменти для бізнесу .
Наші проекти підтвердять ці слова
Інтернет магазин
Інтернет-магазин взуття
Корпоративний сайт
Науково-проектна фірма
Корпоративний сайт
Виробник автомобільних товарів та автокосметики
Корпоративний сайт
Будівельна компанія

Досягнення

1
місце
Рейтинг веб студій України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2022
1
місце
Конкурс WEB AWARDS 2023
1
місце
Вибір країни 2022
Фон

7 кроків до ефективному сайту стоматології

01.

Формування цілей та завдань

Визначаємо кінцеву мету та шлях до неї. Фіксуємо всі побажання у письмовій формі. Формуємо перелік завдань
02.

Аналіз ринку

Проводимо аналіз конкурентів та клієнтів компанії. Аналізуємо успішні рішення на ринку. Генеруємо робочу стратегію з урахуванням найкращих рішень для вашого бізнесу. Формуємо точне ТЗ
03.

Прототипи та Дизайн

Проектуємо інтерфейс сайту. Розробляємо дизайн, який не просто візуально вабить, а продає ваш продукт відвідувачам
04.

Розробка

Розробляємо проект із поділом на етапи: frontend та backend. Підключаємо кастомну чи популярну CMS.
05.

Тестування

Проводимо ретельне тестування сайту перед релізом. Перевіряємо відображення, функціонал, швидкість завантаження та інші важливі моменти.
06.

Готовий результат

Оптимізуємо сайт під пошукові системи та робимо реліз. Налаштовуємо сайт на сервері та підключаємо домен.
07.

Маркетинг

Підбираємо оптимальну маркетингову стратегію для подальшого просування та реклами сайту. Приступаємо до реалізації процесу із залучення відвідувачів на сайт
Статистика
90
днів безкоштовної підтримки
1-3
місяців займає проект
5-6
людей працює над проектом
до 3
надаємо до 3х варіантів дизайну
>600
годин чистого часу команди
від 3
років середній досвід спеціалістів
Відгуки
Компанія «Alvikbud»
Алексейчик В. А.
Компанія «Alvikbud»

Колектив компанії "Alvikbud" дякує студії "Мегасайт" за виконану роботу, прикладені старання та сили, але найголовніше - за відмінний результат!

Ваш колектив виконав усе саме так, як ми очікували, результат нас вразив та порадував. Не дивлячись на те, що ми не соромилися вносити корективи, роботу було виконано вчасно, що підкреслює професіоналізм команди та нестандартний підхід.

Протягом усього співробітництва наша команда Alvikbud відчувала відданість справі, творчий підхід та створення інноваційних розробок, що допомогло нам розкритися по-новому та вразити своїх клієнтів.

Особливу подяку хочемо висловити за Ваш моментальний зворотний зв'язок, оскільки своєчасний "фідбек" дуже впливає на якість подальшої роботи та взаєморозуміння.

Бажаємо відкривати нові горизонти та не зупинятися на досягнутому, а також успіхів у подальших проектах та поставлених завданнях, ну і звичайно ж творчих ідей та сил компанії "Мегасайт"!

Компанія «Херсон Проект»
Ходина В. О.
Компанія «Херсон Проект»

Компанія "ХЕРСОН ПРОЕКТ" дякує веб-студії "Мегасайт" за якісно виконану роботу та увагу до деталей, при створенні корпоративного сайту для нашої оранізації.

Розробляли сайт для нашої компанії вперше і нам був дуже важливим комплексний підхід та повне розуміння наших цілей та завдань для отримання бажаного результату.

Компанія "Мегасайт" повністю виправдала нашу довіру та виконала всі роботи вчасно.

Розробка сайту – це складний технічний процес з безліччю нюансів, але весь колектив компанії горить своєю справою та робить цей процес легким та комфортним!

Бажаємо компанії "Мегасайт" продовжувати розвиватися, досягати нових результатів та продовжувати радувати своїх клієнтів!

Фон
Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
Фон

Наша гордість

Розробка сайту стоматології

Створення сайту для стоматології - чудова можливість покращити сервіс та розповісти більше про клініку своїм клієнтам. Щоб знайти хорошого стоматолога, пацієнт витрачає багато часу. Онлайн ресурс забезпечує бізнесу ефективний маркетинг із мінімальними вкладеннями.

Розробка сайту стоматології фахівцями веб-студії у Києві «Megasite» здійснюється у кілька етапів. Якісний онлайн проект вдається створити за максимальної взаємодії клієнта та виконавця. Щоб онлайн сервіс привертав увагу та був інформативним, важливо заповнити його цікавим контентом, передбачити лаконічний дизайн та зручну навігацію.

Особливості сучасного сайту стоматології

Створення сайту для стоматології має на увазі просте подання інформації. Кількість медичних термінів має бути мінімальною. Адже контент оформляють для пацієнта, не лікаря. Користувач Інтернетом повинен розуміти, про що йдеться у тексті.

Програмісти Megasite також приділяють велику увагу вивченню цільової аудиторії. Важливо сформулювати портрет споживача: скільки йому років, який має стабільний прибуток і потреби. Виходячи з цього розробляється структура майданчика.

Не варто упускати з уваги налаштування розсилки новин. Регулярно отримуючи листи на електронну скриньку, потенційний клієнт завжди залишається з вами на зв'язку.

Розділи та елементи ресурсу

Розділи та елементи розробки сайтів для стоматології.

  1. Про нас описує переваги клініки, підхід до роботи, можна додати фотографії.
  2. Опис команди – розділ, що дозволяє познайомити читача із медичним персоналом. Вітається додавання дипломів та вказівка ​​заслуг, досвіду роботи лікарів, фотографій.
  3. Створення сайту для стоматології дозволяє описати послуги та ціни. Пацієнти охочіше записуються на прийом, коли знають, яка вартість лікування.
  4. Розробка сайту для стоматології під ключ із блогом. Блог – чудовий спосіб просувати бізнес. Якщо контент корисний, збільшується шанс підняти онлайн ресурс на перші позиції у пошукових системах Google та Яндекс. Статті мають містити інформацію, що дозволяє вирішувати проблеми клієнтів. Наприклад, як правильно чистити зуби. Великий інтерес у користувачів викликають світові новини зі сфери стоматології.
  5. Контактні дані.
  6. Відгуки пацієнтів можна з фотографіями до і після лікування в клініці.
  7. Створення сайтів дозволяє додати кнопку онлайн-запису. Функція виключає помилки записи до лікарів і розвантажує роботу адміністратора. Онлайн запис віддають перевагу і пацієнтам — не всі люди люблять спілкуватися телефоном. Опитування показали, що сьогодні листування для багатьох є оптимальним способом взаємодії з навколишнім світом.
  8. Замовити розробку сайту для стоматології з нуля у фахівців Megasite можна з додаванням онлайн чату. Ефективність листування більша, ніж спілкування по телефону. Скориставшись чатом, користувач може отримати невелику консультацію та одразу записатися до лікаря.

Створенням сайту стоматологічної клініки в Megasite займається ціла команда професіоналів. Кожен із працівників експертного рівня відповідає за різні етапи створення проекту. Такий підхід дозволяє отримати якісний програмний продукт. Співпраця можлива із замовниками у Києві та по всій Україні.

Онлайн прорахунок