Створення сайту для банку

Створення сайту для банку

Якщо ваша мета збільшити продажі та підвищити рівень бізнесу – тоді ми готові допомогти вам у створенні сайту для банку. Ми більше 13 років займаємося веб-розробкою у Києві, Україні та по всьому світу.
Ми реалізуємо

Анімаційні ефекти

Легка ненав'язлива анімація для створення WOW-ефекту у відвідувачів сайту

SEO-модуль

Повна готовність до ефективного SEO-просування проекту

Модулі зв'язку

Модулі та форми для зв'язку та звернень із сайту

Новини/Акції/Відгуки

Корисні модулі для взаємодії та інформування відвідувачів сайту

Зручна CMS

Використовуємо кастомну чи стандартну CMS залежно від вимог проекту

Розробка тех.завдання

Будь-який проект починаємо з розробки зрозумілого ТЗ, що є запорукою якісного продукту на виході

Блог

Повноцінний блог для підвищення інтересу з боку відвідувачів, а також для ефективного SEO

Адаптивна версія

Mobile first! Особливу увагу приділяємо опрацюванню мобільної версії проекту

Аналіз проекту

Проводимо аналіз бізнесу та аудиторії на підставі маркетингового дослідження перед початком усіх робіт

Преміум дизайн

Проектуємо інтерфейс та опрацьовуємо кожну дрібну деталь у дизайні проекту
Створення сайту для банку

Наш підхід до розробки

01.
Декор Декор

Комунікація

Ваші цілі – наш досвід. Чітко визначаємо потреби та завдання Вашого бізнесу. Слухаємо, розуміємо та пропонуємо найкращі рішення. Ведемо комунікації на найвищому рівні
02.
Декор Декор

Аналіз

Аналіз вашої ніші – наша аксіома для виконання поставлених завдань. Поринаємо в бізнес, аналізуємо отримані дані, формуємо оптимальне рішення
03.
Декор Декор

Дизайн

Створюємо не просто прекрасний дизайн, а робимо так, щоб він "продавав" ваш продукт. Відвідувачі сайту просто не зможуть піти без замовлення
04.
Декор Декор

Розробка

Розробка проекту досвідченими фахівцями, відповідно до вашого бачення та завдань бізнесу. Уникаємо баги, вписуємось у дедлайни
05.
Декор Декор

Результат

Завжди фокусуємось на результаті. Зростання бізнесу, охоплення нових ринків, збільшення продажів та підвищення іміджу компанії – це те, що ми даємо нашим клієнтам
06.
Декор Декор

Гарантія

Даємо гарантії ціни, термінів, рівня якості продукту. Підтверджуємо це нашим досвідом, портфоліо та репутацією
Ми знаємо, як створювати інструменти для бізнесу .
Наші проекти підтвердять ці слова
Інтернет магазин
Інтернет-магазин взуття
Корпоративний сайт
Науково-проектна фірма
Корпоративний сайт
Виробник автомобільних товарів та автокосметики
Корпоративний сайт
Будівельна компанія

Досягнення

1
місце
Рейтинг веб студій України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2022
1
місце
Конкурс WEB AWARDS 2023
1
місце
Вибір країни 2022
Фон

7 кроків до ефективному сайту для банку

01.

Формування цілей та завдань

Визначаємо кінцеву мету та шлях до неї. Фіксуємо всі побажання у письмовій формі. Формуємо перелік завдань
02.

Аналіз ринку

Проводимо аналіз конкурентів та клієнтів компанії. Аналізуємо успішні рішення на ринку. Генеруємо робочу стратегію з урахуванням найкращих рішень для вашого бізнесу. Формуємо точне ТЗ
03.

Прототипи та Дизайн

Проектуємо інтерфейс сайту. Розробляємо дизайн, який не просто візуально вабить, а продає ваш продукт відвідувачам
04.

Розробка

Розробляємо проект із поділом на етапи: frontend та backend. Підключаємо кастомну чи популярну CMS.
05.

Тестування

Проводимо ретельне тестування сайту перед релізом. Перевіряємо відображення, функціонал, швидкість завантаження та інші важливі моменти.
06.

Готовий результат

Оптимізуємо сайт під пошукові системи та робимо реліз. Налаштовуємо сайт на сервері та підключаємо домен.
07.

Маркетинг

Підбираємо оптимальну маркетингову стратегію для подальшого просування та реклами сайту. Приступаємо до реалізації процесу із залучення відвідувачів на сайт
Статистика
90
днів безкоштовної підтримки
1-3
місяців займає проект
5-6
людей працює над проектом
до 3
надаємо до 3х варіантів дизайну
>600
годин чистого часу команди
від 3
років середній досвід спеціалістів
Відгуки
Компанія «Херсон Проект»
Ходина В. О.
Компанія «Херсон Проект»

Компанія "ХЕРСОН ПРОЕКТ" дякує веб-студії "Мегасайт" за якісно виконану роботу та увагу до деталей, при створенні корпоративного сайту для нашої оранізації.

Розробляли сайт для нашої компанії вперше і нам був дуже важливим комплексний підхід та повне розуміння наших цілей та завдань для отримання бажаного результату.

Компанія "Мегасайт" повністю виправдала нашу довіру та виконала всі роботи вчасно.

Розробка сайту – це складний технічний процес з безліччю нюансів, але весь колектив компанії горить своєю справою та робить цей процес легким та комфортним!

Бажаємо компанії "Мегасайт" продовжувати розвиватися, досягати нових результатів та продовжувати радувати своїх клієнтів!

Компанія «Alvikbud»
Алексейчик В. А.
Компанія «Alvikbud»

Колектив компанії "Alvikbud" дякує студії "Мегасайт" за виконану роботу, прикладені старання та сили, але найголовніше - за відмінний результат!

Ваш колектив виконав усе саме так, як ми очікували, результат нас вразив та порадував. Не дивлячись на те, що ми не соромилися вносити корективи, роботу було виконано вчасно, що підкреслює професіоналізм команди та нестандартний підхід.

Протягом усього співробітництва наша команда Alvikbud відчувала відданість справі, творчий підхід та створення інноваційних розробок, що допомогло нам розкритися по-новому та вразити своїх клієнтів.

Особливу подяку хочемо висловити за Ваш моментальний зворотний зв'язок, оскільки своєчасний "фідбек" дуже впливає на якість подальшої роботи та взаєморозуміння.

Бажаємо відкривати нові горизонти та не зупинятися на досягнутому, а також успіхів у подальших проектах та поставлених завданнях, ну і звичайно ж творчих ідей та сил компанії "Мегасайт"!

Фон
Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
Фон

Наша гордість

Розробка сайту для банку

Всесвітня мережа Інтернету має величезну інформаційну ємність. На багатьох сайтах користувачі можуть знайти відповідь на будь-яке питання, незалежно від виду діяльності. Чи не стала винятком і сфера банківських послуг. Наразі фінансові організації є однією з найдинамічніших галузей економіки в Україні. Створення сайту банку необхідно для бізнесу та потенційних клієнтів. Перш ніж відвідати найближчу філію, людина може ознайомитися з пропозиціями різних фінансових організацій у своєму місті.

Чому Web-ресурс потрібний для фінансових установ?

Розробка сайтів в Україні досить затребувана послуга. Сьогодні важко обійтися без власного Web-ресурсу у будь-якій сфері діяльності. Створення сайтів для банків України забезпечує більш ефективне вирішення завдань та сприяє розвитку бізнесу клієнтів.

Наявність власного Web-ресурсу розширює можливості організації та користувачів. Це зручне управління рахунками в режимі онлайн, один із способів виділитися серед конкурентів та переконати потенційних клієнтів скористатися послугами. На сайті можна публікувати інформацію про послуги, представляти нові банківські продукти, інформувати клієнтів про поточні акції, види вкладів, умови кредитування.

Створення сайту для банку забезпечить цілодобовий зв'язок із клієнтами, більшість з яких звикли користуватися інтернетом. Ресурс легко знайти в пошуковій системі та ознайомитися з корисною інформацією.

Окрім спілкування з клієнтами створення сайту в Україні надає власнику можливості:

  • розширити основу клієнтів;
  • формувати імідж організації;
  • завдяки цифровій аналітиці бізнес-процесу виключити можливість помилок.

Співробітники Веб студії у Києві розроблять проект будь-якої складності під індивідуальні вимоги підприємства. Ціна створення сайтів для банків залежить від обсягу роботи.

Особливості створення Web-ресурсу

На тлі інших проектів розробка сайту для банку відрізняється складним функціоналом, одна з основних умов – забезпечення максимальної безпеки. Для вирішення питань навіть лендинги повинні надати користувачам детальну інформацію про послуги, відкриття рахунку або оформлення кредиту.

Основні функції Web-ресурсу

Залежно від кількості послуг, що надаються, сайт може вирішувати кілька завдань. Щоб залучити потенційних клієнтів, Web-ресурс має бути не лише красивим, а й виконувати корисні для відвідувачів функції.

  1. Інформаційність. Щоб користувач залишився на сайті, йому необхідно надати максимум інформації, яка може його зацікавити. Для цього створюється багаторівневе меню, де можна швидко знайти відповідь будь-яке питання.
  2. Створення іміджу. Щоб користувач захотів стати клієнтом банку, його має залучити Web-ресурс. Для цього використовуються різні прийоми, які допомагають зробити сайт строгим, але при цьому доступним та зручним. Для невеликого банку можна замовити сайт-візитку або лендінг. Деякі установи мають окремі сторінки під різні види послуг. Між ними роблять навігацію та запускають трафік.

Щоб кожен відвідувач міг ознайомитись із актуальними новинами, великі компанії мають подбати про наявність внутрішнього інформаційного порталу.

Сервісне обслуговування. Одна з умов комфортного використання Web-ресурсу – це його функціонал. Скориставшись онлайн-послугою, клієнт може отримати консультацію або провести грошову операцію. Форма зворотного зв'язку спростить вирішення багатьох питань існуючим та майбутнім клієнтам банку. Для багатьох людей важлива наявність функції, що дозволяє подати онлайн заявку на отримання банківської картки.

Онлайн прорахунок