Створення сайту для адвоката

Створення сайту для адвоката

Якщо ваша мета збільшити продажі та підвищити рівень бізнесу – тоді ми готові допомогти вам у створенні сайту для юридичної фірми. Ми більше 13 років займаємося веб-розробкою у Києві, Україні та по всьому світу.
Ми реалізуємо

Новини/Акції/Відгуки

Корисні модулі для взаємодії та інформування відвідувачів сайту

Блог

Повноцінний блог для підвищення інтересу з боку відвідувачів, а також для ефективного SEO

SEO-модуль

Повна готовність до ефективного SEO-просування проекту

Модулі зв'язку

Модулі та форми для зв'язку та звернень із сайту

Розробка тех.завдання

Будь-який проект починаємо з розробки зрозумілого ТЗ, що є запорукою якісного продукту на виході

Зручна CMS

Використовуємо кастомну чи стандартну CMS залежно від вимог проекту

Преміум дизайн

Проектуємо інтерфейс та опрацьовуємо кожну дрібну деталь у дизайні проекту

Аналіз проекту

Проводимо аналіз бізнесу та аудиторії на підставі маркетингового дослідження перед початком усіх робіт

Адаптивна версія

Mobile first! Особливу увагу приділяємо опрацюванню мобільної версії проекту

Анімаційні ефекти

Легка ненав'язлива анімація для створення WOW-ефекту у відвідувачів сайту
Створення сайту для адвоката

Наш підхід до розробки

01.
Декор Декор

Комунікація

Ваші цілі – наш досвід. Чітко визначаємо потреби та завдання Вашого бізнесу. Слухаємо, розуміємо та пропонуємо найкращі рішення. Ведемо комунікації на найвищому рівні
02.
Декор Декор

Аналіз

Аналіз вашої ніші – наша аксіома для виконання поставлених завдань. Поринаємо в бізнес, аналізуємо отримані дані, формуємо оптимальне рішення
03.
Декор Декор

Дизайн

Створюємо не просто прекрасний дизайн, а робимо так, щоб він "продавав" ваш продукт. Відвідувачі сайту просто не зможуть піти без замовлення
04.
Декор Декор

Розробка

Розробка проекту досвідченими фахівцями, відповідно до вашого бачення та завдань бізнесу. Уникаємо баги, вписуємось у дедлайни
05.
Декор Декор

Результат

Завжди фокусуємось на результаті. Зростання бізнесу, охоплення нових ринків, збільшення продажів та підвищення іміджу компанії – це те, що ми даємо нашим клієнтам
06.
Декор Декор

Гарантія

Даємо гарантії ціни, термінів, рівня якості продукту. Підтверджуємо це нашим досвідом, портфоліо та репутацією
Ми знаємо, як створювати інструменти для бізнесу .
Наші проекти підтвердять ці слова
Інтернет магазин
Інтернет-магазин взуття
Корпоративний сайт
Науково-проектна фірма
Корпоративний сайт
Виробник автомобільних товарів та автокосметики
Корпоративний сайт
Будівельна компанія

Досягнення

1
місце
Рейтинг веб студій України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2022
1
місце
Конкурс WEB AWARDS 2023
1
місце
Вибір країни 2022
Фон

7 кроків до ефективному сайту для юристів

01.

Формування цілей та завдань

Визначаємо кінцеву мету та шлях до неї. Фіксуємо всі побажання у письмовій формі. Формуємо перелік завдань
02.

Аналіз ринку

Проводимо аналіз конкурентів та клієнтів компанії. Аналізуємо успішні рішення на ринку. Генеруємо робочу стратегію з урахуванням найкращих рішень для вашого бізнесу. Формуємо точне ТЗ
03.

Прототипи та Дизайн

Проектуємо інтерфейс сайту. Розробляємо дизайн, який не просто візуально вабить, а продає ваш продукт відвідувачам
04.

Розробка

Розробляємо проект із поділом на етапи: frontend та backend. Підключаємо кастомну чи популярну CMS.
05.

Тестування

Проводимо ретельне тестування сайту перед релізом. Перевіряємо відображення, функціонал, швидкість завантаження та інші важливі моменти.
06.

Готовий результат

Оптимізуємо сайт під пошукові системи та робимо реліз. Налаштовуємо сайт на сервері та підключаємо домен.
07.

Маркетинг

Підбираємо оптимальну маркетингову стратегію для подальшого просування та реклами сайту. Приступаємо до реалізації процесу із залучення відвідувачів на сайт
Статистика
90
днів безкоштовної підтримки
1-3
місяців займає проект
5-6
людей працює над проектом
до 3
надаємо до 3х варіантів дизайну
>600
годин чистого часу команди
від 3
років середній досвід спеціалістів
Відгуки
Компанія «Херсон Проект»
Ходина В. О.
Компанія «Херсон Проект»

Компанія "ХЕРСОН ПРОЕКТ" дякує веб-студії "Мегасайт" за якісно виконану роботу та увагу до деталей, при створенні корпоративного сайту для нашої оранізації.

Розробляли сайт для нашої компанії вперше і нам був дуже важливим комплексний підхід та повне розуміння наших цілей та завдань для отримання бажаного результату.

Компанія "Мегасайт" повністю виправдала нашу довіру та виконала всі роботи вчасно.

Розробка сайту – це складний технічний процес з безліччю нюансів, але весь колектив компанії горить своєю справою та робить цей процес легким та комфортним!

Бажаємо компанії "Мегасайт" продовжувати розвиватися, досягати нових результатів та продовжувати радувати своїх клієнтів!

Компанія «Alvikbud»
Алексейчик В. А.
Компанія «Alvikbud»

Колектив компанії "Alvikbud" дякує студії "Мегасайт" за виконану роботу, прикладені старання та сили, але найголовніше - за відмінний результат!

Ваш колектив виконав усе саме так, як ми очікували, результат нас вразив та порадував. Не дивлячись на те, що ми не соромилися вносити корективи, роботу було виконано вчасно, що підкреслює професіоналізм команди та нестандартний підхід.

Протягом усього співробітництва наша команда Alvikbud відчувала відданість справі, творчий підхід та створення інноваційних розробок, що допомогло нам розкритися по-новому та вразити своїх клієнтів.

Особливу подяку хочемо висловити за Ваш моментальний зворотний зв'язок, оскільки своєчасний "фідбек" дуже впливає на якість подальшої роботи та взаєморозуміння.

Бажаємо відкривати нові горизонти та не зупинятися на досягнутому, а також успіхів у подальших проектах та поставлених завданнях, ну і звичайно ж творчих ідей та сил компанії "Мегасайт"!

Zollex Group
Рожков В.Ю.
Zollex Group

Про свій вибір ми не пошкодували ні на мить. Так, саме так можна охарактеризувати нашу співпрацю з веб студією Megasite. Адже вони перевершили всі наші очікування.

Нам було дуже важливо отримати якісний результат, який би відповідав усім вимогам. Вся команда працює як годинник, адже вони оперативно та злагоджено відповідали на наші запити. Ми були здивовані швидкістю та якістю послуг, що надаються.

Як результат ми хотіли отримати якісний, іміджевий та сучасний сайт, що відповідає статусу нашої компанії, та отримали. Однак, крім усього іншого, нам дістався найкращий друг і реалізатор задуманого — це веб студія «Megasite». Ми дякуємо всьому колективу за виконану роботу.

І дуже раді, що вибрали саме вас, адже ви надали нам справді якісну співпрацю з неймовірним результатом!

Фон
Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
Фон

Наша гордість

Розробка сайту для юридичної компанії

Сайт для адвокатської контори є візитною карткою, яка відображає успішність юриста. Створення сайту для адвоката передбачає стильний дизайн, зручну навігацію, наявність корисних для відвідувачів статей. Онлайн ресурс насамперед покликаний розвивати персональний бренд юриста.

Висококваліфіковані спеціалісти веб-студії «Мегасайт» знають, як правильно розкрити особистість адвоката — щоб йому довіряли клієнти, а дохід від діяльності зростав.

Розробка стратегії

Створення сайту для адвокатів та юристів починається зі складання маркетингового плану. Спочатку проводиться аудит поточної ситуації у компанії, вивчаються конкуренти та ринкове оточення.

Переговори із замовником дозволяють визначити завдання, яких потрібно досягти. IT-розробникам передають відповідне ТЗ. Під ТЗ підбирають інструменти, які допоможуть досягти поставленої мети.

Як за допомогою сайту залучити нових клієнтів

Дизайн та брендування — важливі інструменти створення онлайн-майданчика, адже за їх допомогою для адвокатської компанії реально знайти нових клієнтів. Оформлення сервісу має бути сучасним, але не зухвалим. Важливо грамотно підібрати палітру кольорів, від яких виграє розробка сайту адвоката.

Досвідчені експерти веб-студії у Києві «Мегасайт» створюють проекти, які чіпляють та зацікавлюють відвідувачів. Ознайомившись із контентом і переконавшись у професіоналізмі юриста, багато користувачів захочуть довірити вирішення своєї справи саме керівнику фірми.

Щоб створення сайту для юридичної компанії сприяло підвищенню прибутку замовника, фахівці використовують ефективні методи конверсії. Замовити онлайн проект у Києві та по всій Україні можна через менеджера, натиснувши на кнопку «Зв'язатися з нами». Вартість виконання замовлення є демократичною.

Стратегія створення ефективного сайту

Онлайн майданчик, присвячений юридичній діяльності, має привертати увагу. Для цього необхідно розробити простий та ненав'язливий інтерфейс.

Аналіз перегляду юридичних сервісів показує, що у пошуках юриста користувачі витрачають мінімум часу перегляду майданчиків у Інтернеті. Швидше перегортають кілька онлайн ресурсів. Ось чому важливо залишити контактні дані на видному місці та вказати свої досягнення на головній сторінці.

Створення сайту для юридичної компанії покликане показати відвідувачам, чому співпраця вигідна саме з нею. Щоб заручитися довірою клієнтів, варто вести блог із корисною інформацією. Статті мають бути актуальними та цікавими.

Чому сайт замовляють спеціалістам «Мегасайт»

Розробка сайтів здійснюється командою досвідчених фахівців. До розробки може включатися:

 • формування структури ресурсу, враховуючи особливості подальшого просування та запити клієнтів юриста;
 • реєстрація домену;
 • підбір та верстка привабливого дизайну;
 • підключення адміністративної панелі керування;
 • розширені функціональні можливості за рахунок впровадження додаткових модулів;
 • написання контенту з урахуванням SEO-оптимізації та заповнення майданчика.

Фахівці «Мегасайт» справляються із створенням сайтів у Києві в точно обумовлені із замовником терміни. Співробітники відповідально підходять до виконання своєї роботи та знають, як наголосити на перевагах Вашої юридичної компанії.

Увага відвідувачів сайту буде сфокусована на сильних сторонах адвоката:

 • професіоналізм та досвід роботи;
 • вміння знаходити рішення у найбільш заплутаних ситуаціях;
 • можливість виїзду до клієнта;
 • збереження конфіденційних відомостей про клієнта;
 • оперативний відгук на запит замовника.

Як формується вартість сайту

Створення сайту юридичної фірми виконується за помірною ціною. Якщо замовлення термінове, залучається більша кількість фахівців. Також на вартість впливають структура майданчика, функціональність та складність дизайну.

Розробка сайту юридичної компанії - надійний інструмент, який підкреслить солідність та високий статус адвоката. Звернутися за допомогою до IT-розробників «Мегасайт» можна, натиснувши кнопку «Зв'язатися з нами». Подивитися вже виконані замовлення можна на сайті.

Онлайн прорахунок