Створення сайту для криптовалюти

Створення сайту для криптовалюти

Якщо ваша мета збільшити продажі та підвищити рівень бізнесу - тоді ми готові допомогти вам у розробці сайту для криптовалюти. Ми понад 13 років займаємося веб-розробкою в Києві, Україні та по всьому світу.
Ми реалізуємо

Новинки/Акції/Знижки

Надання товарам статусу з візуальною міткою для збільшення продажів необхідних товарів

SEO-модуль

Повна готовність до ефективного SEO-просування проекту

Модулі зв'язку

Модулі та форми для зв'язку та звернень із сайту

Блог

Повноцінний блог для підвищення інтересу з боку відвідувачів, а також для ефективного SEO

Розробка тех.завдання

Будь-який проект починаємо з розробки зрозумілого ТЗ, що є запорукою якісного продукту на виході

Адаптивна версія

Mobile first! Особливу увагу приділяємо опрацюванню мобільної версії проекту

Анімаційні ефекти

Легка ненав'язлива анімація для створення WOW-ефекту у відвідувачів сайту

Аналіз проекту

Проводимо аналіз бізнесу та аудиторії на підставі маркетингового дослідження перед початком усіх робіт

Преміум дизайн

Проектуємо інтерфейс та опрацьовуємо кожну дрібну деталь у дизайні проекту

Зручна CMS

Використовуємо кастомну чи стандартну CMS залежно від вимог проекту
Створення сайту для криптовалюти

Наш підхід до розробки

01.
Декор Декор

Комунікація

Ваші цілі – наш досвід. Чітко визначаємо потреби та завдання Вашого бізнесу. Слухаємо, розуміємо та пропонуємо найкращі рішення. Ведемо комунікації на найвищому рівні
02.
Декор Декор

Аналіз

Аналіз вашої ніші – наша аксіома для виконання поставлених завдань. Поринаємо в бізнес, аналізуємо отримані дані, формуємо оптимальне рішення
03.
Декор Декор

Дизайн

Створюємо не просто прекрасний дизайн, а робимо так, щоб він "продавав" ваш продукт. Відвідувачі сайту просто не зможуть піти без замовлення
04.
Декор Декор

Результат

Завжди фокусуємось на результаті. Зростання бізнесу, охоплення нових ринків, збільшення продажів та підвищення іміджу компанії – це те, що ми даємо нашим клієнтам
05.
Декор Декор

Гарантія

Даємо гарантії ціни, термінів, рівня якості продукту. Підтверджуємо це нашим досвідом, портфоліо та репутацією
06.
Декор Декор

Розробка

Розробка проекту досвідченими фахівцями, відповідно до вашого бачення та завдань бізнесу. Уникаємо баги, вписуємось у дедлайни
Ми знаємо, як створювати інструменти для бізнесу .
Наші проекти підтвердять ці слова
Інтернет магазин
Інтернет-магазин взуття
Корпоративний сайт
Науково-проектна фірма
Корпоративний сайт
Виробник автомобільних товарів та автокосметики
Корпоративний сайт
Будівельна компанія

Досягнення

1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2022
3
місце
Рейтинг веб студій України 2022
1
місце
Конкурс WEB AWARDS 2023
3
місце
Рейтинг веб студій України 2021
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2021
Фон

7 кроків до ефективного крипто сайту

01.

Формування цілей та завдань

Визначаємо кінцеву мету та шлях до неї. Фіксуємо всі побажання у письмовій формі. Формуємо перелік завдань
02.

Аналіз ринку

Проводимо аналіз конкурентів та клієнтів компанії. Аналізуємо успішні рішення на ринку. Генеруємо робочу стратегію з урахуванням найкращих рішень для вашого бізнесу. Формуємо точне ТЗ
03.

Прототипи та Дизайн

Проектуємо інтерфейс сайту. Розробляємо дизайн, який не просто візуально вабить, а продає ваш продукт відвідувачам
04.

Розробка

Розробляємо проект із поділом на етапи: frontend та backend. Підключаємо кастомну чи популярну CMS.
05.

Тестування

Проводимо ретельне тестування сайту перед релізом. Перевіряємо відображення, функціонал, швидкість завантаження та інші важливі моменти.
06.

Готовий результат

Оптимізуємо сайт під пошукові системи та робимо реліз. Налаштовуємо сайт на сервері та підключаємо домен.
07.

Маркетинг

Підбираємо оптимальну маркетингову стратегію для подальшого просування та реклами сайту. Приступаємо до реалізації процесу із залучення відвідувачів на сайт
Статистика
90
днів безкоштовної підтримки
1-3
місяців займає проект
5-6
людей працює над проектом
до 3
надаємо до 3х варіантів дизайну
>600
годин чистого часу команди
від 3
років середній досвід спеціалістів
Відгуки
Zollex Group
Рожков В.Ю.
Zollex Group

Про свій вибір ми не пошкодували ні на мить. Так, саме так можна охарактеризувати нашу співпрацю з веб студією Megasite. Адже вони перевершили всі наші очікування.

Нам було дуже важливо отримати якісний результат, який би відповідав усім вимогам. Вся команда працює як годинник, адже вони оперативно та злагоджено відповідали на наші запити. Ми були здивовані швидкістю та якістю послуг, що надаються.

Як результат ми хотіли отримати якісний, іміджевий та сучасний сайт, що відповідає статусу нашої компанії, та отримали. Однак, крім усього іншого, нам дістався найкращий друг і реалізатор задуманого — це веб студія «Megasite». Ми дякуємо всьому колективу за виконану роботу.

І дуже раді, що вибрали саме вас, адже ви надали нам справді якісну співпрацю з неймовірним результатом!

Компанія «Alvikbud»
Алексейчик В. А.
Компанія «Alvikbud»

Колектив компанії "Alvikbud" дякує студії "Мегасайт" за виконану роботу, прикладені старання та сили, але найголовніше - за відмінний результат!

Ваш колектив виконав усе саме так, як ми очікували, результат нас вразив та порадував. Не дивлячись на те, що ми не соромилися вносити корективи, роботу було виконано вчасно, що підкреслює професіоналізм команди та нестандартний підхід.

Протягом усього співробітництва наша команда Alvikbud відчувала відданість справі, творчий підхід та створення інноваційних розробок, що допомогло нам розкритися по-новому та вразити своїх клієнтів.

Особливу подяку хочемо висловити за Ваш моментальний зворотний зв'язок, оскільки своєчасний "фідбек" дуже впливає на якість подальшої роботи та взаєморозуміння.

Бажаємо відкривати нові горизонти та не зупинятися на досягнутому, а також успіхів у подальших проектах та поставлених завданнях, ну і звичайно ж творчих ідей та сил компанії "Мегасайт"!

Компанія «Херсон Проект»
Ходина В. О.
Компанія «Херсон Проект»

Компанія "ХЕРСОН ПРОЕКТ" дякує веб-студії "Мегасайт" за якісно виконану роботу та увагу до деталей, при створенні корпоративного сайту для нашої оранізації.

Розробляли сайт для нашої компанії вперше і нам був дуже важливим комплексний підхід та повне розуміння наших цілей та завдань для отримання бажаного результату.

Компанія "Мегасайт" повністю виправдала нашу довіру та виконала всі роботи вчасно.

Розробка сайту – це складний технічний процес з безліччю нюансів, але весь колектив компанії горить своєю справою та робить цей процес легким та комфортним!

Бажаємо компанії "Мегасайт" продовжувати розвиватися, досягати нових результатів та продовжувати радувати своїх клієнтів!

Фон
Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
Фон

Наша гордість

Розробка сайту для криптовалюти

Створення сайту для криптовалюти дає змогу створити онлайн-ресурс із необхідним функціоналом, завдяки якому можна заробляти, обмінюючи цифрові валюти. Розробка сайту для криптовалюти передбачає:

 • створення криптогаманця з надійним захистом;
 • можна працювати з криптовалютами;
 • оптимізований пошук онлайн-ресурсу для Google;
 • на сайті вбудована конвертація криптовалют.

Вирішивши замовити розробку сайту криптовалют в IT-компанії MEGASITE, ви отримуєте онлайн-сервіс, що дає змогу отримати максимальну вигоду і зберігати отримані кошти в зручному форматі. Сайт пропонує безліч можливостей. З його допомогою зі своїми активами можна здійснювати різні транзакції.

Сайт стане хорошим помічником у бізнесі. Створення криптосайту з можливістю відкрити гаманець допоможе розв'язати питання, що стосуються використання валюти, її зберігання та проведення торгових операцій. Створення надійного сайту криптовалюти - це ефективно.

Етапи створення онлайн-проєкту криптовалют

Клієнти звертаються до веб-студії MEGASITE з проханням розробити сайт. Щоб отримати хороший результат, фахівці проводять аналіз, для чого клієнту онлайн-проєкт, які завдання з його допомогою потрібно вирішити. Усі ці моменти обговорюються із замовником. Що далі?

 1. Експерти визначають цільову аудиторію - для кого з нуля розробляється онлайн-проєкт. Від того, хто є покупцем, залежить, з яких пунктів складатиметься сервіс, яким контентом його краще наповнити, дизайн і функціональність.
 2. Складається технічне завдання. Програмісти створюють ресурс, орієнтуючись на ТЗ. Йдеться про колірне оформлення, підбір фірмового стилю, кількість сторінок, функціональність, технології, які планується використовувати. ТЗ коригують доти, доки замовник не буде згоден.
 3. Створення прототипу. Важливу роль на цьому етапі має розробка дизайну, який відвідувач оцінює першим, потрапивши на сайт. Від того, сподобається дизайн онлайн-проєкту чи ні, часто залежить, чи закриє користувач сторінку, чи виявить інтерес. Дизайнер малює макет, орієнтуючись на актуальні тенденції. Макет має схвалити клієнт, який вирішив замовити сайт. Тільки після цього його передають програмістам для виконання технічної складової.
 4. Верстка і підключення до управління. Передбачає розподіл усіх блоків і кнопок, що працюють. Система управління дає змогу створювати станиці, категорії, контент. Для охочих охопити мобільний трафік розробка криптосайту здійснюється з адаптацією під різні види гаджетів.
 5. Програмування онлайн-проєкту.
 6. Розробка сайтів підходить до тестування готового проекту.  
 7. Маркетинг. Реалізація послуги розвитку і просування ресурсу в Інтернеті.

Вартість створення ефективного сайту для крипти

Якщо ви замовляєте створення сайтів криптовалюти, на це доведеться витратитися.  Основний акцент, який роблять фахівці - функціональність і високий рівень безпеки.

Щоб створити сайт, який функціонуватиме без помилок, потрібно чимало часу. До роботи у веб-студії Києва MEGASITE залучається команда досвідчених фахівців. Професіоналізм і точність виконання поставленого завдання формують ціну на створення надійного сайту крипти.
Також ціну визначають, залежно від того, як швидко потрібно виконати замовлення, обсягу онлайн-ресурсу.

Чому вигідно замовити сайт у MEGASITE

Веб-студія MEGASITE пропонує свої послуги по всій Україні. Звернувшись до нас за розробкою сайту для криптовалюти, клієнт отримує онлайн-проєкт із грамотною структурою. 
Переваги співпраці з MEGASITE.

 1. Готовий веб-сервіс швидко завантажується. Користувачі не готові довго чекати, коли відкриється сторінка. 
 2. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
 3. Клієнту належить онлайн-сервіс з унікальним дизайном. Навіть якщо в основі лежать шаблонні рішення, проєкт виконано в оригінальному і сучасному вигляді.
 4. Персональні дані залишаються конфіденційними. Розробка ефективного сайту для крипти передбачає здійснення фінансових операцій. Онлайн-ресурс crypto захищений від хакерських атак шляхом застосування технологій шифрування, які передбачають використання сертифікатів і паролів. Також можливе впровадження системи двоступеневої аутентифікації.  
 5. Розробка сайту для крипти IT-компанією MEGASITE дозволяє зробити власника онлайн-проєкту адміністратором. Система управління, яку створюють наші експерти, проста в освоєнні.
Онлайн прорахунок