Створення сайту агентства нерухомості

Створення сайту агентства нерухомості

Якщо ваша мета збільшити продажі та підвищити рівень бізнесу – тоді ми готові допомогти вам у створенні сайту для агентства нерухомості. Ми більше 13 років займаємося веб-розробкою у Києві, Україні та по всьому світу.
Ми реалізуємо

Модулі зв'язку

Модулі та форми для зв'язку та звернень із сайту

Новини/Акції/Відгуки

Корисні модулі для взаємодії та інформування відвідувачів сайту

Блог

Повноцінний блог для підвищення інтересу з боку відвідувачів, а також для ефективного SEO

SEO-модуль

Повна готовність до ефективного SEO-просування проекту

Адаптивна версія

Mobile first! Особливу увагу приділяємо опрацюванню мобільної версії проекту

Розробка тех.завдання

Будь-який проект починаємо з розробки зрозумілого ТЗ, що є запорукою якісного продукту на виході

Зручна CMS

Використовуємо кастомну чи стандартну CMS залежно від вимог проекту

Преміум дизайн

Проектуємо інтерфейс та опрацьовуємо кожну дрібну деталь у дизайні проекту

Аналіз проекту

Проводимо аналіз бізнесу та аудиторії на підставі маркетингового дослідження перед початком усіх робіт

Анімаційні ефекти

Легка ненав'язлива анімація для створення WOW-ефекту у відвідувачів сайту
Створення сайту агентства нерухомості

Наш підхід до розробки

01.
Декор Декор

Комунікація

Ваші цілі – наш досвід. Чітко визначаємо потреби та завдання Вашого бізнесу. Слухаємо, розуміємо та пропонуємо найкращі рішення. Ведемо комунікації на найвищому рівні
02.
Декор Декор

Аналіз

Аналіз вашої ніші – наша аксіома для виконання поставлених завдань. Поринаємо в бізнес, аналізуємо отримані дані, формуємо оптимальне рішення
03.
Декор Декор

Дизайн

Створюємо не просто прекрасний дизайн, а робимо так, щоб він "продавав" ваш продукт. Відвідувачі сайту просто не зможуть піти без замовлення
04.
Декор Декор

Розробка

Розробка проекту досвідченими фахівцями, відповідно до вашого бачення та завдань бізнесу. Уникаємо баги, вписуємось у дедлайни
05.
Декор Декор

Результат

Завжди фокусуємось на результаті. Зростання бізнесу, охоплення нових ринків, збільшення продажів та підвищення іміджу компанії – це те, що ми даємо нашим клієнтам
06.
Декор Декор

Гарантія

Даємо гарантії ціни, термінів, рівня якості продукту. Підтверджуємо це нашим досвідом, портфоліо та репутацією
Ми знаємо, як створювати інструменти для бізнесу .
Наші проекти підтвердять ці слова
Інтернет магазин
Інтернет-магазин взуття
Корпоративний сайт
Науково-проектна фірма
Корпоративний сайт
Виробник автомобільних товарів та автокосметики
Корпоративний сайт
Будівельна компанія

Досягнення

1
місце
Рейтинг веб студій України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2023
1
місце
Рейтинг IT-компаній України 2022
1
місце
Конкурс WEB AWARDS 2023
1
місце
Вибір країни 2022
Фон

7 кроків до ефективному сайту агентства нерухомості

01.

Формування цілей та завдань

Визначаємо кінцеву мету та шлях до неї. Фіксуємо всі побажання у письмовій формі. Формуємо перелік завдань
02.

Аналіз ринку

Проводимо аналіз конкурентів та клієнтів компанії. Аналізуємо успішні рішення на ринку. Генеруємо робочу стратегію з урахуванням найкращих рішень для вашого бізнесу. Формуємо точне ТЗ
03.

Прототипи та Дизайн

Проектуємо інтерфейс сайту. Розробляємо дизайн, який не просто візуально вабить, а продає ваш продукт відвідувачам
04.

Розробка

Розробляємо проект із поділом на етапи: frontend та backend. Підключаємо кастомну чи популярну CMS.
05.

Тестування

Проводимо ретельне тестування сайту перед релізом. Перевіряємо відображення, функціонал, швидкість завантаження та інші важливі моменти.
06.

Готовий результат

Оптимізуємо сайт під пошукові системи та робимо реліз. Налаштовуємо сайт на сервері та підключаємо домен.
07.

Маркетинг

Підбираємо оптимальну маркетингову стратегію для подальшого просування та реклами сайту. Приступаємо до реалізації процесу із залучення відвідувачів на сайт
Статистика
90
днів безкоштовної підтримки
1-3
місяців займає проект
5-6
людей працює над проектом
до 3
надаємо до 3х варіантів дизайну
>600
годин чистого часу команди
від 3
років середній досвід спеціалістів
Відгуки
Компанія «Херсон Проект»
Ходина В. О.
Компанія «Херсон Проект»

Компанія "ХЕРСОН ПРОЕКТ" дякує веб-студії "Мегасайт" за якісно виконану роботу та увагу до деталей, при створенні корпоративного сайту для нашої оранізації.

Розробляли сайт для нашої компанії вперше і нам був дуже важливим комплексний підхід та повне розуміння наших цілей та завдань для отримання бажаного результату.

Компанія "Мегасайт" повністю виправдала нашу довіру та виконала всі роботи вчасно.

Розробка сайту – це складний технічний процес з безліччю нюансів, але весь колектив компанії горить своєю справою та робить цей процес легким та комфортним!

Бажаємо компанії "Мегасайт" продовжувати розвиватися, досягати нових результатів та продовжувати радувати своїх клієнтів!

Компанія «Alvikbud»
Алексейчик В. А.
Компанія «Alvikbud»

Колектив компанії "Alvikbud" дякує студії "Мегасайт" за виконану роботу, прикладені старання та сили, але найголовніше - за відмінний результат!

Ваш колектив виконав усе саме так, як ми очікували, результат нас вразив та порадував. Не дивлячись на те, що ми не соромилися вносити корективи, роботу було виконано вчасно, що підкреслює професіоналізм команди та нестандартний підхід.

Протягом усього співробітництва наша команда Alvikbud відчувала відданість справі, творчий підхід та створення інноваційних розробок, що допомогло нам розкритися по-новому та вразити своїх клієнтів.

Особливу подяку хочемо висловити за Ваш моментальний зворотний зв'язок, оскільки своєчасний "фідбек" дуже впливає на якість подальшої роботи та взаєморозуміння.

Бажаємо відкривати нові горизонти та не зупинятися на досягнутому, а також успіхів у подальших проектах та поставлених завданнях, ну і звичайно ж творчих ідей та сил компанії "Мегасайт"!

Фон
Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
Фон

Наша гордість

Створення сайту агентства нерухомості – першорядне завдання для успішного ведення бізнесу

Інтернет став місцем, де люди шукають не лише корисну чи розважальну інформацію, а й товари та послуги, які мають реальну цінність лише в офлайновому світі. Створення сайту для агентства нерухомості на сьогоднішній день розглядається як прогресивний та зручний спосіб для потенційних клієнтів, які потребують послуг ріелторів. Навіщо інвестувати у створення таких сайтів та яка ціна такої послуги? Сучасні компанії, що займаються продажем та орендою нерухомості, завжди прагнули потрапити до місцевих газет і журналів і розмістити там оголошення про свої послуги.

Однак зараз Україна, як інші країни стрімко розвивається у сфері нових технологій, і вся економічна інформація також набуває цифрового формату. Наявність веб-сайту може дати додаткові можливості для зростання та розвитку підприємства у сфері нерухомості. Тому кожна прогресивна веб-студія в Києві намагається бути корисною компаніям, що розвиваються, і пропонує свої послуги з розробки сайту. Це значно підвищить дохід підприємства та допоможе залучити максимум клієнтів.

Чому створення веб-сайту вигідне для агенції

Якщо ви довірите створення сайту для агентства нерухомості справжнім професіоналам, то незабаром зможете переконатися, що гроші на цю послугу були витрачені не дарма. Для поточних та потенційних клієнтів існує безліч різних напрямків для виходу до Інтернету. Це не означає, що ви повинні бути присутніми на всіх цих платформах, намагаючись змусити їх помітити вас і таким чином губитися в цифровому просторі. Розробка сайтів в Україні від веб-студії «МЕГАСАЙТ» – це запорука успіху компанії, яка займається нерухомістю. Це буде місце (і єдине), де ви ні з ким не змагаєтесь за увагу. Чим ще допоможе створення сайту агентства нерухомості:

  1. Насамперед ви можете отримати допомогу із залучення потенційних клієнтів. Мета тут – створити достатньо трафіку задоволення інтересу споживачів. Щоб ці результати були виправдані, потрібно оптимізувати веб-сайт. Для цього слід звернутися до студії, яка виконує не тільки створення сайтів в Україні, але й проводить його обслуговування та технічну підтримку.
  2. Агентам нерухомості довіряють лише тоді, коли вони добре вміють керувати своєю репутацією. Веб-сайт – чудова платформа, яку можна повністю контролювати та відстежувати усі відгуки, що публікуються в Інтернеті. Розробка сайту агентства нерухомості – це створення довіри, демонстрація досвіду та обмін контентом зі своїми клієнтами.
  3. Впізнаваність бренду. Кожен агент нерухомості – це бренд, який передає певне повідомлення своїй цільовій клієнтурі. Таким чином, розробка сайтів для агентства нерухомості – це не просто гарна брошура чи сторінка профілю. Впізнаваність бренду зрештою означає, що місцеві покупці та продавці будинку знають, хто ви.
  4. Завжди актуальна інформація. На вашому веб-сайті користувачам має бути надана інформація про те, як замовити послугу ріелтора, які будинки або квартири продаються в тому чи іншому районі, що в даний час доступне на ринку, дізнатися вартість будинку, що сподобався, та ін.
  5. Економія часу. Допоможе в цьому розробка сайту агентства нерухомості. Найважливіша частина роботи ріелторів – укладання угод, що спричиняє управління всіма документами, поїздки на об'єкти з клієнтами, супровід їх у процесі підготовки будинків до продажу, підтримка зв'язку з ними після продажу тощо. За допомогою багатофункціонального та налаштованого веб-сайту ви можете зосередитися на цих діях і виконувати основні обов'язки значно швидше.

Створення сайту для агентства нерухомості під ключ – це перший крок на шляху успіху компанії. Розширені функції веб-платформи надають додаткові можливості для покращення взаємодії з користувачем, такі як віртуальні екскурсії об'єктом, доступ до лістингових послуг, калькулятор, календар, функція живого пошуку.

Онлайн прорахунок