Вартість просування та ціни розкрутки сайту у 2020 році

Павло Бойченко
Павло Бойченко
SEO-спеціаліст
19 лис 2020
1804 переглядів
5.00/ 5  (1)
Вартість просування та ціни розкрутки сайту у 2020 році

Зіштовхуючись із СЕО-просуванням, ви, напевно, помітили, як відрізняється вартість подібної послуги. Чому так відбувається? І як вибрати оптимальний варіант? Думаємо, кожен власник веб-ресурсу думав над такими питаннями. Отримати відповідь досить складно. Адже доведеться докласти багато зусиль для цього. І немає жодних гарантій, що ваші зусилля будуть виправдані. Пропонуємо вивчити вартість СЕО просування разом.

Тарифи на SEO-просування - ціни в 2020

Ціна на оптимізацію веб-ресурсу визначається лише після того, як фахівець докладно вивчить ваш сайт, ніші. Такий підхід пояснюється потребою у ознайомленні з особливостями майбутнього завдання.

Пропонуємо до вашої уваги невеликий список тарифів. Зверніть увагу: це приблизна вартість SEO просування сайту. Вона спирається на досвід роботи спеціалістів нашої компанії:

 1. Розкрутка молодого сайту - початкова ціна дорівнює 400 $. Перелік розроблено з урахуванням молодих років ресурсу. Просування сайтів забезпечує швидкий вихід із так званої «пісочниці» на гідний рівень, отримати свій перший трафік постійного типу з пошукової системи за мінімально короткий термін.
 2. Просування комплексного типу – його вартість дещо вища. Стартова ціна дорівнює 550 $. Включає повний перелік робіт, які безпосередньо відображаються на позиції web-ресурсу. Одним із завдань такого комплексного підходу є покращення конверсії веб-ресурсу. В результаті це у рази підвищує показник рентабельності SEO.
 3. Розкрутка трафіку – яка вартість розкрутки сайту в даному варіанті? Від 0,1 $ за кожного залученого користувача. Даний вид оптимізації веб-ресурсу передбачає оплату збільшення трафіку на інтернет-магазин, каталог, який забезпечується оптимізаторами.
 4. Просування за позиціями – обійдеться вам від 1$ за запит. Це своєрідна форма, за якої замовник платитиме лише за збільшення позиції за конкретними запитами.

Ми вивчили коротко методи розкрутки ресурсу. Пізніше спробуємо розібратися, чим вони хороші, чи мають недоліки, які їхні основні відмінності.

Вартість SEO просування у 2020 році

Особливості формування вартості послуги на SEO просування

Від чого залежить вартість просування сайту у 2020 році? Від багатьох факторів, серед яких важливе місце займають оплата роботи всіх фахівців, плюс грошові витрати, які потрібні для якісного виконання поставленого завдання.

Перший включає плату таких фахівців, як:

 • оптимізатор;
 • програміст;
 • дизайнер;
 • контент менеджер;
 • лінкбілдер.

У цей перелік входять усі, хто працює над удосконаленням, розкручуванням web-ресурсу.

Вартість СЕО-просування визначається обсягом та складністю завдань для окремого учасника штату фахівців. Перший критерій дуже зрозумілий. Від кількості завдань, які стоять перед професіоналом, залежать тимчасові витрати на їх виконання. Відповідно і сума за надані послуги буде вищою.

А чому рівень складності такий важливий? Вся справа в тому, що цей показник визначає, наскільки має бути кваліфікованим спеціалістом. А це безпосередньо відображається на вартості 1 години роботи.

Що ж можна віднести до супутніх витрат у SEO? Розкрутка сайту в даному випадку включає частину грошей, виділених на згуртовування посилань, послуг програмістів, верстальників.

Витрати супутнього типу можуть бути різними. Їх вартість визначається обраною тематикою, конкурентністю у цій сфері.

Також із посиланнями. Кожен веб-ресурс, який розміщує посилання зворотного типу інші веб-ресурси, має свої тарифи. Якщо конкуренція у цій ніші висока, низької ціни посилання не варто очікувати. Цілком реальним є можливість отримання безкоштовних беклінків. Зробити це можна, використовуючи гостьові пости на публікації, які розміщені на безкоштовних інформаційних сервісах. Але при цьому доведеться витратитись на підготовчі роботи контенту високого рівня якості. Адже в такому разі останній має відповідати вимогам редакції. А зробити це дуже складно.

Скільки коштує розкрутка сайту? Головними факторами, які це визначають, є:

 1. Вік домену. Дуже важливий при ранжируванні пошуковою системою. Просунути молодий веб-сайт непросто. Адже він не має довідкової історії, довіри користувачів. Все це сайт отримає поступово у процесі просування. Починають із НЧ-запиту. У такому разі знадобиться дещо більше часу та сил. І, відповідно, грошових вкладень.
 2. Технічний стан ресурсу. У деяких випадках розробка веб-сайту коштує дешевше, ніж виправлення помилок у ньому. Посилання низької якості, додавання оптимізованого тексту – це не безкоштовно. Але це не критичні проблеми, які потребують термінового вирішення. Інша справа – технічні помилки, які при розробці сайтів неприпустимі. Їхнє усунення вимагає набагато більше часу, сил, грошових витрат.
 3. Кількість конкурентів. У разі підвищеної конкурентності потрібно буде заняття високих позицій у ТОПі. А для цього доведеться дещо постаратися. Щоправда, у цьому плані ціпок у двох кінцях. Адже наявність конкуренції дає змогу спростити процес складання загальної стратегії розвитку ресурсу. Особливо спочатку.
 4. Посилальна маса. Фахівці виділяють такі види посилань: вічні та тимчасові. Перший вид купується один раз і навіки. Щоправда, є один момент. Вони можуть бути доти, доки працює сайт, де вони розміщені. Обходяться такі посилання дорожчі, ніж тимчасові. І це цілком зрозуміло. Тимчасові посилання купуються на конкретний час. Після його закінчення вони просто видаляються або продовжуються. Вартість нижче. Але майте на увазі, що в момент видалення посилань позиції сайту також можуть впасти.
 5. Наповнення сайту. Скільки коштує просунути сайт із урахуванням наповнення? Все залежить від якості створеного контенту. Він створюється для користувачів. Тому його часто називають інструментом бізнесу. Чим досвідченіший копірайтер, тим краще. Але й вартість послуг таких спеціалістів вища. Не варто заощаджувати. Від цього залежить успіх розвитку вашої справи.

Вартість просування сайту в Україні 2020 року

Що входить у вартість просування сайту


Ціна просування сайту у 2020 році складається з робіт, що формують пошукову оптимізацію інтернет ресурсу. Головними з них вважаються:

 • технічна оптимізація;
 • визначення ключових слів;
 • розробка структури;
 • створення контенту;
 • розміщення матеріалів на майданчиках зовнішнього типу;
 • аналітика;
 • доопрацювання.

Які бувають методи SEO-просування сайту


Ціна за розкручування сайту у 2020 році визначається обраними методами. Їх є дуже багато. Головними їх відмінностями виступають підхід до нарахування оплати та тип виконуваних робіт. Розглянемо докладніше.

Комплексне розкручування вважається наймасштабнішим типом роботи, який передбачає:

 • максимум розширення семантичного ядра;
 • зростання позиції ресурсу;
 • максимумом зручності при використанні;
 • поведінкові чинники.

Найкраща веб-студія України рекомендує цей метод через ряд його переваг:

 • орієнтування збільшення продажів;
 • позитивний вплив на імідж бренду;
 • приведення максимальної кількості зацікавлених відвідувачів.

Щоправда, він обійдеться вам дорого. Та й терміни виконання дещо збільшено.

Просування по позиціях – застарілий, але актуальний метод. Вартість просування інтернет-магазину в такому випадку визначається кількістю ключів та конкурентного середовища. Головними перевагами методу є:

 • легка перевірка результату;
 • робота на імідж;
 • оплата за одержаний результат.

До недоліків методу входить відсутність гарантій зростання продажу, зацікавленості виконавця лише позиції запитів.

Оплата за трафік дозволяє швидко досягти бажаного результату. Іншими словами, це залучення нових клієнтів. Створення сайтів з використанням даного методу обійдеться від 0,1 $ за перехід. Переваги очевидні:

 • прозорість схеми партнерства;
 • зростання попиту товари та;
 • зростання довіри пошукових систем.

Але є й недоліки: неможливість гарантувати окупність та несумлінність виконавців, які в гонитві за трафіком можуть залучити нецільового відвідувача.

Цей метод часто використовують молоді сайти.

Плата за конверсію по праву називається найпрозорішим видом просування. Користувач платить лише за кількість виконаних дій. Вирізняють кілька підвидів:

 • розкручування з оплатою за дзвінки;
 • за заявки;
 • за отриманого клієнта.

Головне, залучити якнайбільше заявок. Ціни на розкручування сайту в 2020 році з оплатою за конверсію складає від 2$ за лід.

Висновок

Якісне розкручування сайту має величезне значення для подальшої його роботи. Тому не ставтеся до нього недбало. Довіряйте перевіреним фахівцям.

MegaSite займає ТОП-10 у рейтингу веб-студій України. Це досить вагомий показник зізнання. Усі проекти, виконані фахівцями цієї організації, мають приголомшливий успіх. Вони швидко розвиваються, приносячи прибуток своїм власникам. Заходьте на сайт веб-студії, і переконайтеся в цьому самі.

Щоб замовити сайт, залишайте заявку в режимі онлайн або по телефону. Менеджер надасть усю необхідну інформацію. Довіряйте професіоналам.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок