Сайт створюється для певної мети, це можуть бути продажі товарів в інтернеті, залучення нових клієнтів тощо. Але жоден сайт не буде ці цілі виконувати, якщо немає трафіку. Тому для розкрутки ресурсу варто поговорити про просування в Google. Що це таке, у чому його переваги, за допомогою яких механізмів виконується оптимізація? Відповіді на всі ці запитання ви отримаєте в нашій статті.
Жителі США та Європи, зокрема й України, за статистикою за 2023 рік використовують саме пошукову систему Гугл. Крім цього, частка ринку Google становить 91%, що робить її найпопулярнішою і найбільш використовуваною пошуковою системою у світі. Погодьтеся, що вкладення і робота над просуванням сайтів у Гугл того варті.
Високі позиції у видачі дають бізнесу потужний ривок і масштабують продажі. Головні переваги від просування в Google:
Основний мінус розкрутки сайтів у Google, який і відлякує більшість власників - це велика кількість часу для досягнення результату (порівняно з іншими методами просування). Наприклад, щоб вивести сайт за високочастотними запитами в топ, може знадобитися 10-12 місяців. Для низькоконкурентних ніш, у середньому, потрібно витратити 2-4 місяці.
Існує два способи просування сайту в пошуковику Google - це SEO і контекстна реклама. Розглянемо кожен метод окремо.
SEO (Search Engine Optimization) - це технологія просування сайту в Google за певними пошуковими запитами, які цікаві компанії. В основі роботи лежить розуміння алгоритмів пошукової системи і робота з ними, щоб вона виводила його на перші позиції за ключовими фразами.
Під час побудови видачі алгоритм Google використовує складну формулу сортування, що враховує десятки параметрів. Гугл не розкриває цих критеріїв, даючи тільки рекомендації, яким має бути сайт і контент на ньому. Загалом ідеться про корисний і зручний для людей ресурс. Однак на практиці, якщо у вас конкурентна ніша, то яким би корисним не був сайт, він не зможе пробитися в топ видачі, навіть якщо технічна реалізація і контент будуть ідеальними.
SEO для просування в Гугл передбачає такі маніпуляції з сайтом:
Ми назвали основні етапи просування, при цьому кожен пункт розбивається на безліч завдань, які можуть виконуватися різними фахівцями.
Контекстна реклама налаштовується під потрібні бізнесу пошукові запити, водночас сайт демонструється на першій сторінці, вгорі перед органічною видачею. Цей інструмент допомагає швидко залучити клієнтів на ресурс.
Такий метод просування сайтів у Гугл дає змогу за короткий термін збільшити кількість продажів, залучити нову цільову аудиторію і підвищити впізнаваність компанії. При цьому кабінет Google Ads дає можливість зробити дуже тонкі налаштування показу реклами, захоплюючи тільки потрібну нам ЦА.
Види контекстної реклами:
Команда MEGASITE в ряді випадків рекомендує використовувати відразу в комплексі і SEO просування сайтів, і контекстну рекламу - так ми досягаємо максимального результату від просування ресурсу в Гугл.
Ранжування - це сортування веб-сайтів у видачі пошукової системи за певним запитом. На верхніх позиціях перебувають ті ресурси, які, на думку Гугл, найбільше відповідають запиту і є авторитетними.
Основні фактори ранжування Google:
Якщо вас цікавлять послуги з просування сайтів у Google, IT-компанія MEGASITE запрошує на безкоштовну консультацію щодо вашого проєкту. Наша веб-студія в Києві входить до списку найкращих в Україні, тому ви можете повністю довіритися нашому досвіду в просуванні веб-проектів. Ми ж своєю чергою зробимо все можливе, щоб ваш сайт приносив якомога більше прибутку і стимулював розвиток бізнесу.