Реєстрація домену та хостингу

25 січ 2022
855 просмотров
5/ 5  (1)
Реєстрація домену та хостингу

Об'єднувати в мережу перші комп'ютери почали в середині минулого століття, і спочатку володіти доменним ім'ям можна було безкоштовно. Минуло кілька десятиліть, і наприкінці 90-х інтернет поширився по всьому світу. З цього моменту впроваджено послугу реєстрації домену та прийнято рішення про передачу даних приватним особам. Для присвоєння імені та IP-адрес було створено інтернет-корпорацію (ICANN).

Що потрібно для розміщення Web-ресурсу в інтернеті?

Сучасна людина не може обійтись без інтернету. Це основне джерело інформації та перевірений інструмент просування бізнесу. Замовити створення сайту та заявити про себе можуть усі бажаючі, починаючи від дрібного підприємця до великої торгової марки. Щоб Web-ресурс почав працювати, а не просто існував на комп'ютері, обов'язковим етапом розробки є реєстрація домену і вибір хостингу. Це необхідно, щоб знайшлося місце для розміщення сайту, і користувачі могли ним скористатися. Домен та хостинг неможливо придбати на постійне користування. Вони надаються на певний період, після чого реєстрацію можна продовжувати, щоб зберегти за своїм сайтом.

Що таке домен?

Реєстрація домену – важливий етап розробки сайту в Україні. Це присвоєння імені, яке відображатиметься в адресному рядку браузера. Воно має просту структуру, має відповідати певним правилам і складатися як мінімум із двох частин – власного імені та доменної зони. Це букви чи цифри у певній послідовності, розділені точкою. Доменне ім'я може бути зареєстроване на компанію або фізичну особу. Права на всі паролі передаються в організацію і за необхідності у будь-який час можуть бути змінені.

Як вибрати доменне ім'я для свого сайту

Відвідувачі сайту краще запам'ятовують адресу з простою та красивою назвою, що сприяє збільшенню трафіку. Важливим маркетинговим прийомом, який прирівнюється до реклами та розкруток у мережі, є вибір тематичного домену, коли ім'я асоціюється з ресурсом.

Процес реєстрації домену для сайту не є складним. Певні проблеми можуть виникнути з підбором імені. У мережі існує безліч ресурсів, і будь-який вид діяльності повторюватиметься у необмеженій кількості. Відповідні назви часто зайняті, а присвоїти уже зареєстроване ім'я не можна.

Це трохи ускладнює завдання, оскільки належить вигадати хороший домен. Він має бути коротким, запам'ятовуючим, бути тематичним, легким у написанні та вимові. Спеціалісти Веб студії в Києві перевіряють усі запропоновані замовником варіанти, щоби при реєстрації доменне ім'я не співпадало з найменуванням чужого товарного знака.

Правильний домен допоможе просуванню проекту, привабить більше відвідувачів та зробить ресурс популярнішим. Ім'я домену важливе і для пошукових систем. Місце розташування сайту при запитах залежить від таких факторів:

  • можливість розкручування підвищується, коли в одному регіоні проводиться реєстрація сайту та доменного імені;
  • при використанні анкорних посилань зручно запитувати на латиниці;
  • вартість реєстрації домену;
  • один із важливих критеріїв для пошукової системи – вік домену.

Реєстрація доменів в Україні проводиться на певний термін від 1 до 10 років. На цей період ви купуєте право на його оренду, і після закінчення кожного періоду проводите перереєстрацію, щоб зберегти за собою. Якщо сайт буде ліквідовано, ім'я може бути надане іншому ресурсу.

Навіщо потрібен хостинг?

Сайт, розміщений на власному комп'ютері, не побачать інші користувачі. Щоб він був цілодобово доступний для всіх і почав працювати, потрібна реєстрація хостингу. Як і присвоєння домену, це обов'язковий етап розробки ресурсу. Хостинг – місце на сервері, де буде розміщено сайт. Послуга платна, надають її хостинг-провайдери. Завдання компанії полягає у забезпеченні цілодобового доступу до сайту для користувачів.

Обираємо хостинг для сайту. Як правильно вибрати хостинг

При реєстрації хостингу, крім розміщення в мережі сайту, надається місце для пошти, бази даних, файлів. Призначені сервери цілодобово обробляють звернення до Web-ресурсу. Користувач у будь-який зручний для себе час може зайти на сайт і хост надасть всю інформацію на запит.

Існує хостинг різних видів. Вони відрізняються обсягом пам'яті та можливостями. Вибір хостингу залежить від типу сайту, оскільки для кожного потрібні ресурси різної кількості. Коли сервер недоступний або повільно працює, користувач не залишиться на сайті та піде до конкурентів.

Кожен тип хостингу вирішує певні завдання. Чим більший проект, тим більше простору в мережі йому буде потрібно. Якщо зроблено неправильний вибір хостингу для сайту, можна втратити Web-ресурс.

Усього існує п'ять видів хостингів, найбільш активно використовується віртуальний та виділений сервер. Безкоштовний варіант фахівці не рекомендують навіть для найпростіших проектів. Він має нижчу продуктивність, а також не гарантує технічну підтримку та відновлення даних у разі збою.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
error
Страница
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок