Інтеграція платіжної системи на сайт

28 гру 2021
1258 переглядів
5/ 5  (1)
Інтеграція платіжної системи на сайт

Інтеграція платіжної системи на сайт – вигідна пропозиція для бізнесу

Останні кілька десятиліть характеризуються стрімким переходом бізнесу до Інтернету. Тут зручно займатися практично будь-якою комерційною діяльністю. Чим би не займалася ваша фірма, інформативна сторінка дозволить клієнтам дізнатися максимум про послуги, що надаються, і зробити правильний вибір. Створення сайтів, особливо онлайн-магазинів і торгових майданчиків, яскраво підтверджує динамічність зазначеного процесу. Головна зручність користування ними полягає у можливості робити покупки, не виходячи з дому чи офісу. В даному випадку одне з ключових місць займає можливість відразу розрахуватися за товар. Якісна інтеграція платіжної системи на сайт дозволить підвищити ефективність його роботи.

Розробка торгових сайтів, орієнтованих на високий рівень продажу та тривалу роботу, завжди виконується професійними студіями. Виходячи з цього, замовнику необхідно просто вибрати компанію, яка зможе належним чином провести повний комплекс зазначених робіт. Можливість підключити платіжні системи до сайту повинна одразу фігурувати у технічному завданні, відповідальні розробники пропонують цю опцію навіть без прохання клієнта. Для коректного проведення онлайн-оплат рекомендуємо не намагатися встановити цю функцію самостійно. Компанія «МЕГАСАЙТ» проводить розробку сайтів в Україні на найвищому професійному рівні та може технічно виконати будь-який обсяг робіт у зазначеному напрямку.

Основні принципи онлайн-оплати

ДІджиталізія банківської системи почалася ще за довгий час до розвитку онлайн-бізнесу. Так, ще в 1958 році було випущено першу універсальну банківську картку від Banc of America, яка швидко трансформувалася в платіжну систему Visa. Успішність цього рішення швидко підтвердила свій високий рівень буквально за кілька років, а кількість власників карток становила кілька мільйонів ще у далекі 70-ті роки минулого століття. 1967 року на ринку з'явився основний конкурент Visa – картки MasterCard від новоствореної організації Interbank Card Organisation.

 

Можливість платежів без застосування готівки була високо оцінена як магазинами, і споживачами. Не дивно, що перші онлайн-магазини почали передбачати цю можливість. Впровадження платіжної системи на сайт в цей час проходило досить примітивно і не мало сучасних гнучких можливостей.

1993 є знаковим для індустрії інтернет-платежів – ринок ознаменувався виходом першої системи електронних грошей. Технологія eCash була розроблена в США і є прообразом більшості існуючих платіжних онлайн-технологій. Електронна валюта зберігалася на жорсткому диску комп'ютера, її оборот проводився за допомогою спеціальних програм та доступу до Всесвітнього павутиння.

Інтеграція платіжної системи на сайт

Наступні десятиліття ознаменувалися динамічним зростанням ринку. З'явилися сотні платіжних систем, серед яких визначилися чіткі лідери, а гравці з посереднім рівнем послуг у своїй більшості просто зникли. Такому прогресу сприяли:

  • невисока ціна постачання онлайн-магазину можливістю віддаленого продажу;
  • швидкий час здійснення операцій;
  • висока безпека угоди;
  • можливість покупця та магазинів вибирати для одночасного використання всі доступні фінансові інструменти у цій галузі.

Платіжні системи в Україні та в усьому світі набули дуже широкого поширення. Проведення оплати без готівки у перспективі має практично витіснити використання звичайних банкнот. Компанія «МЕГАСАЙТ» – веб-студія, що надає послуги з інтеграції фінансових інструментів. З нашою допомогою ви дозволите своїм клієнтам здійснювати онлайн-покупки за допомогою будь-яких платіжних систем. Менеджери компанії в режимі онлайн безкоштовно нададуть консультацію щодо того, які платіжні системи сьогодні є в Україні.

Платіжні інструменти на торговому майданчику

Перш ніж ставити питання, як зробити платіжну систему на своєму сайті, рекомендуємо визначити коло потенційних завдань, виходячи з перспективної клієнтської бази. Враховуючи гнучкість сучасних платіжних інструментів, встановлення безпосередньо підтримки основних платіжних систем Visa та MasterCard не є обов'язковим – з цим зручніше впораються пропозиції від місцевих банків.

Встановити платіжну систему на сайт можна із застосуванням популярних рішень від великих компаній, наприклад GooglePay або ApplePay. Де-факто вони є стандартом у світі мобільних платежів. Вартість інтеграції залежить від кількості підключених інструментів.

Давайте обговоримо
Ваш проект
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Коментар
error
Послуга
error
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Страница
error
Або залиште заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
error
Ваше ім'я
error
Ваш телефон
error
Ваш E-mail
error
Онлайн прорахунок