Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Корпоративний сайт
Виробник БПЛА
Корпоративний сайт
Сервіс замовлення Шеф-кухара додому
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Інтернет магазин
Спеціалізована виноторгова компанія
Декор

Наші нагороди

Вибір країни
Site of the year
Honor
ІТ компании 1 место
WEB студії 3 місце
3 місце веб студій
Сайт року
1 місце IT-компаній

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету

Наша гордість

Питання по розробці сайтів в Києві

На ціну створення сайтів у Києві впливає складність проекту. Складна структура, наприклад, тисяча сторінок, вимагає великого планування та промальовування кожного елемента дизайнером. Здешевити онлайн продукт можна, скориставшись шаблонним дизайном.

Ціна розробки починається від 2000$. Якщо замовник хоче отримати веб-ресурс якнайшвидше, до роботи залучається команда професіоналів, і це також впливає на вартість робіт.

Розробка сайту в Києві в залежності від складності може займати від двох неділь до декількох місяців. Спеціалісти орієнтуються на ТЗ і враховують побажання замовлення.

Від 2-х недель необхідно для виконання одностороннього веб-проекту. Якщо річ іде про багатосторонню площу, розрахувати коштує на 1–3 місяці. Структура сайту і число спеціалістів, одночасно працюючих над проектом — основне, від чого залежать кінцеві терміни.

Роздумуючи над темами, кому замовити створення сайту в Києві, орієнтуйтеся на портфоліо виконавців і відгуки про компанію.

Фахівці нашої веб-студії в Києві працюють не перший раз. Ми знаємо, як створити успішний онлайн-інструмент, що продає ваші товари чи послуги, що відповідають стилістиці та логотипу вашого бренду.

Щоб записатись на консультацію до експертів, користуючись телефонами, вказаними на сайті.

Залишіть заявку,
інше
зробимо ми!
Залишити заявку

Створення сайтів у Києві

У століття передових технологій розробка сайтів у Києві необхідна для всіх, хто займається комерцією. Наявність власного WEB ресурсу вигідна для покупців і підприємців. Сучасна людина вирішує більшість повсякденних завдань через інтернет і може замовити будь-який товар або послугу в зручний для себе час. Для підприємців це місце для публікації докладної інформації про компанію, контактів, реквізитів, умов співпраці тощо.

Особливості створення WEB сайту

Розробка сайту в УкраїніУжгороді, Рівному буде правильним рішенням для всіх компаній, незалежно від сфери діяльності. Власний WEB ресурс сприяє розвитку бізнесу, тому необхідний великим підприємствам і невеликим компаніям.

Цілі створення і розробки сайту в Києві:

 • можливість заявити про себе в мережі інтернету;
 • розширення бази клієнтів, що підвищить рівень продажів;
 • автоматизація роботи, можливість керувати бізнесом на віддаленій відстані.

Віддаючи перевагу перевіреній Веб студії в Києві, замовник може розраховувати на розробку проекту будь-якої складності. Команда фахівців пропонує послуги зі створення WEB-ресурсів усіх різновидів і гарантує замовнику готовий проєкт високої якості в чітко обумовлені терміни.

Найбільшим попитом користується в Києві створення і розробка сайтів таких видів.

 1. Сайт-візитка. Найпростіший WEB-ресурс, що складається з однієї або декількох сторінок, на яких для підтримання зв'язку з клієнтами розміщена найважливіша інформація про компанію.
 2. Інтернет-магазин. Популярний вид платформи, що дає змогу здійснювати торгівлю онлайн. Основна мета WEB ресурсу - збільшення товарообігу за мінімальних витрат. Замовити сайт у Києві можуть власники бізнесу і підприємці, які починають комерційну діяльність.
 3. Корпоративний сайт. Представництво в мережі з великою кількістю сторінок і складною структурою. Створюється WEB-ресурс для комерційних компаній з метою утримання наявних клієнтів і залучення нових покупців.

Вартість розробки сайту в Києві формується індивідуально для кожного проекту з урахуванням обсягу та складності роботи.

Розробка сайтів у Києві

Створення сайтів у Києві передбачає виконання великого обсягу робіт. Незалежно від типу проєкту, WEB-ресурс має бути зручним для відвідувачів і відповідати вимогам замовника. Кожен вид діяльності має свою специфіку, але базовий список завдань при розробці сайту для всіх однаковий.

Основні етапи проектування:

 • складання технічного завдання з урахуванням поставленої мети;
 • розробка дизайну, узгодження підготовленого варіанту замовником;
 • верстка та програмування WEB ресурсу;
 • підготовка контенту, наповнення сайту;
 • тестування, розміщення в інтернеті.

Щоб відвідувач не пішов до конкурентів, будь-який WEB ресурс має бути привабливим і зручним. Основні моменти, які необхідно враховувати при створенні проекту.

Дизайн. Основний параметр, які оцінюють відвідувачі. Замовити розробку сайту в Києві можна за індивідуальним проектом або із застосуванням готових шаблонів. Підсумкова ціна залежить від обраного варіанту.

Структура. WEB ресурс має бути зручним для простого користувача. Гарний, але складний сайт, приносить менше користі.

Контент. Сайт необхідно наповнити корисними і зрозумілими текстами. Складна інформація цікавить далеко не всіх відвідувачів.

Швидкість завантаження. Користувачі не люблять довго чекати, якщо сторінка відкривається довше 3 хвилин, багато хто залишає сайт.

Грамотне створення і регулярне просування WEB-ресурсу допоможе збільшити кількість продажів і виведе бізнес на новий рівень.

Онлайн прорахунок