Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Корпоративний сайт
Виробник БПЛА
Корпоративний сайт
Сервіс замовлення Шеф-кухара додому
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Інтернет магазин
Спеціалізована виноторгова компанія
Декор

Наші нагороди

Вибір країни
Site of the year
Honor
ІТ компании 1 место
WEB студії 3 місце
3 місце веб студій
Сайт року
1 місце IT-компаній

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету

Наша гордість

Питання по створенню сайтів в Рівно

На вартість розробки сайтів у Рівному впливає кількість годин команди експертів, залучених до виконання онлайн-проектів. Кожен веб-ресурс відрізняється обсягом та складністю. Для реалізації деяких сайтів не обійтися без платного контенту програмних модулів.

Територіальне становище не визначає ціну створення сайтів нашими фахівцями. Вартість розробки починається від 2000$, уточнити ціну індивідуально під ваш проект можна за телефонами на сайті.

Створення сайтів у Рівному має на увазі поетапну роботу над проектами. Звичайно замовнику хочеться якнайшвидше отримати готовий сайт. Виконати це побажання можна, залучаючи більше фахівців. Але це вплине на вартість онлайн-майданчика.

Загалом розробка лендінгу пейдж займає близько місяця. Дещо більше потрібно для виконання невеликого багатосторінкового проекту.

Щоб отримати сайт з унікальним дизайном та контентом, можна скористатися вигідною пропозицією від MEGASITE щодо розробки сайту у Рівному. До цього клієнту рекомендується визначитися з цілями та завданнями, які має вирішувати веб-проект.

Замовити онлайн-майданчик, що безвідмовно функціонує, можна в нашій веб-студії в Рівному. Практично на кожному етапі виконання сайту ми надаємо клієнтові звіт. Зателефонуйте на сайт і запишіться на консультацію.

Залишіть заявку,
інше
зробимо ми!
Залишити заявку

Створення сайтів у Рівному

Створення та розробка сайтів у Рівному під ключ

Розробка сайтів у Рівному - це просто, якщо ви працюєте з грамотними фахівцями. Що потрібно зробити замовнику? Замовити створення сайтів у Рівному веб-студії MEGASITE, зателефонувавши менеджерам і записавшись на консультацію до експертів. На консультації клієнт розповідає свої задуми, ми пропонуємо правки і свої ідеї, засновані на багаторічному досвіді виконання онлайн-проектів.

Приступивши до створення сайту, ми узгоджуємо результат роботи із замовником, наприклад, дизайн. Якщо макет влаштовує клієнта, експерти беруться за технічну частину. Вам залишилося всього лише прийняти готовий проект і оплатити послуги. Ціни на розробку сайтів прийнятні.

Як визначається вартість розробки сайту в Рівному

Існує багато факторів, що впливають на те, скільки коштує замовити сайт у Рівному.

 

  1. Обсяг і складність веб-ресурсу. Якщо сайт оснащений просунутими функціями, на його виконання потрібно більше часу.
  2. Дизайн. Якщо створення інтернет-магазину в Рівному або будь-якого іншого сайту виконується в унікальному дизайні, тобто такого проєкту ви більше не побачите ніде, за це потрібно щедро заплатити. Тим більше інтернет-магазин - багатосторінковий сайт, який може налічувати понад 500 товарів. Чим об'ємніший проєкт, тим більше потрібно роботи, контенту і творчого підходу.
  3. Ресурс має бути функціональним. До додаткових функцій відносять авторизацію, реєстрацію особистого кабінету, інтеграцію соціальних мереж.
  4. Коли роботу важливо здати якнайшвидше, залучається більше фахівців. Відповідно онлайн-проєкт коштує дорожче.

Які існують типи сайтів

IT-компанія MEGASITE займається створенням сайтів в Рівному та інших регіонах України. Типи популярних онлайн-проектів, що виконуються програмістами.

 

  1. Створення Landing Page у Рівному дає змогу в найкоротші терміни запустити бізнес в Інтернеті. Кілька днів і перші клієнти купують товар (послугу). Чому лендінг пейдж так добре працює? Вся справа в запуску контекстної реклами, вона приводить цільову аудиторію на майданчик. Сайт ефективний, тому що присвячений одному виду товарів (послуг).
  2. Візитка. Налічує 5-10 сторінок, де є пропозиції клієнта, відомості про компанію, які умови співпраці вона пропонує. Не потребує тривалої підготовки і дає негайний результат.
  3. Корпоративний сайт. Дозволяє реалізувати різні ідеї, наприклад маркетингові, і просунути товар. Також ненав'язливо підтримується зв'язок із покупцями. На майданчику можуть бути присутніми новини, обговорення, організація онлайн конкурсів.
  4. Інтернет-магазин. Створення сайтів такого плану передбачає ретельне продумування деталей. Завдання проекту - задовольнити покупця. Важливо, щоб клієнт міг швидко і без особливих зусиль знайти товар. Дизайн виконується в лаконічному тоні. При цьому він повинен спонукати до здійснення придбання.

Чому вигідно створити сайт у Рівному

Якщо сайт налаштований грамотно, він принесе своєму власникові хороший дохід. Чим популярніший онлайн-ресурс, тим вищий заробіток.

Крім бізнесу в Інтернеті користуються популярністю новинні проєкти та блоги. Будучи адміністратором свого власного майданчика, власник може розповідати користувачам про свої досягнення. Така людина стає відомою і після заробляє на рекламі, спираючись на своє ім'я як на бренд.

Корпоративний проєкт і візитка - чудове рішення для будь-якого виду бізнесу. Ціна недорога, зате можна звернути на себе увагу тисяч людей. З них левова частка стануть вашими клієнтами.

Чому розробку сайту в Рівному варто довірити нам?

Створення сайту в Рівному, виконується нашими фахівцями на прозорих умовах. У експертів перед замовниками з'являються зобов'язання, які вони повинні виконати в обумовлені терміни.

Завдяки гнучкій системі оплати, вартість онлайн-проєкту визначається в індивідуальному порядку. Наприклад, якщо клієнт хоче більше сторінок, блоків і цікавих випадаючих фішок, такий сайт коштує дорожче. Бюджетний варіант також може мати гідний вигляд, але мати просту структуру і базуватися на шаблонному дизайні.

У міру розробки сайту в Рівному під ключ постійно підтримується зв'язок із замовником. Результат кожного етапу узгоджується з клієнтом.

Виконуючи завдання, веб-студія в Рівному MEGASITE вникає в бізнес-процеси. Залученість у бізнес дає змогу створити індивідуальний дизайн, який сподобається вашим споживачам.

Також можна замовити створення сайтів в Ужгороді, зателефонувавши нашим менеджерам. Вони запишуть вас на консультацію до наших фахівців.

Онлайн прорахунок