Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Інтернет магазин
Інтернет-магазин сантехніки
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Корпоративний сайт
Інформаційне моделювання будівель у США
Корпоративний сайт
Будівельна компанія
Декор
Megasite
Дивіться наш
шоуріл

Наші нагороди

Вибір країни
Сайт року
1 місце IT-компаній
3 місце веб студій

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету

Наша гордість

Залишіть заявку,
інше
зробимо ми!
Залишити заявку

Розробка сайтів у Рівному під ключ

Створення та просування сайтів РівнеДля багатьох користувачів інтернету замовлення послуг та придбання товарів на сайтах вже давно стали звичним заняттям. Якщо Ви вирішили вивести свій бізнес на якісно новий рівень, вийти на нові регіони, а також збільшити коло споживачів Вашої продукції та послуг, тоді варто подумати про професійне створення сайтів у Рівному. Все, що Вам необхідно зробити – підказати нам, які основні цілі та завдання Ви ставите перед цим проектом (продавати, інформувати, рекламувати) та які можливості Ви хочете запропонувати відвідувачам свого сайту. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного нашого проекту, адже розробка сайтів у Рівному – це не просто комплекс технічних робіт, а створення ексклюзивного, оригінального та респектабельного продукту, який стане обличчям Вашої компанії. Ми розробимо технічне завдання, продумаємо майбутню структуру сайту, створимо сучасний, яскравий та зручний дизайн, а головне ми забезпечимо правильне та успішне функціонування сайту, адже протягом року здійснюється ретельний супровід та підтримка сайту у Рівному.

Для кожного клієнта, незалежно від того, який сайт він замовив та який тариф вибрав (інтернет магазин, корпоративний сайт, landing page), ми розробляємо індивідуальний макет сайту. Тобто наш дизайнер враховує фірмовий стиль Вашої компанії, Ваші побажання та втілює ідею в абсолютно унікальний дизайн.

Структура сайтів, які ми створюємо, створена з урахуванням основних принципів та правил юзабіліті. Тобто відвідувачу сайту інтуїтивно зрозуміла вся навігація ресурсом. Коли створення сайтів добігає кінця, і Ви отримуєте готовий ресурс, ми проводимо навчання користування нашою системою керування. Тобто, надалі Ви зможете самостійно змінювати, додавати та видаляти необхідну інформацію. Крім того, готовий сайт ми тестуємо у різних браузерах, щоб кожен відвідувач міг повноцінно користуватися Вашим сайтом. Розробка сайтів у Рівному протягом усього процесу ретельно курується нашими менеджерами, тому Ви можете бути впевнені у тому, що отримаєте на 100% бажаний результат. Створення сайту, ціна якого не вдарить по Вашому бюджету, а якість та функціональність залишать лише приємні враження – головна мета нашої роботи!

Просування сайтів Рівне. Оптимізація та розкрутка сайтів в Google

Інтернет переповнений мільйонами сайтів з різною тематикою. Як допомогти Вашому потенційному клієнту та іншим цільовим покупцям знайти саме Ваш ресурс? Для цього і було створено просування сайтів у Рівному. Коли Вашого клієнта цікавить певний товар, інформація чи послуга, він звертається до популярних пошукових систем. Найчастіше його вибір зупиняється на сайтах, що розташовані на першій сторінці (Топ-10). Для того, щоб Ваш сайт зайняв лідируючі місця у пошуковій видачі наша компанія пропонує Вам популярну послугу під назвою «Розкрутка сайту в Рівному». Вибір цієї послуги стане вірним рішенням на шляху до успіху Вашої справи. Варто відзначити і той факт, що оптимізація сайту не тільки виводить його на головні позиції, а й викликає більшу довіру, повагу та авторитет у Ваших клієнтів. Ми проводимо як зовнішню, так і внутрішню оптимізацію, піднімаючи авторитет сайту для Google. Просування сайтів у Рівному відбувається виключно за рахунок «білих» методів, які не порушують SEO-правила, створені пошуковими системами.

Також, наша компанія працює із Замовниками з усіх куточків України та здійснює створення сайтів в Ужгороді та інших містах нашої країни.

Онлайн прорахунок