Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Інтернет магазин
Інтернет-магазин сантехніки
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Корпоративний сайт
Інформаційне моделювання будівель у США
Корпоративний сайт
Будівельна компанія
Декор

Наші нагороди

Вибір країни
Site of the year
Honor
ІТ компании 1 место
WEB студії 3 місце
3 місце веб студій
Сайт року
1 місце IT-компаній

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту

Наша гордість

Питання по створенню сайтів в Рівно

На вартість розробки сайтів у Рівному впливає кількість годин команди експертів, залучених до виконання онлайн-проектів. Кожен веб-ресурс відрізняється обсягом та складністю. Для деяких сайтів не обійтися без платного контенту, програмних модулів.

Територіальне становище не визначає ціну створення сайтів нашими фахівцями. Уточнити питання вартості роботи можна за телефонами на сайті.

Створення сайтів у Рівному має на увазі поетапну роботу над проектами. Звичайно замовнику хочеться якнайшвидше отримати готовий сайт. Виконати це побажання можна, залучаючи більше фахівців. Але це вплине на вартість онлайн-майданчика.

Загалом розробка лендінгу пейдж займає близько місяця. Дещо більше потрібно для виконання невеликого багатосторінкового проекту.

Щоб отримати сайт з унікальним дизайном та контентом, можна скористатися вигідною пропозицією від MEGASITE щодо розробки сайту у Рівному. До цього клієнту рекомендується визначитися з цілями та завданнями, які має вирішувати веб-проект.

Замовити онлайн-майданчик, що безвідмовно функціонує, можна в нашій веб-студії в Рівному. Практично на кожному етапі виконання сайту ми надаємо клієнтові звіт. Зателефонуйте на сайт і запишіться на консультацію.

Залишіть заявку,
інше
зробимо ми!
Залишити заявку

Створення сайтів у Рівному

Створення та розробка сайтів у Рівному під ключ

Розробка сайтів у Рівному - це просто, якщо ви працюєте з грамотними фахівцями. Що потрібно зробити замовнику? Замовити створення сайтів у Рівному веб-студії MEGASITE, зателефонувавши менеджерам і записавшись на консультацію до експертів. На консультації клієнт розповідає свої задуми, ми пропонуємо правки і свої ідеї, засновані на багаторічному досвіді виконання онлайн-проектів.

Приступивши до створення сайту, ми узгоджуємо результат роботи із замовником, наприклад, дизайн. Якщо макет влаштовує клієнта, експерти беруться за технічну частину. Вам залишилося всього лише прийняти готовий проект і оплатити послуги. Ціни на розробку сайтів прийнятні.

Як визначається вартість розробки сайту в Рівному

Існує багато факторів, що впливають на те, скільки коштує замовити сайт у Рівному.

 

  1. Обсяг і складність веб-ресурсу. Якщо сайт оснащений просунутими функціями, на його виконання потрібно більше часу.
  2. Дизайн. Якщо створення інтернет-магазину в Рівному або будь-якого іншого сайту виконується в унікальному дизайні, тобто такого проєкту ви більше не побачите ніде, за це потрібно щедро заплатити. Тим більше інтернет-магазин - багатосторінковий сайт, який може налічувати понад 500 товарів. Чим об'ємніший проєкт, тим більше потрібно роботи, контенту і творчого підходу.
  3. Ресурс має бути функціональним. До додаткових функцій відносять авторизацію, реєстрацію особистого кабінету, інтеграцію соціальних мереж.
  4. Коли роботу важливо здати якнайшвидше, залучається більше фахівців. Відповідно онлайн-проєкт коштує дорожче.

Які існують типи сайтів

IT-компанія MEGASITE займається створенням сайтів в Рівному та інших регіонах України. Типи популярних онлайн-проектів, що виконуються програмістами.

 

  1. Створення Landing Page у Рівному дає змогу в найкоротші терміни запустити бізнес в Інтернеті. Кілька днів і перші клієнти купують товар (послугу). Чому лендінг пейдж так добре працює? Вся справа в запуску контекстної реклами, вона приводить цільову аудиторію на майданчик. Сайт ефективний, тому що присвячений одному виду товарів (послуг).
  2. Візитка. Налічує 5-10 сторінок, де є пропозиції клієнта, відомості про компанію, які умови співпраці вона пропонує. Не потребує тривалої підготовки і дає негайний результат.
  3. Корпоративний сайт. Дозволяє реалізувати різні ідеї, наприклад маркетингові, і просунути товар. Також ненав'язливо підтримується зв'язок із покупцями. На майданчику можуть бути присутніми новини, обговорення, організація онлайн конкурсів.
  4. Інтернет-магазин. Створення сайтів такого плану передбачає ретельне продумування деталей. Завдання проекту - задовольнити покупця. Важливо, щоб клієнт міг швидко і без особливих зусиль знайти товар. Дизайн виконується в лаконічному тоні. При цьому він повинен спонукати до здійснення придбання.

Чому вигідно створити сайт у Рівному

Якщо сайт налаштований грамотно, він принесе своєму власникові хороший дохід. Чим популярніший онлайн-ресурс, тим вищий заробіток.

Крім бізнесу в Інтернеті користуються популярністю новинні проєкти та блоги. Будучи адміністратором свого власного майданчика, власник може розповідати користувачам про свої досягнення. Така людина стає відомою і після заробляє на рекламі, спираючись на своє ім'я як на бренд.

Корпоративний проєкт і візитка - чудове рішення для будь-якого виду бізнесу. Ціна недорога, зате можна звернути на себе увагу тисяч людей. З них левова частка стануть вашими клієнтами.

Чому розробку сайту в Рівному варто довірити нам?

Створення сайту в Рівному, виконується нашими фахівцями на прозорих умовах. У експертів перед замовниками з'являються зобов'язання, які вони повинні виконати в обумовлені терміни.

Завдяки гнучкій системі оплати, вартість онлайн-проєкту визначається в індивідуальному порядку. Наприклад, якщо клієнт хоче більше сторінок, блоків і цікавих випадаючих фішок, такий сайт коштує дорожче. Бюджетний варіант також може мати гідний вигляд, але мати просту структуру і базуватися на шаблонному дизайні.

У міру розробки сайту в Рівному під ключ постійно підтримується зв'язок із замовником. Результат кожного етапу узгоджується з клієнтом.

Виконуючи завдання, веб-студія в Рівному MEGASITE вникає в бізнес-процеси. Залученість у бізнес дає змогу створити індивідуальний дизайн, який сподобається вашим споживачам.

Також можна замовити створення сайтів в Ужгороді, зателефонувавши нашим менеджерам. Вони запишуть вас на консультацію до наших фахівців.

Онлайн прорахунок