Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Корпоративний сайт
Виробник БПЛА
Інтернет магазин
Інтернет-магазин сантехніки
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Корпоративний сайт
Інформаційне моделювання будівель у США
Декор

Наші нагороди

Вибір країни
Site of the year
Honor
ІТ компании 1 место
WEB студії 3 місце
3 місце веб студій
Сайт року
1 місце IT-компаній

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету

Наша гордість

Питання по створенню сайтів в Ужгороді

Кожен бізнесмен, який планує замовити веб-проект, цікавить питання, скільки коштує створення сайтів в Ужгороді. Це визначає масштаб онлайн-майданчика. Багатосторінок може налічувати 15 чи 35 сторінок.

Також на ціну впливає технічна складність сайту, наприклад наявність інтерактивних елементів. Дизайнер з нуля прописує унікальний дизайн, це коштує дорожче, ніж шаблонні рішення. Вартість створення сайту починається від 2000$.

На час, який буде потрібний для розробки сайтів в Ужгороді, впливає складність технічного завдання. Воно залежить від бізнес-цілей, які бажає вирішити замовник. Дизайнер може створити дизайн проекту на основі шаблону або ексклюзивний дизайн.

На лендинг зазвичай витрачається 15 робочих днів, на багатосторінник місяць. Якщо йдеться про магазин, доведеться почекати трохи більше.

Веб-проект найчастіше замовляють, коли хочуть за рахунок залучення покупців в інтернеті збільшити свій дохід. Якщо ви знаєте, навіщо вам потрібно створення сайту в Ужгороді, саме час набрати один із телефонів MEGASITE і записатися до фахівців.

У портфоліо кожного співробітника веб-студим в Ужгороді MEGASITE безліч успішно виконаних проектів та відмінна репутація серед постійних клієнтів. Кожне замовлення виконується у заздалегідь обумовлений термін.

Залишіть заявку,
інше
зробимо ми!
Залишити заявку

Розробка сайтів в Ужгороді під ключ

Створення сайтів в Ужгороді. Просування сайтів Ужгород

Шановний підприємець, напевно, Вам вже неодноразово замислювалися над тим, щоб створити сайт в Ужгороді для розвитку бізнесу. Можливо, ви відкидали такі думки тому, що вважали, що інтернет - непридатне місце для роботи. Часи змінилися, і зараз створення сайтів в Ужгороді – потрібна послуга, яку можуть надати лише справжні професіонали. Наша компанія займається створенням інтернет магазинів, корпоративних сайтів та Landing Page (односторінкові сайти).

Сьогодні сайт – це віртуальний офіс Вашого підприємства, який також відвідують клієнти і дізнаються інформацію, що їх цікавить. Відповідно, розробка сайтів в Ужгороді рівносильна відкриттю нового магазину чи офісу, лише в Інтернеті. І якщо Ви дбаєте про зовнішній вигляд та комфортабельність приміщення, то і сайт компанії має виглядати презентабельно та акуратно, а значить, його має створювати тільки досвідчена та професійна компанія-розробник. Постійна підтримка сайту дозволить йому служити Вам якісно одним із способів комунікації з потенційними клієнтами та завойовувати нові ринки збуту.

Для цього ми і надаємо таку послугу як якісне створення сайтів, ціни на яку прийнятні для будь-якого власника бізнесу.

Просування сайтів Ужгород. Розкрутка та оптимізація сайтів під ключ

Ми не тільки створюємо сайти, але й надаємо повний спектр послуг для Вашого офісу. Після створення програмісти передають сайт до рук SEO-фахівцям, які здійснюють просування сайтів в Ужгороді. Цей процес необхідний для того, щоб залучити якнайбільше потенційних клієнтів. Завдяки професійному та відповідальному підходу фахівців компанії, оптимізація сайту Вашої компанії буде проведена на найвищому рівні – ми підберемо саме ті пошукові запити, які часто використовуються у Вашому регіоні та відповідають Вашій сфері діяльності.

Розкрутка сайтів в Ужгороді потрібна для успішного розвитку будь-якого виду бізнесу. Компанії, які мають не тільки якісний, а й оптимізований сайт, мають незаперечну конкурентну перевагу.

Крім усіх перерахованих послуг, ми надаємо технічну та інформаційну підтримку. Достатньо зв'язатися з нами, щоб обговорити всі моменти, що Вас хвилюють. Наші співробітники дадуть відповіді на всі Ваші запитання, врахують усі побажання та внесуть усі зміни, щоб зробити Ваш сайт більш ефективним та привабливим для користувачів.

Враховуючи реалізовані проекти, які за найкоротший термін стали успішними та прибутковими, ми здобули репутацію професійної та надійної команди. Звертайтеся до нас, щоб отримати впевненість у плідному робочому процесі та майбутньому результаті. Над кожним проектом працює команда справжніх професіоналів, кожен із яких – майстер своєї справи. Ми здійснюємо створення сайтів у Чернігові та по всій території України.

Онлайн прорахунок