Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Корпоративний сайт
Виробник БПЛА
Інтернет магазин
Інтернет-магазин сантехніки
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Корпоративний сайт
Інформаційне моделювання будівель у США
Декор

Наші нагороди

Вибір країни
Site of the year
Honor
ІТ компании 1 место
WEB студії 3 місце
3 місце веб студій
Сайт року
1 місце IT-компаній

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету

Наша гордість

Питання щодо розробки сайтів у Житомирі

Вартість створення сайтів у Житомирі починається від 75000грн і для кожного проекту формується індивідуально. Підсумкова ціна залежить від складності та обсягу роботи. при цьому враховується функціонал сайту, розробка індивідуального або застосування шаблонного дизайну, кількість залучених фахівців та їх кваліфікація, термін виконання роботи. Точно оцінити вартість проекту можна після співбесіди із замовником.

Терміни розробки сайтів у Житомирі залежать від поставлених завдань і вимог замовника. Односторінковий Landing Page або простий сайт-візитку фахівці Веб-студії підготують за 4-5 тижнів. На створення складнішого продукту з відтворенням дизайну з нуля, підготовкою складного контенту, наповненням великої кількості сторінок може знадобитися не менше 4 місяців.

Замовити створення сайту в Житомирі можна шляхом залишення заявки. Дня цього необхідно заповнити анкету. Замовник повинен вказати своє ім'я, контактний телефон, електронну пошту і завантажити файл з технічним завданням, якщо воно підготовлено. Також Веб студія в Житомирі приймає заявки телефоном. Щоб зв'язатися з менеджером, достатньо набрати вказаний номер.

Залишіть заявку,
інше
зробимо ми!
Залишити заявку

Створення сайтів у Житомирі

Створення сайтів Житомир

Вітчизняні розробники програмного забезпечення для веб-сегмента високо котируються на міжнародному ринку. Такий підхід досягається застосуванням передових технологій та інноваційних ідей під час підготовки контенту. Сьогодні створення сайту в Житомирі відбувається на такому ж високому технічному рівні, що і в столицях європейських або північноамериканських держав. Застосовуються сучасні інструменти розробки. В умілих руках кодерів вони дають приголомшливий результат. При цьому ціна виконання робіт менша, ніж очікування більшості клієнтів.

Хороша веб-сторінка створюється виходячи з індивідуальних вимог замовника. Персонал IT-компанії MEGASITE відрізняється талантом надавати своїм клієнтом саме те рішення, яке несе оптимальне навантаження для їхнього бізнесу. Щоб переконатися в бездоганній якості виконання техзавдань, можна особисто ознайомитися з портфоліо готових інтернет-сторінок. Набагато простіше замовити сайт, маючи уявлення про реальні можливості розробника.

Коли потрібна розробка сайту в Житомирі

Всесвітня Павутина є однією з кореневих сфер ведення сучасного бізнесу. Переоцінити значення веб-сторінки складно, а значить замовити сайт в Житомирі його розробники рекомендують вже сьогодні. Просто озвучте ваше бачення ситуації і подальшим вирішенням питання займуться досвідчені професіонали. Широкий розвиток технологій дозволяє за допомогою цього заявити про себе особам, які ведуть приватний бізнес або просто займаються певною діяльністю. Веб студія в Житомирі працює з клієнтами будь-якого рівня. З однаковою відповідальністю буде підготовлено як складний корпоративний сайт, так і персональну одиночну сторінку. Вартість усіх робіт формується диференційовано.

Для комерційних організацій створення сайтів часто асоціюється з Лендінг Пейдж. Це концентрований набір текстової та візуальної інформації, яка спрямована на стимулювання клієнта вчинити певну дію. Часто тут немає меню і системи навігації. Застосовується лише кілька посилань. Вони допомагають розмістити замовлення на послуги або здійснюють перехід на головну сторінку компанії. У сучасному маркетингу такий інструмент має доведену ефективність і активно застосовується.

Навіть невеликі фірми при виході на ринок створюють корпоративний сайт. За відсутності в штаті власних фахівців краще замовити його під ключ у досвідченого розробника. Тут висвітлюються основні напрямки діяльності компанії, описуються сильні сторони і розкриваються бізнес-можливості. Створення сайтів у Житомирі корисно для некомерційних організацій, з їхньою допомогою вдається якісніше вести справи в обраній сфері.

Веб-сторінки інтернет-магазинів окупаються найшвидше, розробка сайтів Житомирі доводить це на практиці. Якісно підготовлений ресурс приваблює клієнтів до множинних покупок. Важливо вміти не тільки описати товар, а й вибудувати смисловий ланцюжок під час його продажу. Розробка сайтів такої спрямованості виходить у web-студії MEGASITE найкраще. Позитивні відгуки клієнтів є найкращим підтвердженням результативності нашого контенту.

Секрети хорошого сайту

Красиво виконана веб-сторінка викликає почуття схвалення у відвідувача. Однак кінцева мета її функціонування складніша, ніж просто привабливий дизайн. Створення сайтів у Херсоні повинно мати у своєму активі такі положення:

  • унікальне оформлення;
  • впізнавана візуальна лінія;
  • зручна і продумана навігація;
  • надійний і налагоджений код;
  • хороша оптимізація для пошукових роботів.

Виконати такий обсяг завдань однаково добре в усіх напрямках можуть тільки фахівці з топовою кваліфікацією. Саме тому розробка сайтів у Житомирі проводиться командою MEGASITE із застосуванням комплексного підходу.

Причини співпраці з досвідченою студією web-дизайну

Гідного розробника просто визначити завдяки лише одній особливості - всі його продукти виконані бездоганно. Під час створення сайтів у Житомирі студія MEGASITE приділяє увагу навіть непомітним на перший погляд дрібницям. Сторінки відрізняються гармонійністю і продуманістю. У штаті веб-студії підібрані фанати своєї справи з високим рівнем підготовки. Дизайнери, розробники front-end і back-end, адміністративний персонал працюють як одне ціле.

Наші ціни не є найнижчими на ринку, але кінцевий результат того вартий. Вкладення компенсуються доходами від клієнтів, які з'являться після реалізації завдання. Для осіб, які прийняли рішення створити інтернет-магазин, Житомир є чудовою локацією завдяки потужному потенціалу.

Онлайн прорахунок