Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Інтернет магазин
Інтернет-магазин сантехніки
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Корпоративний сайт
Інформаційне моделювання будівель у США
Корпоративний сайт
Будівельна компанія
Декор
Megasite
Дивіться наш
шоуріл

Наші нагороди

Вибір країни
Сайт року
1 місце IT-компаній
3 місце веб студій

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету

Наша гордість

Питання щодо розробки сайтів у Житомирі

Вартість створення сайтів у Житомирі для кожного проекту формується індивідуально. Підсумкова ціна залежить від складності та обсягу роботи, при цьому враховується функціонал сайту, розробка індивідуального або застосування шаблонного дизайну, кількість залучених фахівців і їхня кваліфікація, терміни виконання роботи. Оцінити вартість проєкту можна після співбесіди із замовником.

Терміни розробки сайтів у Житомирі залежать від поставлених завдань і вимог замовника. Односторінковий Landing Page або простий сайт-візитку фахівці Веб-студії підготують за 4-5 тижнів. На створення складнішого продукту з відтворенням дизайну з нуля, підготовкою складного контенту, наповненням великої кількості сторінок може знадобитися не менше 4 місяців.

Замовити створення сайту в Житомирі можна шляхом залишення заявки. Дня цього необхідно заповнити анкету. Замовник повинен вказати своє ім'я, контактний телефон, електронну пошту і завантажити файл з технічним завданням, якщо воно підготовлено. Також Веб студія в Житомирі приймає заявки телефоном. Щоб зв'язатися з менеджером, достатньо набрати вказаний номер.

Залишіть заявку,
інше
зробимо ми!
Залишити заявку

Створення сайтів у Житомирі

Створення сайтів Житомир

Вітчизняні розробники програмного забезпечення для веб-сегмента високо котируються на міжнародному ринку. Такий підхід досягається застосуванням передових технологій та інноваційних ідей під час підготовки контенту. Сьогодні створення сайту в Житомирі відбувається на такому ж високому технічному рівні, що і в столицях європейських або північноамериканських держав. Застосовуються сучасні інструменти розробки. В умілих руках кодерів вони дають приголомшливий результат. При цьому ціна виконання робіт менша, ніж очікування більшості клієнтів.

Хороша веб-сторінка створюється виходячи з індивідуальних вимог замовника. Персонал IT-компанії MEGASITE відрізняється талантом надавати своїм клієнтом саме те рішення, яке несе оптимальне навантаження для їхнього бізнесу. Щоб переконатися в бездоганній якості виконання техзавдань, можна особисто ознайомитися з портфоліо готових інтернет-сторінок. Набагато простіше замовити сайт, маючи уявлення про реальні можливості розробника.

Коли потрібна розробка сайту в Житомирі

Всесвітня Павутина є однією з кореневих сфер ведення сучасного бізнесу. Переоцінити значення веб-сторінки складно, а значить замовити сайт в Житомирі його розробники рекомендують вже сьогодні. Просто озвучте ваше бачення ситуації і подальшим вирішенням питання займуться досвідчені професіонали. Широкий розвиток технологій дозволяє за допомогою цього заявити про себе особам, які ведуть приватний бізнес або просто займаються певною діяльністю. Веб студія в Житомирі працює з клієнтами будь-якого рівня. З однаковою відповідальністю буде підготовлено як складний корпоративний сайт, так і персональну одиночну сторінку. Вартість усіх робіт формується диференційовано.

Для комерційних організацій створення сайтів часто асоціюється з Лендінг Пейдж. Це концентрований набір текстової та візуальної інформації, яка спрямована на стимулювання клієнта вчинити певну дію. Часто тут немає меню і системи навігації. Застосовується лише кілька посилань. Вони допомагають розмістити замовлення на послуги або здійснюють перехід на головну сторінку компанії. У сучасному маркетингу такий інструмент має доведену ефективність і активно застосовується.

Навіть невеликі фірми при виході на ринок створюють корпоративний сайт. За відсутності в штаті власних фахівців краще замовити його під ключ у досвідченого розробника. Тут висвітлюються основні напрямки діяльності компанії, описуються сильні сторони і розкриваються бізнес-можливості. Створення сайтів у Житомирі корисно для некомерційних організацій, з їхньою допомогою вдається якісніше вести справи в обраній сфері.

Веб-сторінки інтернет-магазинів окупаються найшвидше, розробка сайтів Житомирі доводить це на практиці. Якісно підготовлений ресурс приваблює клієнтів до множинних покупок. Важливо вміти не тільки описати товар, а й вибудувати смисловий ланцюжок під час його продажу. Розробка сайтів такої спрямованості виходить у web-студії MEGASITE найкраще. Позитивні відгуки клієнтів є найкращим підтвердженням результативності нашого контенту.

Секрети хорошого сайту

Красиво виконана веб-сторінка викликає почуття схвалення у відвідувача. Однак кінцева мета її функціонування складніша, ніж просто привабливий дизайн. Створення сайтів у Херсоні повинно мати у своєму активі такі положення:

  • унікальне оформлення;
  • впізнавана візуальна лінія;
  • зручна і продумана навігація;
  • надійний і налагоджений код;
  • хороша оптимізація для пошукових роботів.

Виконати такий обсяг завдань однаково добре в усіх напрямках можуть тільки фахівці з топовою кваліфікацією. Саме тому розробка сайтів у Житомирі проводиться командою MEGASITE із застосуванням комплексного підходу.

Причини співпраці з досвідченою студією web-дизайну

Гідного розробника просто визначити завдяки лише одній особливості - всі його продукти виконані бездоганно. Під час створення сайтів у Житомирі студія MEGASITE приділяє увагу навіть непомітним на перший погляд дрібницям. Сторінки відрізняються гармонійністю і продуманістю. У штаті веб-студії підібрані фанати своєї справи з високим рівнем підготовки. Дизайнери, розробники front-end і back-end, адміністративний персонал працюють як одне ціле.

Наші ціни не є найнижчими на ринку, але кінцевий результат того вартий. Вкладення компенсуються доходами від клієнтів, які з'являться після реалізації завдання. Для осіб, які прийняли рішення створити інтернет-магазин, Житомир є чудовою локацією завдяки потужному потенціалу.

Онлайн прорахунок