Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Корпоративний сайт
Виробник БПЛА
Корпоративний сайт
Сервіс замовлення Шеф-кухара додому
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Інтернет магазин
Спеціалізована виноторгова компанія
Декор

Наші нагороди

Вибір країни
Site of the year
Honor
ІТ компании 1 место
WEB студії 3 місце
3 місце веб студій
Сайт року
1 місце IT-компаній

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету

Наша гордість

Питання по створенню сайтів в Херсоне

Ціна створення сайтів у Херсоні починається від 2000$ і залежить від складності виконання проекту — структури та дизайну. Що менше сторінок налічує веб-ресурс, то менше часу фахівцям потрібно витратити на роботу. Тому вартість пропорційно зменшується.

Хочете дізнатися, скільки коштує ваш онлайн-проект? Запишіться до спеціалістів через менеджерів за телефонами на сайті.

Розробка сайту в Херсоне може займати різне час. Багато залежить від тематики, кількості сторінок, дизайну, який замовляє клієнт.

В середньому сайт, в якому не більше однієї продається сторінки, вимагає проробки з нуля протягом двох неділь. Якщо майданчик розчитана на кількох сторінках, будьте готові підождати місяць-полтора. Повноцінний інтернет-магазин із заповненням контенту та карточек на товари займає від 3 місяців.

Якщо ви хочете отримати надійну онлайн-площадку, яка залучає покупців вашого продукту в інтернеті, запропонуйте створити сайт в Херсоне нашим спеціалістам.

Програмісти нашої веб-студії в Херсоні володіють великим досвідом у створенні сайтів різної складності. Кожен спеціаліст має відповідну освіту і не перестає підвищувати свій рівень, навчаючись на курсах підвищення кваліфікації.

Задайте ефективний веб-ресурс в Херсоне у нас, зателефонувавши за номерами, вказаними на сайті.

Залишіть заявку,
інше
зробимо ми!
Залишити заявку

Створення сайтів у Херсоні

Розробка сайтів Херсон

Веб-студія «Мегасайт» розробляє сайти різних видів та напрямків з нуля. У нас ви можете замовити сайт у Херсоні, який відповідатиме характеру діяльності вашої компанії та вирішуватиме поставлені завдання. Працюючи над проектом, наші фахівці виконають усі етапи. Пропонуємо комплексний та поетапний підхід, який охоплює всі аспекти створення – від збору інформації щодо проекту до здачі ресурсу в експлуатацію.

Розробка сайту у Херсоні під ключ з гарантією

Наша студія надає послуги з роботи з сайтами у всіх площинах цього напряму. Пропонуємо створення сайту в Херсоні та містах України у віддаленому форматі переговорів. Всі моменти обговорюємо телефоном або через е-мейл. Вам необов'язково витрачатиме час на відвідування нашого офісу.

Беремося за завдання із розробок сайту з нуля. Цей процес створення включає всі необхідні кроки професійної розробки:

 • Збір інформації про компанію, ринок, регіон та цільову аудиторію. Формування технічного завдання з урахуванням побажань замовника та вимог технології створення.
 • Створення дизайн макетів сторінок, логотипів та всіх необхідних для оформлення елементів. На цьому етапі дотримуємося заданого стилю або розробляємо брендовий стиль, якщо в цьому є необхідність.
 • Програмування всіх сторінок, блоків та елементів. Також використання функціоналу.
 • Тестування та здача замовнику.

Команда Megasite виконає всі дії, щоб грамотно створити та запустити сайт у Херсоні. Тому що лише коректна розробка з урахуванням нормативів технологій дозволить більш ефективно просувати його надалі. За кожен етап відповідають відповідні спеціалісти, а також про хід робіт повідомляємо у звітах замовнику.

Створення сайтів під ключ у Херсоні

Спектр сайтів, що їх створює наша web-студія, складається з великого переліку. Наша спеціалізація дозволяє професійно підходити до розробок таких видів веб-ресурсів:

 1. Landing Pageдля реклами послуги або товару та ефективного збору дзвінків, замовлень, завантажень за пропозицією. Такий формат дозволяє швидко конвертувати читачів у замовників, адже вони вже зацікавлені у інформації.
 2. Інтернет-магазини, каталоги – для презентації товарів за всіма позиціями та для масштабних продажів.
 3. Корпоративні сайти з серйозною структурою, брендовим дизайном та іміджевою подачею інформації.

Наша команда оперативно виконує завдання, але варто розуміти, що терміни створення залежать від обраного формату. Чим масштабніший проект, тим він потребує більшого занурення, ретельного опрацювання даних та, відповідно, часу. Тому розробка сайту в Херсоні від студії Megasite може тривати від 2 тижнів до 3 місяців. Якщо ж робота передбачає і подальше просування, то співпраця з веб-студією може полягати і на триваліший період.

Просування сайтів у Херсоні

Просто зробити сайт у Херсоні не достатньо, щоб одразу він активно відображався для користувачів в інтернеті. Створення сайтів Херсон – це лише початок шляху. За цим етапом слід кропітка робота, мета якої – підняти об'єкт у результатах пошука Google. Це потребує глибокого аналізу та впровадження багатьох методик.

Просування сайту Херсон також можна замовити на Мегасайт. Його виконує ціла команда фахівців:

 • SEO-оптимізатори;
 • SMM-щики;
 • веб-аналітики;
 • дизайнери;
 • програмісти;
 • верстальники.

Ми ретельно вивчаємо сайт, визначаємо його слабкі місця, які потрібно виправити. Повністю оптимізуємо контент та структуру під алгоритми Google, щоб сайт успішніше просувався у пошуковій системі на ТОП-ові позиції.

Ми просуваємо навіть ті сайти, які створювали інші студії. Вивчаємо сторінки, розділи, рівень оптимізації та розробляємо технологію покращення. Вартість послуги залежить від складності робіт – ви можете зв'язатися із нашими консультантами, які розрахують суму.

Розкрутка сайту у Херсоні за низькими цінами

Також ми працюємо над розкручуванням сайтів у Херсоні та інших містах. Вона відрізняється від просування спрямованістю. Просування сайту в Херсоні має на меті адаптувати веб-ресурс під алгоритми пошукових систем. Розкрутка сайтів орієнтується на контент, подання матеріалів для аудиторії, залучення відвідувачів та замовників. Вона має на увазі рекламні дії. Над її завданнями працюю копірайтери, контент-стратеги, редактори. Співробітники Megasite підбирають способи, щоб залучити аудиторію до вашого продукту та зачепити її. На розкрутку та СЕО-просування сайтів у Херсоні ціна залежить від обраних методів та типу самого сайту, все індивідуально обмовляється.

Веб-студія у Херсоні – створення сайтів, просування, технічна підтримка

Розробка сайтів в Херсоні та інших регіонах під ключ від «Мегасайт» – це відповідальний процес, який складається з послідовних дій. Ми не робимо «аби-як». Тільки якісний та глибокий підхід до справи дозволяє досягати позитивних результатів.

Щоб замовити створення сайтів у нас, зателефонуйте, обговоріть деталі та наші консультанти розрахують ціну вашого проекту.

Онлайн прорахунок