Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Корпоративний сайт
Виробник БПЛА
Інтернет магазин
Інтернет-магазин сантехніки
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Корпоративний сайт
Інформаційне моделювання будівель у США
Декор

Наші нагороди

Вибір країни
Site of the year
Honor
ІТ компании 1 место
WEB студії 3 місце
3 місце веб студій
Сайт року
1 місце IT-компаній

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету

Наша гордість

Питання по створенню сайтів в Тернополі

Розробка сайтів у Тернополі може здійснюватись одним спеціалістом. Терміни виконання будуть затягнуті, а онлайн майданчик швидше за все працюватиме з повільним завантаженням сторінок та шаблонним дизайном.

Такий проект доведеться переробляти. Але цього не станеться, якщо ви звернетеся до команди фахівців нашої веб-студії. Саме від числа експертів, які працюють над проектом, та його складності залежить ціна роботи, яка починається від 2000$.

Термін розробки сайту в Тернополі залежить від обсягу роботи, яку потрібно зробити фахівцям. Щоб веб-ресурс функціонував справно, важливо передбачити та опрацювати найменші нюанси.

Від цього залежить час виконання майданчика. На односторінковий сайт потрібно 2-3 тижні. На багатосторінковий від 1 місяця. Термін виконання вашого сайту вкажуть спеціалісти на консультації.

Створення сайту в Тернополі фахівцями нашої веб-студії дозволяє отримати якісний веб-ресурс, що безвідмовно функціонує. До роботи залучаються майстри, за плечима у яких багато відомих і незабутніх майданчиків, з швидко завантажуваними сторінками.

Наша веб-студія у Тернополі пропонує вигідні ціни. Записатися на прийом до спеціалістів можна за телефонами, вказаними на сайті MEGASITE.

Залишіть заявку,
інше
зробимо ми!
Залишити заявку

Створення сайтів у Тернополі

Створення та розробка сайтів у Тернополі під ключ

Команда фахівців IT-компанії MEGASITE багато років займається створенням сайтів у Тернополі та продовжує навчатися актуальним тенденціям сфери веб-розробок. Веб-студія виконала десятки успішних онлайн-проектів. Завдання експертів - вивести бізнес замовників на новий рівень.

Професійні дизайнери та програмісти оцінюють сайт для бізнесу, перш за все очима підприємців і маркетологів. В основі розробки сайтів у Тернополі лежить концепція, яка продає товар (послугу). Тому, якою б не була ціна онлайн-проєкту, замовник швидко окупає вкладені кошти.

Сайти, які створює веб-студія MEGASITE, дозволяють збільшити дохід за рахунок привабливості для потенційних клієнтів.

Кому корисно розробити сайт у Тернополі

На це питання є єдина відповідь - усім, хто бажає вийти в онлайн з метою масштабувати бізнес. Підприємці можуть замовити за доступною вартістю інтернет-магазин або сайт-візитку.

Створення сайтів у Тернополі також вигідно публічним особистостям. Наприклад, власник сайту може вести блог і заробляти на рекламі.

Створення сайтів грамотними програмістами вирішує основні завдання бізнесу:

 • формує образ і підтримує імідж фірми;
 • збільшує дохід за рахунок підвищення конверсії клієнтського трафіку;
 • дає змогу вигідно виділитися серед конкурентів, завдяки яскравій digital упаковці.

Етапи створення сайту в Тернополі

Щоб клієнт розумів, за що він платить, потрібно знати етапи створення сайту в Тернополі.

 1. Фахівці зустрічаються з клієнтом і уточнюють завдання виконання веб-ресурсу. Завдяки брифу, експерти продумують нюанси і складають технічне завдання.
 2. Розробляється СЕО. Після цього проєкт стане зручним для подальшого розвитку в пошукових системах. 
 3. Команда професіоналів займається написанням ТЗ. Це потрібно, щоб різниця між уявленнями клієнта і програмістами була мінімальною. Мета фахівців - ефективно реалізувати очікування замовника.
 4. Дизайнер приступає до створення дизайну для сайту. Продумує колірне оформлення, який вигляд матимуть сторінки, пропонує оригінальні фішки. Дизайн має вийти сучасним, стильним і комфортним для відвідувачів веб-ресурсу.
 5. Програмування - один із важливих етапів розробки сайтів
 6. Фахівці займаються версткою і створюють адаптивну версію майданчика під різні гаджети.
 7. Якщо сайт виконується під ключ, пропонується розробити сайт у Тернополі з якісним контентом. Тексти повинні спонукати придбати товар або скористатися послугою. Важлива умова - оптимізування текстів до пошукових систем і корисність для відвідувачів.
 8. Онлайн-проект тестують. Усі функції та кнопки мають працювати, а сторінки швидко завантажуватися.
 9. Рекомендується використовувати послугу під назвою просування, технічна підтримка. Якщо клієнт хоче, щоб його сайт залишався у верхніх рядках видачі результатів пошукових систем, веб-студія в Тернополі MEGASITE допоможе вирішити це завдання.

Якими бувають сайти

Створення інтернет-магазину в Тернополі - частий запит до програмістів. Клієнти хочуть отримати яскравий, іміджевий продукт, який продає товари або послуги. Інтернет-магазин - завжди багатосторінковий сайт зі складною структурою, багатофункціональний, що вимагає багато часу для розробки.

Замовити створення ефективної Landing Page у Тернополі прагнуть ті, хто хоча зробити бренд впізнаваним, познайомити аудиторію з діяльністю компанії. Створення нашою веб-студією Landing Page у Тернополі дає змогу домогтися ефективної конверсії та підвищення прибутку.  

Корпоративний сайт є представництвом фірми в Інтернеті.  Проект, який отримує замовник, має фірмовий стиль, з його допомогою транслюється образ компанії. Також веб-ресурс підкреслює експертність підприємства.

Якщо переслідується мета не лише розповісти про себе, а й налагодити комунікацію з відвідувачами, публікуються адреса, телефони, як фірму можна знайти в соціальних мережах. Актуальною тенденцією є вбудований онлайн-чат із менеджером. На корпоративному сайті корисно організувати технічну підтримку.

Чому варто розробити сайт у Тернополі у нас

Замовивши розробити сайт у Тернополі нам, замовнику не потрібно переживати про результат. Ми відкриті й налаштовані працювати ефективно. Для нас важливо, щоб клієнт був задоволеним, і його рекомендації.

Наші фахівці максимально вивчають бізнес замовника, чи то розробка інтернет-магазину в Тернополі, чи то будь-якого іншого веб-проєкту. Ми пропонуємо створення сайтів у Черкасах і по всій Україні.

Онлайн прорахунок