Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Корпоративний сайт
Виробник БПЛА
Інтернет магазин
Інтернет-магазин сантехніки
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Корпоративний сайт
Інформаційне моделювання будівель у США
Декор

Наші нагороди

Вибір країни
Site of the year
Honor
ІТ компании 1 место
WEB студії 3 місце
3 місце веб студій
Сайт року
1 місце IT-компаній

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету

Наша гордість

Питання щодо розробки сайтів у Черкасах

Бажаючи визначитися із ціною розробки сайтів у Черкасах, клієнт звертається до фахівців. Це найбільш грамотний підхід до цього питання, адже вартість виконання онлайн-проекту залежить від багатьох факторів. Наприклад, скільки сторінок включає майбутній сайт, дизайн продуманий з нуля чи базується на шаблонних рішеннях.

Вартість створення сайту в Черкасах починається від 75000грн і чим масштабніший сайт, тим вища ціна. Звертайтеся за консультацією до наших експертів.

На розробку сайту в Черкасах йде чимало часу. Адже програмістам належить продумати функціональність, дизайн, кнопки, розподіл сторінок на блоки.

Невеликий сайт фахівці виконують за кілька тижнів. Над великим онлайн-проектом доведеться попрацювати протягом декількох місяців. Запишіться через наших менеджерів до експертів і дізнайтеся, скільки займе робота над вашим веб-ресурсом.

Вирішивши замовити сайт під свій бізнес, підприємець задається питанням, кому довірити створення сайту в Черкасах. Фахівці IT-компанії MEGASITE справляються з найскладнішими проектами оперативно. Ми створюємо багатофункціональні, прості в управлінні веб-ресурси з дизайном, що запам'ятовується.

Наша веб-студія в Черкасах є однією з найкращих у своїй сфері. Подивіться вже виконані проекти на сайті і переконайтеся в тому, що це не порожні слова.

Залишіть заявку,
інше
зробимо ми!
Залишити заявку

Створення сайтів у Черкасах

Створення та розробка сайтів у Черкасах

Життя сучасної людини засноване на цифрових технологіях. Інтернет став обов'язковою умовою комфортного існування, а наявність власного WEB ресурсу невід'ємною частиною ведення бізнесу в будь-якій сфері діяльності. Онлайн-присутність на сьогодні є вирішальним фактором отримання доходу. Створення сайтів у Черкасах актуально для всіх, хто займається комерцією і прагне збільшити прибуток - це організації, підприємці-початківці, творчі люди і т.д. Цей вид послуг за доступною ціною надає Веб студія MEGASITE.

Особливості професійної розробки сайту в Черкасах

Професійне створення сайтів у Черкасах пропонують фахівці IT компанії MEGASITE. Деякі потенційні замовники сумніваються, чи варто вкладати кошти за WEB продукт, який можна створити самостійно за допомогою конструкторів. Практика показує, що розробка сайту без певних знань і досвіду не дає бажаний результат. Такі ресурси неефективно використовувати в бізнес-цілях. Вони не виходять у ТОП і не приносять прибуток.

Професійна розробка сайтів Черкаси гарантує позитивний результат у максимально стислі терміни. Залежно від поставленої мети фахівці компанії можуть запропонувати різні послуги та додаткові функції. Свої особливості має робота над кожним проєктом. Процес створення сайту під ключ і запуску ресурсу відбувається під час взаємодії виконавця із замовником.

Фахівці Веб студії Черкаси вирішують організаційні, адміністративні, технічні питання. Замовник контролює процес, від нього буде потрібно:

 • повідомити мету створення ресурсу;
 • затвердити технічне завдання;
 • прийняти готовий продукт.

Над усіма розробками працюють професіонали. Створення сайту Черкаси являє собою складний багатоетапний процес. Підсумковим результатом кропіткої роботи буде ефективний інструмент ведення онлайн-бізнесу.

Основні переваги професійного підходу до розробки сайту Черкаси:

 • тривала працездатність WEB ресурсу;
 • замовник отримує ефективний інструмент продажів;
 • якісний сайт, захищений від вірусів і злому;
 • функціональний ресурс з оптимальним набором опцій в межах конкретного проекту;
 • швидка окупність WEB продукту;
 • відповідно до потреб замовника сайт можна вдосконалити.

Створення інтернет-магазину в Черкасах

Фахівці Веб студії в Черкасах готові прийняти замовлення на розробку будь-якого типу і складності проєкту - корпоративний сайт, лендінг тощо. Кожен має свої нюанси, особливої уваги потребує створення інтернет-магазину. Він має складну структуру, в обов'язковому порядку має бути присутнім каталог, сторінка оформлення покупки, контакти. Можна замовити сайт у Черкасах із додатковими опціями. За бажанням клієнта фахівці можуть встановити сторінку з акціями, пошук, фільтр за категоріями, відгуки тощо.

Розробка сайту в Черкасах передбачає послідовність етапів.

Збір інформації та планування. На першому етапі необхідно визначити цільову аудиторію для конкретного типу товару. Фахівці вивчають ринок, аналізують сайти конкурентів, розробляють свою стратегію.

Складання технічного завдання. Після аналітики формується план розробки проєкту. Основні пункти технічного завдання:

 • схема структури, список категорій, інформаційна сторінка;
 • колірна схема;
 • движок, на основі якого працюватиме ресурс;
 • список функцій, необхідних для інтернет-магазину;
 • технічні моменти сайту;
 • додаткові маркетингові елементи.

Створення сайту в Черкасах. Після затвердження замовником технічного завдання приступає до роботи команда фахівців. Головне завдання дизайнера полягає в передачі настрою бренду з урахуванням особливостей і переваг цільової аудиторії. Він повинен зробити ресурс привабливим і впізнаваним. Зовнішній вигляд має велике значення в пошуку і презентації товару. Дизайн-макети сторінок повинен затвердити замовник. Після узгодження фахівці створюють сайт. Команда професіоналів працює паралельно. Кожен учасник відповідає за певний процес, що гарантує позитивний підсумковий результат.

Перед здачею готового проєкту замовнику сайт тестується. Процес створення інтернет-магазину в Черкасах і його запуску включає підбір домену та хостингу. Стабільність роботи сайту від надійності хостингу. IT-компанія MEGASITE також пропонує створення сайтів у Хмельницькому та інших містах України.

Онлайн прорахунок