Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Корпоративний сайт
Виробник БПЛА
Інтернет магазин
Інтернет-магазин сантехніки
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Корпоративний сайт
Інформаційне моделювання будівель у США
Декор

Наші нагороди

Вибір країни
Site of the year
Honor
ІТ компании 1 место
WEB студії 3 місце
3 місце веб студій
Сайт року
1 місце IT-компаній

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат

Наша гордість

Питання щодо створення сайтів у Хмельницькому

Ціну розробки сайтів у Хмельницькому формують вимоги до онлайн-проекту замовника. Якщо веб-ресурс великий, насичений функціями, є зручна навігація, він коштує дорожче. Високо цінується ексклюзивний та лаконічний дизайн веб-ресурсу, адже завдяки цьому бренд стає впізнаваним.

Ціна розробки розпочинається від 75000 грн. Якщо ви хочете дізнатися скільки коштує зробити сайт під ваш бізнес, запишіться на консультацію до експертів.

Скільки часу займає створення сайтів у Хмельницькому, фахівці визначають в індивідуальному порядку. Адже один сайт може бути невеликим, тоді на нього витрачається кілька тижнів.

Великий онлайн-проєкт з нуля вимагає розробки, починаючи зі складання технічного завдання. Потрібно передбачити функціональність, кольорове оформлення. На це необхідно кілька місяців.

Приймаючи рішення замовити розробку сайту в Хмельницькому, підприємець ставить за мету підвищити дохід і збільшити кількість покупців. Наші фахівці завжди готові обговорити замовлення і беруться за онлайн-проекти будь-якої складності. У результаті ви отримаєте сайт, який продає товар або послугу.

Зв'язатися з веб-студією в Хмельницькому можна через кнопку Залишити заявку. Ще один спосіб - зателефонувати менеджерам самостійно. Телефон вказано на сайті компанії.

Залишіть заявку,
інше
зробимо ми!
Залишити заявку

Розробка сайтів у Хмельницькому

Створення та розробка сайтів у ХмельницькомуУ століття передових технологій створення сайтів під ключ необхідно всім, у кого є бажання успішно займатися комерцією. Щоб залучити аудиторію і зайняти ринкову нішу для будь-якої сфери діяльності необхідно віртуальне представництво. Розробка сайтів у Хмельницькому послужить основою прибуткового бізнесу. Це складна і копітка робота, яка вимагає певних знань і досвіду. Цей вид послуг надає в Хмельницькому Веб студія MEGASITE.

Яким повинен бути добре розроблений сайт у Хмельницькому?

Велика конкуренція на віртуальному ринку в поєднанні з регулярними нововведеннями пошукових систем стає причиною підвищених вимог до якості корпоративних сайтів, інтернет-магазинів, посадкових сторінок та інших ресурсів. Щоб проєкт був ефективним маркетинговим інструментом, під час розроблення проєкту необхідно дотримуватися певних правил:

 • зручність для користувача;
 • структурована інформація;
 • проста система управління;
 • наявність мобільної версії;
 • стильний дизайн;
 • відсутність реклами;
 • якісний контент;
 • регулярні оновлення, застосування інноваційних рішень.

Замовити сайт у Хмельницькому можна з яскравим, або з більш стриманим дизайном. Все залежить від мети, яку ставить замовник перед дизайнером Веб студії. Клієнт завжди отримає готовий проєкт, який зацікавить цільову аудиторію.

Процес створення сайту в Хмельницькому

Основні етапи.

 1. Технічне завдання формується на підставі цілей і концепції. Усі питання фахівець погоджує із замовником.
 2. Підготовка проєкту з прописаною структурою і зовнішнім виглядом. Акцент робиться на дизайн і побудову блоків інформації. Грамотно розроблена навігація зробить зручним пошук контенту, забезпечить хорошу внутрішню навігацію і просте управління порталом. Особливе значення має логотип, який зробить WEB ресурс для цільової аудиторії впізнаваним і незабутнім.
 3. Верстка. Виконана робота забезпечить коректне відображення сайту в будь-якому браузері. На цьому етапі необхідно продумати візуалізацію і функціонал версії для мобільного застосунку.
 4. Підключення додаткових функцій, які визначаються специфікацією і напрямком сайту
 5. Формування семантичного ядра і написання тексту із застосуванням ключових слів.
 6. Тестування на спеціальному майданчику дає змогу виявити допущені помилки і відкоригувати ресурс до основного старту.
 7. Вибір домену, розміщення сайту в інтернеті. Після повторного тестування створення сайту Хмельницький завершено. Замовник підтверджує виконання роботи й отримує документацію на готовий проєкт.

Специфіка створення сайтів у Хмельницькому залежно від його типу

Замовити сайт у Хмельницькому можна декількох видів, вибір залежить від поставленої мети. Вони відрізняються функціоналом і структурою, що необхідно враховувати при розробці проєкту.

Інтернет-магазин. Ресурс повинен мати розгалужену структуру, велику кількість опцій, відрізнятися високими вимогами до навігації. Створення інтернет-магазину Хмельницький можна розглядати як основний спосіб отримання прибутку або в доповненні з офлайн-бізнесом.

Сайт-візитка. Доступний і максимально інформативний ресурс, повинен бути оптимізований під пошукові системи, мати зрозумілу для користувачів структуру, простий дизайн. На створення сайтів Хмельницький йде часу менше, ніж на великий корпоративний проєкт. Він не передбачає великої кількості сторінок, текстової та графічної інформації.

Корпоративний сайт. Ефективний маркетинговий інструмент для вирішення бізнес-завдань. На сторінках розміщена повна інформація про досягнення та діяльність компанії, продукти та послуги, що надаються, дипломи та сертифікати. Під час розроблення сайту створюється розділ із контактними даними, щоб відвідувач міг зв'язатися з представниками компанії, поставити запитання й обговорити співпрацю.

Лендінг. Односторінковий сайт з однією цільовою дією, який стимулює користувача зробити покупку певного товару або замовити конкретну послугу. Головний елемент посадкової сторінки - кнопка для оформлення замовлення. Ціна на розробку Landing Page Хмельницький незначна, робота займає небагато часу, тому він часто використовується для презентації товару.

Веб студія готова прийняти замовлення і створити сайт Хмельницький, який відповідатиме всім вимогам замовника. За бажанням клієнта за обмеженого бюджету фахівці можуть підготувати ресурс, створений на основі готового типового проєкту. Його вартість буде нижчою, і на виконання роботи буде потрібно менше часу. Також MEGASITE може прийняти замовлення на створення сайтів у Дніпрі та інших містах.

Онлайн прорахунок