Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Корпоративний сайт
Виробник БПЛА
Інтернет магазин
Інтернет-магазин сантехніки
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Корпоративний сайт
Інформаційне моделювання будівель у США
Декор

Наші нагороди

Вибір країни
Site of the year
Honor
ІТ компании 1 место
WEB студії 3 місце
3 місце веб студій
Сайт року
1 місце IT-компаній

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету

Наша гордість

Питання щодо розробки сайтів у Дніпрі

Вартість онлайн-проєкту починається від 75000 грн і враховує особливості ТЗ, розподіл сторінки на блоки, написання контенту, кількість сторінок. Створення сайтів у Дніпрі також передбачає унікальний дизайн, але може бути і шаблонне рішення оформлення. Бюджетний дизайн простіший.

Визначитися з ціною допоможуть наші фахівці. Якщо знадобиться консультація з експертами, зв'яжіться з менеджерами веб-студії.

Термін, за який фахівці створюють веб-ресурс із нуля, залежить від типу сайту. Для Лендінг Пейдж потрібно не більше 5 тижнів. Розробка сайтів у Дніпрі за типом інтернет-магазину може розтягнутися до кількох місяців.

Також виконання замовлення залежить від обсягу роботи. А саме, скільки сторінок налічує онлайн-проєкт, його функціональність, складність виконання дизайну. Термін створення сайту можна обговорити на консультації з нашими фахівцями.

Щоб замовити створення сайту в Дніпрі, залиште заявку на консультацію досвідчених фахівців нашої компанії. Для цього клацніть по кнопці Залишити заявку на онлайн-ресурсі. На екрані з'явиться форма для заповнення контактною інформацією. Всі дані залишаються конфіденційними і не розголошуються. Після заповнення форми чекайте дзвінка менеджера.

Також ви можете самі зателефонувати до веб-студії в Дніпрі. На сайті вказано номер телефону для зв'язку.

Залишіть заявку,
інше
зробимо ми!
Залишити заявку

Створення сайтів у Дніпрі

Розробка та створення сайтів у Дніпрі

Власники готового бізнесу і підприємці-початківці розуміють, що необхідний розвиток не тільки в реальному, а й у віртуальному світі. Для цього необхідна наявність власного WEB ресурсу. Самостійна розробка сайту за допомогою безкоштовного конструктора не завжди дає бажаний результат. Застосовуючи такий метод без певних знань неможливо створити оригінальний ресурс. Це буде типовий проект з мінімальним функціоналом. Такий ресурс не завжди цікавить потенційну аудиторію і може негативно вплинути на репутацію власника, тому роботу краще довірити професіоналам. Послуги зі створення сайтів у Дніпрі надає Веб студія MEGASITE.

Основні етапи створення сайту в Дніпрі

У Дніпрі розробка сайту під ключ користується великою популярністю. Багато потенційних власників власного WEB ресурсу віддають перевагу оригінальному та унікальному варіанту. Такі проєкти не створюються за універсальним планом, тому відрізняються не тільки візуально. Над створенням сайту в Дніпрі працює команда фахівців. Кожен учасник відповідає за певний процес, що в підсумку призводить до позитивного результату. Вартість проєкту залежить від обсягу та складності роботи. Тип сайту слід вибирати з урахуванням поставлених завдань. Для просування конкретного товару або послуги достатньо замовити в Дніпрі Лендінг Пейдж. Його ціна буде нижчою, ніж вартість складного WEB проекту.

Незалежно від сфери діяльності, створення сайту під ключ у Дніпрі починається з постановки конкретного завдання і складання технічного завдання. На цьому етапі фахівці працюють разом з клієнтом, який ділиться своїми ідеями і пропонує варіант просування товару або послуг.

Створюється ресурс на основі:

 • дизайн-проекту, який після розробки має затвердити замовник;
 • верстки;
 • необхідного функціоналу;
 • підготовленого контенту;
 • тестування проекту;
 • відкриття доступу;
 • подальшого обслуговування.

Основне завдання при створенні сайту полягає в залученні нових клієнтів. Він має бути красивим, зручним, багатофункціональним. На стадії розробки необхідно домогтися максимально швидкого завантаження сторінок, що особливо актуально при створенні інтернет-магазину в Дніпрі. Цей показник впливає на коефіцієнт конверсії, залучає потенційних покупців.

Сучасному споживачеві необхідно швидко отримати якісну інформацію. Практика показує, якщо сторінка не відкривається протягом 10 секунд, потенційний покупець залишає ресурс і йде до конкурентів. Найкращим показником вважається завантаження сайту до 3 секунд, що можливо при використанні мобільного трафіку. Кожен користувач може принести непоганий прибуток компанії, тому на етапі розробки сайтів у Дніпрі фахівці вирішують усі питання. Протестувати якість завантаження в режимі реального часу можна за допомогою спеціальних сервісів. Вони наочно показують результат, але не вирішують проблему. Найбільш ефективний метод прискорити якість завантаження сторінки - домогтися мінімальної відстані між користувачем і сайтом.

Фахівці IT компанії MEGASITE пропонують своїм клієнтам послуги зі створення сайту і подальшого його супроводу. Завдяки цьому ресурс буде захищений від шахраїв і будь-яка помилка своєчасно усунена. Підписання договору з Веб студією в Дніпрі гарантує надання якісних послуг.

Переваги сайту розробки сайту в Дніпрі для компанії

Наявність власного ресурсу сприяє збільшенню прибутку, що позитивно позначається на розвитку бізнесу. Існує безліч причин, чому вигідно замовити сайт у Дніпрі для будь-якої компанії, незалежно від сфери діяльності.

 1. Ефективні онлайн-продажі. Цей вид діяльності збільшує товарообіг, що приносить дохід власнику.
 2. Робота з партнерами. За допомогою сайту набагато простіше налагодити співпрацю з партнерами. Для онлайн-торгівлі важливо замовити корпоративний сайт. Партнерська співпраця дає змогу вийти на зовнішній ринок.
 3. Взаємодія співробітників. Сайт дає можливість налагодити документообіг між структурними підрозділами. Віддалений доступ дає змогу власнику бізнесу контролювати всі робочі процеси.
 4. Імідж компанії. На професійно розроблений сайт користувачі звернуть увагу. Імідж може послужити надійним інструментом під час організації рекламних кампаній.
 5. Міцний зв'язок із покупцем. Користувач має можливість отримати повну інформацію про компанію, ознайомитися з думкою інших покупців, залишити свої відгуки.

IT-компанія MEGASITE також може прийняти замовлення на створення сайтів в Одесі та інших містах. До роботи залучаються Веб-майстри високої кваліфікації.

Онлайн прорахунок