Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Корпоративний сайт
Виробник БПЛА
Інтернет магазин
Інтернет-магазин сантехніки
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Корпоративний сайт
Інформаційне моделювання будівель у США
Декор

Наші нагороди

Вибір країни
Site of the year
Honor
ІТ компании 1 место
WEB студії 3 місце
3 місце веб студій
Сайт року
1 місце IT-компаній

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету

Наша гордість

Питання щодо розробки сайтів у Полтаві

Розробка сайтів у Полтаві передбачає роботу над різними видами проектів. Це може бути Лендінг Пейдж, корпоративний сайт, інтернет-магазин. Визначаючи із клієнтом завдання, які має вирішувати веб-ресурс, фахівці окреслюють функції. Чим більше функцій, тим більше роботи та дорожче сайт.

Ціна на створення сайту у Полтаві починається від 75000грн. Зателефонуйте нам та наші менеджери запишуть вас на консультацію до фахівців.

Скільки часу займає створення сайтів у Полтаві, залежить від його обсягу, наповнення контентом, унікальності дизайну. Якщо сайт невеликий, вистачить від 2 до 4 тижнів. Якщо інтернет-майданчик великий, потрібно 3 місяці.

Робота над веб-ресурсом проводиться в індивідуальному порядку. У кожного клієнта свої побажання. Тому часові витрати розраховуються в конкретному випадку окремо.

Розробка сайту в Полтаві вимагає бесіди із замовником. Якщо ви не впевнені, де замовити онлайн-проєкт, подивіться на нашому сайті, які веб-ресурси ми вже реалізували. Також тут можна почитати про наші досягнення та переваги співпраці.

Щоб замовити створення сайту у веб-студії в Полтаві, скористайтеся кнопкою "Залиште заявку". Або зателефонуйте менеджерам за номером телефону, вказаним на сайті.

Залишіть заявку,
інше
зробимо ми!
Залишити заявку

Створення сайтів у Полтаві

Створення та розробка сайтів у Полтаві

З розвитком технологій бізнес поступово переходить в інтернет простір. Багато компаній і магазинів мають власний WEB ресурс. Створення сайтів у Полтаві вигідно для споживачів і підприємців. Користувач отримує доступ до інформації, власник ресурсу прибуток, що сприяє процвітанню бізнесу. Зі збільшенням онлайн-продажів підвищується попит на створення інтернет-магазинів у Полтаві. Даний вид послуг надає IT компанія MEGASITE.

Навіщо бізнесу потрібна розробка сайту в Полтаві?

Професійна розробка сайтів у Полтаві допомагає створити імідж компанії. Думка користувача залежить від наповнення і зовнішнього вигляду. На якісно розробленому сайті можна знайти всю необхідну інформацію. Також це зручно для постачальників, фахівців з реклами, спонсорів тощо. Інформація про нові розробки та досягнення підвищує довіру до компанії.

Віртуальний ринок стрімко розвивається і в інтернеті безліч пропозицій по кожній групі товару. Стильний і оптимізований сайт допоможе виділитися на тлі конкурентів.

Основні завдання, які вирішує виготовлення сайтів у Полтаві.

  1. Залучення нових клієнтів. Наявність WEB ресурсу сприяє розширенню бази клієнтів. Компанія може створити сайт в Полтаві і без додаткових витрат на рекламу реалізувати свій товар далеко за межами географічного положення, що позитивно позначається на розвитку бізнесу. Інтернет має глобальне охоплення і може бути доступний у різних країнах світу.
  2. Взаємодія з клієнтами. Онлайн-чат на сайті дає змогу вибудувати комунікацію з клієнтами, аналізувати думку про продукти компанії.
  3. Швидке оновлення інформації. Ресурс відкритий і доступний 24 години, що дає змогу в будь-який час внести зміни - відкоригувати асортимент, оновити ціни тощо.
  4. Формування потоку клієнтів у торгових точках. Замовити сайт у Полтаві вигідно компаніям, які спеціалізуються на офлайн-послугах. Інформація в інтернеті дає можливість клієнтам ознайомитися з каталогом, режимом роботи, відгуками покупців тощо.
  5. Економія. За наявності WEB ресурсу покупець може без допомоги співробітників компанії оформити замовлення, завдяки чому знижуються грошові та часові витрати на обслуговування клієнтів.
  6. Презентація продукції або послуг. Детальна інформація на сайті допоможе потенційному покупцеві сформувати думку і прийняти рішення про оформлення замовлення.

Який вибрати тип сайту?

Перш ніж звернутися до фахівців Веб студії в Полтаві з питання створення сайту, необхідно визначити які функції він повинен виконувати.

Замовити корпоративний сайт під ключ - правильне рішення для компаній різного профілю, які мають віддалені філії або дочірні структури. Він створить імідж фірми, гідно представить партнерам і спонсорам, дасть змогу налагодити взаємодію і документообіг між структурними підрозділами. Наявність такого WEB ресурсу дає можливість інформувати співробітників і споживачів про новини, спеціальні пропозиції, акції.

  1. Розробка інтернет-магазину в Полтаві підійде всім, хто планує продавати продукт у мережі та отримувати прибуток. Це може бути самостійний проєкт або доповнення офлайн-компанії. До обов'язкових розділів належить каталог продукції та сторінка із замовленням. Сайт має бути зручним і функціональним, щоб відвідувач міг без проблем знайти продукт, відправити товар у кошик, швидко здійснити покупку.
  2. Лендінг Пейдж. Сайт з однієї сторінки, створюється для просування певного товару або послуги. Найчастіше перехід на посадкову сторінку передбачений через соціальні мережі або контекстну рекламу. Створення Landing Page у Полтаві займає відносно небагато часу, тому він часто використовується для презентації нових товарів.
  3. Сайт-візитка використовується як довідник і повинен містити тільки конкретну інформацію. Замовити в Полтаві сайт такого типу можуть усі, кому необхідно передати корисну інформацію клієнтам. Ресурс відрізняється досить лаконічним, але функціональним оформленням. На сторінках представлена повна інформація про діяльність компанії або окремого підрозділу. Також це чудовий варіант заявити про себе в інтернеті творчим людям - артистам, художникам, письменникам тощо.

Веб студія MEGASITE також готова прийняти замовлення на створення сайту в Тернополі та інших містах. Вартість послуг, що надаються, залежить від обсягу та складності проєкту.

Онлайн прорахунок