Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Інтернет магазин
Інтернет-магазин сантехніки
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Корпоративний сайт
Інформаційне моделювання будівель у США
Корпоративний сайт
Будівельна компанія
Декор
Megasite
Дивіться наш
шоуріл

Наші нагороди

Вибір країни
Сайт року
1 місце IT-компаній
3 місце веб студій

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту

Наша гордість

Залишіть заявку,
інше
зробимо ми!
Залишити заявку

Розробка сайтів Полтава. Підтримка та розробка та сайтів на професійному рівні

Створення та просування сайтів Полтава

Розробка сайтів в Полтаві під ключ

Ви успішний підприємець, тому бажаєте розвивати свій бізнес і надалі, і в найближчому майбутньому Ви плануєте створення сайту в Полтаві для Вашої компанії? У такому разі ми готові запропонувати Вам цілий комплекс послуг: розробку цікавого дизайну та функціоналу з їхньою подальшою реалізацією.

Розробка сайтів під ключ у нашій веб-студії відбувається за індивідуальною схемою. Спочатку замовник повинен визначитися, з якою метою він хоче замовити сайт в Полтаві для свого бізнесу. Від цього залежить і термін виконання робіт, і вартість Інтернет-ресурсу. Далі створюється технічне завдання, тобто описується структура сайту, вимоги до функціоналу, навігації, а також зовнішнього вигляду (дизайн-макет). Ми можемо створити унікальний, сучасний та дуже привабливий дизайн, який буде чітко відповідати Вашим побажанням та корпоративному стилю компанії.

Створення сайтів у Полтаві – нелегкий процес, найскладнішими етапами якого є верстка та програмування. Наші фахівці гарантують якість виконуваних робіт на найвищому рівні! Також встановлюється оригінальна та зрозуміла система управління сайтом, яка дозволяє клієнтам легко управляти своїм ресурсом самостійно. Не довіряйте недосвідченим фрілансерам створення сайту. Ціна подібних послуг значно нижча, ніж у перевірених компаніях, але ніхто не дасть Вам гарантію якості виконаних робіт, а отже, згодом можуть виникнути непередбачені помилки чи поломки, які вже не буде кому виправляти. Розробка сайтів у Полтаві, замовлена ​​в нашій компанії – це гарантія якості та надійності! Після створення ресурсу відбувається ретельне тестування правильності роботи кожної окремої функції у різних браузерах, а порожні сторінки наповнюються відповідною інформацією. Таким чином, вже на етапі тестування усуваються всі неточності або дефекти і в результаті Ви отримуєте сайт, що чудово функціонує. Крім того, протягом року здійснюється якісна підтримка сайту у Полтаві, тому у разі потреби Ви зможете внести всі необхідні корективи. Якщо Ви хочете, щоб створення інтернет магазину або Landing Page для вас проводилося на професійному рівні, звертайтеся до наших фахівців!

Просування сайтів Полтава. Розкрутка та оптимізація сайтів для залучення цільової аудиторії

«Просування сайтів у Полтаві» - послуга, яка надається нашою компанією та користується величезним попитом через свою високу ефективність. На першу десятку сайтів у видачі припадає майже 90% всіх кліків, а це означає, що розкрутка сайту в Полтаві та його розташування в Топ-10 – найважливіша складова успішності та прибутковості Вашого бізнесу, що розвивається. Ми проводимо внутрішню та зовнішню оптимізацію виключно «білими» (дозволеними) методами, що захищає Вас від штрафних санкцій або фільтрів пошукових систем. Також ми пропонуємо найбільш гнучкі ціни та зручні тарифи на просування сайтів, що дозволить Вам вибрати найбільш підходящу стратегію для розкручування. Весь спектр робіт включає: написання унікальних текстів з оптимальною кількістю ключових слів, налагодження контекстної реклами, розміщення посилань на інших авторитетних сайтах, оптимізацію коду. Оптимізація сайту дозволяє значно збільшити приплив цільової аудиторії – людей, які зацікавлені у покупці Ваших послуг та товарів. Завдяки нашій послузі "розкрутка сайту в Полтаві" збільшиться кількість продажів, а Ваш бізнес почне активно розвиватися!

Крім того, наша компанія пропонує створення сайтів у Тернополі та інших великих містах України.

Онлайн прорахунок