Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Корпоративний сайт
Виробник БПЛА
Інтернет магазин
Інтернет-магазин сантехніки
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Корпоративний сайт
Інформаційне моделювання будівель у США
Декор

Наші нагороди

Вибір країни
Site of the year
Honor
ІТ компании 1 место
WEB студії 3 місце
3 місце веб студій
Сайт року
1 місце IT-компаній

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету

Наша гордість

Питання по створенню сайтів в Миколаєві

Ціна розробки сайтів у Миколаєві починається від 75000грн і залежить від складності проекту для виконання. Велика кількість функцій підвищує вартість. Адже, щоб якісно виконати роботу, залучається більше фахівців.

Онлайн робота над кожним проектом виконується в індивідуальному порядку. Експерти витрачають на кожен майданчик різний час. Зорієнтувати клієнта у вартості вони можуть після консультації.

Якщо сайт невеликий, програмістам вистачить 2-3 тижні. Для створення сайтів у Миколаєві, що складаються з багатьох сторінок та блоків, наприклад інтернет-магазину з тисячею карток для товарів, потрібно не менше 3 місяців.

Чому потрібно стільки часу? Клієнт отримує готовий бізнес у мережі, з ексклюзивним дизайном. Такий формат сайту потребує часу цілої команди спеціалістів.

Розробка сайту в Миколаєві здійснюється за ТЗ та відповідно до побажань клієнта. Насамперед фахівці вивчають конкурентне середовище та вимоги покупців. Потім розробляється прототип майбутнього дизайну, промальовування кожного елемента. Після виконання технічної частини клієнт отримує готовий веб-сайт.

Замовити розробку можна у нашій веб-студії у Миколаєві. Зателефонуйте менеджерам на сайті, він запише вас на консультацію.

Залишіть заявку,
інше
зробимо ми!
Залишити заявку

Розробка сайтів під ключ у Миколаєві

Створення та просування сайтів Миколаїв

Ви підприємець і маєте власний бізнес? Чи, можливо, Ви лише плануєте відкрити свою справу? На сьогоднішній день одним із найефективніших способів реклами своєї діяльності є створення сайтів у Миколаєві. Сучасні користувачі шукають інформацію в інтернеті, тому, що б Ви не пропонували, більшість потенційних клієнтів знайде Вас саме тут.

Наша компанія успішно займається таким видом діяльності, як розробка сайтів у Миколаєві вже кілька років, та позитивні відгуки наших клієнтів надихають нас на подальшу якісну роботу. Не забувайте, що сайт – візитівка компанії, яка створює загальну картину та суттєво впливає на імідж Вашого бізнесу. Спеціалісти нашої компанії використовують сучасні технології та створюють якісні та ефективні сайти, які будуть не тільки існувати, а й активно працювати на Вас, залучаючи все більше нових клієнтів.

Ми надаємо послугу якісного створення сайтів у Миколаєві та розробка інтернет магазину, ціни на які відповідають якості виконаної роботи. Звичайно, вартість наших послуг може здатися вищою, ніж, наприклад, у фрілансерів чи програмістів, які створюють сайти на безкоштовних сервісах. Але, співпрацюючи з нашою веб студією в Миколаєві, Ви не тільки отримуєте гарантовано якісний та сучасний продукт, але й вкладаєте гроші в успішне майбутнє своєї компанії, яке значною мірою залежить і від ефективності сайту. Більш того, при правильному веденні, функціонуванні та підтримці сайту прибуток зросте, а вкладені фінанси окупляться протягом кількох місяців.

Просування сайтів Миколаїв. Оптимізація та розкрутка та сайтів для виведення в топ

Просування сайтів у Миколаєві – основний інструмент для отримання максимальної кількості відвідувачів, які можуть стати потенційними покупцями. SEO-фахівці аналізують частоту запитів по Вашій області та використовують їх для того, щоб пошукові системи виводили Ваш сайт у числі першої десятки результатів пошуку. Співробітники нашої компанії також оптимізують сайт і надають як технічну, так і інформаційну підтримку навіть після того, як ми повністю передамо його у Ваше користування.

Розкручування сайтів у Миколаєві проводиться виключно білими методами, які гарантують високий результат практично з перших місяців функціонування сайту. Створення та розкрутка сайтів нашою компанією здійснюється в обумовлені терміни та за погодженим технічним завданням. Почніть розвиток Вашого бізнесу зараз!

Також, ми пропонуємо створення сайтів у Херсоні та інших містах України.

Онлайн прорахунок