Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Корпоративний сайт
Виробник БПЛА
Інтернет магазин
Інтернет-магазин сантехніки
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Корпоративний сайт
Інформаційне моделювання будівель у США
Декор

Наші нагороди

Вибір країни
Site of the year
Honor
ІТ компании 1 место
WEB студії 3 місце
3 місце веб студій
Сайт року
1 місце IT-компаній

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету

Наша гордість

Питання щодо розробки сайтів у Львові

Деякі вважають вартість створення сайтів у Львові фахівцями веб-студії невиправдано дорогою. Однак якщо вивчити готовий продукт, неозброєним поглядом видно професіоналізм співробітників. Тут ви отримуєте онлайн-проект, інтегрований у вашу бізнес діяльність.

Ось чому розробити сайт з нуля не може коштувати дешево і починається від 2000 $. Все залежить від кількості сторінок, блоків, дизайну.

Розробка сайтів у Львові - складний процес, що складається з багатьох послідовних етапів. Необхідний на виконання онлайн-проєкту час визначає його складність. Чим більше функцій, тим більше часу потрібно для реалізації наміченого.

Враховуються побажання замовника. Адже вони визначають ТЗ, на яке орієнтується команда фахівців. У середньому щоб розробити веб-ресурс, необхідно до 45 днів.

Щоб зважитися на створення сайту у Львові, достатньо ознайомитися з проектами, які ми вже виконали. Мета підприємця - просунути продукт, розширити аудиторію, якій товар цікавий, і збільшити дохід. З усіма цими завданнями впорається сайт від експертів нашої веб-студії у Львові.

Натисніть на кнопку "Залишити заявку". Або зв'яжіться з менеджерами компанії, зателефонувавши за номером на сайті.

Залишіть заявку,
інше
зробимо ми!
Залишити заявку

Створення сайтів у Львові

Розробка та створення сайтів у Львові

Для залучення нових клієнтів компанії необхідний власний сайт. Вихід в інтернет розширює можливості роботи з цільовою аудиторією, що сприяє збільшенню прибутку і виводить бізнес на новий рівень. Розробка сайту під ключ - це комплексний процес, що вимагає концентрації від замовника і професіоналізму від виконавця. Підсумковий результат багато в чому залежить від комунікації клієнта і компанії-розробника. Перш, ніж замовити створення сайту у Львові, замовник повинен сформулювати відповідь на ключові питання. Це допоможе співробітникам IT компанії MEGASITE підготувати проєкт, який буде ідеально відповідати потребам і смаку клієнта, а також принесе користь для бізнесу.

Розробка сайтів у Львові та їхні типи

Розробка сайтів у Львові починається з бесіди із замовником, який повідомляє специфіку продукту або послуг. Для створення якісного проєкту фахівцям Веб студії необхідна детальна інформація, з усіма нюансами. Ключову роль у позиціонуванні ресурсу можуть зіграти незначні на перший погляд моменти.

Залежно від поставленого завдання, замовити сайт у Львові можна декількох типів:

  • односторінковий Лендінг;
  • корпоративний;
  • інформаційний портал;
  • інтернет-магазин.

Вибір WEB ресурсу залежить від функцій, які він виконуватиме. Для представлення конкретної послуги, сезонного товару, конференції, досить замовити у Львові створення Landing Page. Компанії, якій необхідно передати повну інформацію і розписати особливості послуг, що надаються, підійде корпоративний сайт. Для реалізації широкого асортименту товару оптимальним варіантом буде створення інтернет-магазину у Львові. Інформаційний портал підходить для регулярного донесення певної інформації.

Після розробки інтернет-магазину у Львові можуть бути внесені додаткові елементи, якщо це необхідно для його функціоналу.

Технічне завдання на створення сайту у Львові

Під час створення сайту формується технічне завдання, в якому відображені всі вимоги з урахуванням побажань замовника. Фахівці Веб студії у Львові спираються на нього на всіх етапах розробки проекту. Система управління підбирається індивідуально для кожного сайту.

Основні пункти, які повинні бути присутніми в технічному завданні.

Цільова аудиторія

Необхідно визначити, кого зацікавить ресурс. Стиль сайту багато в чому залежить від статі, віку, достатку цільової аудиторії. Товар або послуги для молоді не завжди цікавлять людей старшого віку, також велике значення має вартість продукту. Також слід враховувати, чи потенційного покупця зацікавить роздрібна ціна або оформлення оптового замовлення.

Функціонал

У будь-якому проєкті необхідно передбачити функціонал, який буде потрібен користувачам. Кожен сайт створюється для вирішення певних завдань. На стадії розробки необхідно продумати, як буде він працювати. Залежно від типу проєкту може знадобитися фільтр для вибору товару, який буде зручний і зрозумілий покупцям. Під час розробки сайту у Львові обов'язково встановлюється версія українською мовою.

Структура

Готується список категорій товару або послуг, що надаються. Інформація використовується для складання меню і зручної навігації. Структуру аналізують фахівці, оцінюють можливість подальшого просування сайту, за необхідності вносять свої зміни.

Контент

Текст має бути грамотним, правдивим, доступним для пересічного користувача. Наукові терміни, відео та знімки зі стокових сервісів не завжди приваблюють клієнтів. Написанням тексту має займатися досвідчений копірайтер, а якісними фото забезпечить професійний фотограф.

Дизайн

Зовнішній вигляд - це перший параметр, який оцінює відвідувач. Дизайн належить до основних елементів, тому фахівці ретельно працюють над стилістикою, підбирають відповідний шрифт, колір та інші графічні елементи. При створенні сайтів у Львові фахівці використовують готовий логотип, якщо він уже є у компанії.

Запуск

Тестування готового сайту проводиться на спеціальному сервісі. Після усунення всіх помилок клієнт підтверджує виконання роботи, після чого отримує документацію та всі необхідні доступи. Фахівці налаштовують сервер замовника і переносять на нього ресурс. За бажанням клієнта творці можуть надалі здійснювати техпідтримку сайту.

Компанія MEGASITE також надає послуги зі створення сайту в Рівному та в інших містах. Ціна формується з урахуванням обсягу та складності роботи.

Онлайн прорахунок