Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Корпоративний сайт
Виробник БПЛА
Інтернет магазин
Інтернет-магазин сантехніки
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Корпоративний сайт
Інформаційне моделювання будівель у США
Декор

Наші нагороди

Вибір країни
Site of the year
Honor
ІТ компании 1 место
WEB студії 3 місце
3 місце веб студій
Сайт року
1 місце IT-компаній

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету

Наша гордість

Питання щодо створення сайтів у Вінниці

Вартість створення сайту у Вінниці формується індивідуально і починається від 2000$, оскільки кожен новий проект не схожий на попередній. Ціна збільшується в наступних випадках: виникають складнощі реалізації ресурсу, функціонал вимагає нестандартного підходу, не шаблонний, а унікальний дизайн, залучається велика кількість висококваліфікованих фахівців, виконання роботи вимагає великого відрізка часу. Оцінити вартість проєкту можна після консультації.

Терміни розробки сайтів у Вінниці залежать від типу і тематики. Прості ресурси типу візитки або Landing Page фахівці підготують за 4-5 тижнів. На розробку складніших проєктів, де знадобиться розробка з нуля індивідуального дизайну, запуск нестандартних рішень, розробка великої кількості сторінок і наповнення складним контентом, знадобиться не менше 4 місяців.

Щоб замовити створення сайту у Вінниці, достатньо залишити свою заявку. Вона має вигляд простої анкети, в якій слід вказати свої дані - ім'я, номер телефону, електронну пошту. Більш досвідчені користувачі можуть самостійно скласти технічне завдання з розробки сайту. Готовий файл прикріплюється в анкету. Співробітники Веб студії у Вінниці зв'яжуться із замовником для обговорення деталей.

Залишіть заявку,
інше
зробимо ми!
Залишити заявку

Розробка сайту у Вінниці

Розробка сайтів ВінницяЕлектронне представництво компанії у Всесвітній павутині де-факто стало стандартом для бізнесу. Саме сюди прийде потенційний клієнт зі своїм бажанням дізнатися більше інформації щодо послуг, які його цікавлять. Для якісного створення сайтів у Вінниці необхідно знайти відповідального технічного партнера, компанія "MEGASITE" демонструє еталон якості послуг у сфері розробки інтернет-сторінок. Професійний підхід забезпечується на всіх рівнях співробітництва: від першого знайомства з клієнтом і до сервісного обслуговування працюючого програмного пакета. Рішення під ключ позбавить замовника від необхідності шукати додаткових підрядників, щоб замовити сайт у Вінниці.

Створення сайтів у Вінниці під ключ

Навіть поверхневий пошук інформації покаже, що створити сайт у Вінниці досить просто за допомогою спеціальних додатків. Це відповідає дійсності, якщо йдеться про розважальне або навчальне програмування. Розробка сайтів орієнтованих на результат - це прерогатива професіоналів. Поєднання першокласного дизайну і бездоганного коду сторінки приносить задоволення під час її перегляду. Дешеві варіанти, зібрані в програмному конструкторі, відразу класифікуються як шаблон і викликають зневагу. Вигідніше замовити пакет у досвідченої веб-студії і потім користуватися отриманим результатом.

Перед наданням послуги опрацьовується технічне завдання. Велика частина веб-додатків належать до поширених типів, але досвідчені розробники намагаються передати за допомогою сайту головну ідею перебування фірми на ринку. IT-компанія MEGASITE створює контент будь-якої спрямованості:

  • створення сайтів для представлення компанії у Всесвітній Павутині;
  • інтернет-магазини будь-яких товарів і послуг;
  • невеликі лендингові сторінки, що запам'ятовуються;
  • візитки - ресурс складається з 3-5 сторінок для отримання інформації про товари і послуги;
  • Лендінг - односторінковий сайт, його створюють у рекламних цілях.

Під час створення сайтів у Запоріжжі спільно із замовником визначається, якою буде сторінка і в чому полягає її особливість. Відбувається аналіз аналогічних пропозицій і розробляється загальна лінія діяльності. Розробка сайтів у Вінниці виконується з використанням працюючих рішень і найкращих традицій. Плагіат і шаблонність виключені. Перед основним етапом програмування бачення готового результату у виконавця і замовника буде повністю збігатися. Вартість усієї роботи обговорюється на початку проєкту.

Бездоганна робота всіх функцій

За красивими інтернет-сторінками ховається багатогодинна напружена робота команди кодерів. Веб студія створює сайти, які адаптуються з усіма популярними браузерами, включно з додатками для мобільних телефонів. Хоча проблеми організації високошвидкісного доступу зараз практично немає, вони оптимізуються навіть для низької якості трафіку.

Доречна анімація робить розробку сайтів у Вінниці елегантнішою. За допомогою інтерактивності прокручувати таку сторінку просто цікаво. Використовуються унікальні дизайнерські рішення, і це робить отриманий результат незабутнім. Якщо доречно, то додаються відеоролики і звуковий супровід. Ціна роботи значно не збільшиться.

Зручність користування сторінкою полягає в простій навігації по її розділах. Фахівці розроблять продумане меню, яке зосередить увагу відвідувачів на позиціях, що цікавлять замовника.

Створити сайт у Вінниці рекомендується з широкою інтеграцією. Сторінки забезпечують швидкий зворотний зв'язок, впровадження платіжних систем, застосування каталогів, роботу із запитами або оформлення покупок.

Обходимо підводні камені

Віддача від використання сайту приходить не відразу. Її ефективність добре відстежується через певні часові проміжки. Фахівці веб студії у Вінниці роблять продукти, які вирізняються успішністю на ринку. Це відбувається завдяки хорошій сумісності з пошуковими машинами. Код і контент формуються так, щоб веб-сторінка була приваблива для інтернет-роботів. Фахівці компанії прекрасно володіють принципами ранжирування контенту у Всесвітній Павутині та постачають продукти, які займають хороші позиції в рейтингах.

Після створення інтернет-магазину у Вінниці результат перевіряється на стабільність і функціональність. Усі побажання клієнта враховуються до фінального релізу. Подальше обслуговування web-сторінки допоможе її наповнити додатковими розділами або функціями. Якщо планується ребрендинг, ми зможемо забезпечити нове бачення сайту клієнтами за розумною ціною зі збереженням доступу до наявних баз даних і послуг.

Онлайн прорахунок