Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Корпоративний сайт
Виробник БПЛА
Інтернет магазин
Інтернет-магазин сантехніки
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Корпоративний сайт
Інформаційне моделювання будівель у США
Декор

Наші нагороди

Вибір країни
Site of the year
Honor
ІТ компании 1 место
WEB студії 3 місце
3 місце веб студій
Сайт року
1 місце IT-компаній

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету

Наша гордість

Питання по створенню сайтів в Харькове

Ціна створення сайтів у Харкові починається від 2000$ і визначається обсягом майданчика. Якщо клієнт приходить із масштабним онлайн-проектом, робота над ним не може коштувати дешево. Адже над його реалізацією у життя працює ціла команда найкращих фахівців.

Односторінок коштує набагато дешевше, як і невеликий інтернет-магазин. Дізнатись вартість веб-ресурсу в індивідуальному порядку можна, записавшись до наших експертів за телефонами на сайті.

Скільки займе розробка сайту у Харкові, залежить від обсягу роботи та складності виконання проекту. Наприклад, дизайн можна виконати шаблонним, але тоді він не буде незабутнім. Унікальний дизайн вимагає ретельного промальовування елементів кожної сторінки, а потім програмування кнопок.

Лендінг пейдж зазвичай займає до 2-х тижнів роботи. Повноцінний веб-сайт розробляється від 1 місяця.

Займаючись пошуком студії, яка візьметься за створення сайту у Харкові, можна не обмежуватись географічним розташуванням. Наша веб-студія у Харкові пропонує прийнятні ціни за якісно виконаний веб-ресурс.

Звернувшись до спеціалістів MEGASITE, ви отримаєте робочий інструмент для просування своїх товарів чи послуг у лаконічному дизайні! Щоб обговорити співпрацю з професіоналами, запишіться на консультацію через телефонних менеджерів на сайті.

Залишіть заявку,
інше
зробимо ми!
Залишити заявку

Створення сайтів у Харкові. Розробка сайтів будь-якої тематики

Створення сайтів у Харкові. Просування сайтів Харків

Створення сайтів у Харкові – актуальне рішення для малого, середнього та великого бізнесу. З його допомогою ви зможете розповісти про свою компанію, товар, послуги, що надаються, максимальній кількості людей. І все це за найменших витрат. Зверніться до веб-студії MegaSite, отримайте кваліфіковану допомогу у створенні, просуванні та підтримці веб-сайту.

Розробка сайтів у Харкові під ключ із гарантією

Створення веб-ресурсу з нуля під ключ – один із найважливіших маркетингових інструментів. Без нього ваша організація не розвиватиметься, що зрештою призведе до повної її ліквідації.

Створення інтернет-магазину в Харкові або корпоративного сайту необхідне для:

 • продаж продукції з великим асортиментом;
 • простого інформування та презентацій;
 • продаж послуг;
 • підтримки іміджу організації;
 • стабільність продажів.

Спробувавши один раз, ви гарантовано оціните переваги наявності веб-сторінки. Щоправда, лише за умови грамотного підходу до справи, яку можуть забезпечити професіонали вищого рівня.

Створення сайтів у Харкові під ключ

Головними умовами успіху проекту є послідовність. Може здатися, що створити сайт у Харкові просто: всього-на-всього придумати дизайн, зверстати і наповнити його текстом, картинками. Але насправді все набагато складніше. Безвідповідальний підхід до такої важливої ​​справи не дасть бажаного результату. Кожен крок просування сайтів у Харкові – це ретельна робота, помилки при виконанні якої неприпустимі.

Починається розробка з вивчення конкуренції, аудиторії, всього проекту загалом. На даному етапі фахівці шукають ефективних рішень для досягнення поставлених завдань.

Головні етапи розкрутки сайтів у Харкові:

 • Визначення мети та завдань ресурсу. Це може зробити замовник. Він сам повинен знати, навіщо йому потрібний веб-сайт (виконання функції представництва організації на просторах інтернету або продаж товару). Фахівці web-студії в Україні не лише спрямують клієнта, проконсультують та порадять у разі виникнення труднощів.
 • Створення ТЗ (технічного завдання). Його складають разом із клієнтом. У документі зазначають докладні технічні ресурси. Це може бути колір, структура, технології, кількість сторінок, стилістика, семантичне ядро. Саме тому ТЗ часто називають основою веб-сайту.
 • Розробка макету. Зовнішній вигляд сторінки бачить відвідувач відразу після переходу на заслання. Якщо вона виконана неправильно, вона не захоче на ній залишитися. Навіть якщо товар дуже сподобався. Адже пропозицій в інтернеті багато. Над цим працює дизайнер. Він малює макети, які передаються клієнту затвердження. Тільки після позитивної відповіді можна оформляти веб-сайт.
 • Верстка. Розробка сайтів у Харкові передбачає перетворення готового дизайну на робочий проект. Це називається верстка. Для вирішення подібного завдання використовується мова HTML. Після обробки веб-сайт стає динамічним, кросбраузерним (відкривається на будь-якому браузері). На цьому етапі ресурс підключають до системи управління, верстаються категорії. На завершення верстальник розробляє адаптивну версію (за потреби).
 • Програмування. Якщо плануєте створити простий сайт, цей етап може бути втрачено. Програміста залучають лише під час створення величезного та складного проекту. Головне його завдання – розробити функції калькулятора, систему оплати, конвертер валют тощо.
 • Наповнення вмістом. Просування сайту в пошукових системах Google, Яндекс у Харкові неможливо уявити без якісного контенту. Це можуть бути фото, відео, символи – все, що можна побачити, прочитати. Маючи семантичне ядро, копірайтер пише СЕО-текст.
 • Тестування. Це є обов'язковий етап. Він дозволяє побачити веб-сайт у роботі, виявити помилки та успішно їх виправити до того, як ресурс запрацює.

Просування сайтів у Харкові передбачає виконання низки дій, які лише за грамотного та послідовного підходу принесуть позитивний результат. Будьте розсудливими. Довіряйте виключно перевіреним компаніям.

Веб-студія Харків: створення, просування, технічна підтримка

Створення сайтів у Чернівцях, Вінниці, Дніпрі – для спеціалістів веб-студії у Харкові це не проблема. Організація успішна на всій території країни.

У штаті організації зібрані найкращі фахівці: верстальники, програмісти, дизайнери, копірайтери. Вони мають великий досвід роботи у цій сфері. До кожного завдання вони підходять індивідуально: уважно вивчають вимоги клієнта, розробляють оптимальні варіанти розв'язання задачі.

Щоб замовити сайт у Харкові (інтернет-магазин, LandingPage), залишайте заявку на сайті (у будь-який час доби) або за телефоном (згідно з графіком роботи організації). Менеджер вивчить ваш запит, уточнить деталі. Після укладання договору фахівці візьмуться до роботи. У процесі створення проекту вони постійно консультуються із замовником щодо кожного етапу.

Вартість розробки веб-ресурсу залежить від його типу, вимог клієнта, рівня складності поставленого завдання . Ціну розраховують на етапі оформлення заявки. Щоб дізнатися більше, зверніться до консультантів веб-студії. Замовляйте створення та просування веб-сайту в пошуковій системі Google. Розвивайте свою справу.

Онлайн прорахунок