Завжди поруч заради вашого
успіху
Web-розробка з експертизою
у корпоративних рішеннях
Портфоліо 
Портфоліо 
Портфоліо 
Інтернет магазин
Інтернет-магазин сантехніки
Landing Page
Оренда преміальних автомобілів
Корпоративний сайт
Інформаційне моделювання будівель у США
Корпоративний сайт
Будівельна компанія
Декор
Megasite
Дивіться наш
шоуріл

Наші нагороди

Вибір країни
Сайт року
1 місце IT-компаній
3 місце веб студій

Наш підхід

Декор Декор
Ми не просто «робимо сайти», а приводимо клієнтів у бізнес
Декор Декор
Знаходимо найкраще рішення, виходячи з цілей бізнесу та в рамках бюджету
Декор Декор
Беремо відповідальність та даємо результат
Декор Декор
Дотримуємося термінів, бюджету та рівня якості проекту

Наша гордість

Залишіть заявку,
інше
зробимо ми!
Залишити заявку

Розробка сайтів Харків. Розробка сайтів будь-якої тематики

Створення сайтів у Харкові. Просування сайтів Харків

Створення сайтів у Харкові – актуальне рішення для малого, середнього та великого бізнесу. З його допомогою ви зможете розповісти про свою компанію, товар, послуги, що надаються, максимальній кількості людей. І все це за найменших витрат. Зверніться до веб-студії MegaSite, отримайте кваліфіковану допомогу у створенні, просуванні та підтримці веб-сайту.

Розробка сайтів у Харкові під ключ із гарантією

Створення веб-ресурсу з нуля під ключ – один із найважливіших маркетингових інструментів. Без нього ваша організація не розвиватиметься, що зрештою призведе до повної її ліквідації.

Створення інтернет-магазину в Харкові або корпоративного сайту необхідне для:

 • продаж продукції з великим асортиментом;
 • простого інформування та презентацій;
 • продаж послуг;
 • підтримки іміджу організації;
 • стабільність продажів.

Спробувавши один раз, ви гарантовано оціните переваги наявності веб-сторінки. Щоправда, лише за умови грамотного підходу до справи, яку можуть забезпечити професіонали вищого рівня.

Створення сайтів у Харкові під ключ

Головними умовами успіху проекту є послідовність. Може здатися, що створити сайт у Харкові просто: всього-на-всього придумати дизайн, зверстати і наповнити його текстом, картинками. Але насправді все набагато складніше. Безвідповідальний підхід до такої важливої ​​справи не дасть бажаного результату. Кожен крок просування сайтів у Харкові – це ретельна робота, помилки при виконанні якої неприпустимі.

Починається розробка з вивчення конкуренції, аудиторії, всього проекту загалом. На даному етапі фахівці шукають ефективних рішень для досягнення поставлених завдань.

Головні етапи розкрутки сайтів у Харкові:

 • Визначення мети та завдань ресурсу. Це може зробити замовник. Він сам повинен знати, навіщо йому потрібний веб-сайт (виконання функції представництва організації на просторах інтернету або продаж товару). Фахівці web-студії в Україні не лише спрямують клієнта, проконсультують та порадять у разі виникнення труднощів.
 • Створення ТЗ (технічного завдання). Його складають разом із клієнтом. У документі зазначають докладні технічні ресурси. Це може бути колір, структура, технології, кількість сторінок, стилістика, семантичне ядро. Саме тому ТЗ часто називають основою веб-сайту.
 • Розробка макету. Зовнішній вигляд сторінки бачить відвідувач відразу після переходу на заслання. Якщо вона виконана неправильно, вона не захоче на ній залишитися. Навіть якщо товар дуже сподобався. Адже пропозицій в інтернеті багато. Над цим працює дизайнер. Він малює макети, які передаються клієнту затвердження. Тільки після позитивної відповіді можна оформляти веб-сайт.
 • Верстка. Розробка сайтів у Харкові передбачає перетворення готового дизайну на робочий проект. Це називається верстка. Для вирішення подібного завдання використовується мова HTML. Після обробки веб-сайт стає динамічним, кросбраузерним (відкривається на будь-якому браузері). На цьому етапі ресурс підключають до системи управління, верстаються категорії. На завершення верстальник розробляє адаптивну версію (за потреби).
 • Програмування. Якщо плануєте створити простий сайт, цей етап може бути втрачено. Програміста залучають лише під час створення величезного та складного проекту. Головне його завдання – розробити функції калькулятора, систему оплати, конвертер валют тощо.
 • Наповнення вмістом. Просування сайту в пошукових системах Google, Яндекс у Харкові неможливо уявити без якісного контенту. Це можуть бути фото, відео, символи – все, що можна побачити, прочитати. Маючи семантичне ядро, копірайтер пише СЕО-текст.
 • Тестування. Це є обов'язковий етап. Він дозволяє побачити веб-сайт у роботі, виявити помилки та успішно їх виправити до того, як ресурс запрацює.

Просування сайтів у Харкові передбачає виконання низки дій, які лише за грамотного та послідовного підходу принесуть позитивний результат. Будьте розсудливими. Довіряйте виключно перевіреним компаніям.

Веб-студія Харків: створення, просування, технічна підтримка

Створення сайтів у Чернівцях, Вінниці, Дніпрі – для спеціалістів веб-студії у Харкові це не проблема. Організація успішна на всій території країни.

У штаті організації зібрані найкращі фахівці: верстальники, програмісти, дизайнери, копірайтери. Вони мають великий досвід роботи у цій сфері. До кожного завдання вони підходять індивідуально: уважно вивчають вимоги клієнта, розробляють оптимальні варіанти розв'язання задачі.

Щоб замовити сайт у Харкові (інтернет-магазин, LandingPage), залишайте заявку на сайті (у будь-який час доби) або за телефоном (згідно з графіком роботи організації). Менеджер вивчить ваш запит, уточнить деталі. Після укладання договору фахівці візьмуться до роботи. У процесі створення проекту вони постійно консультуються із замовником щодо кожного етапу.

Вартість розробки веб-ресурсу залежить від його типу, вимог клієнта, рівня складності поставленого завдання . Ціну розраховують на етапі оформлення заявки. Щоб дізнатися більше, зверніться до консультантів веб-студії. Замовляйте створення та просування веб-сайту в пошуковій системі Google. Розвивайте свою справу.

Онлайн прорахунок